Огляд каталогу
- 249 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 249 результатів
Перегляньте обед у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 249 результатів у Рівному. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 112,947 відгуків та оцінок.
“Замовляли піцу, різото та равіолі, все дуже смачно, великі порції як на такі ціни”
“Живу поруч і дуже зручно прибігти за смачними сушами)))Запечені та бургери то - любов. Ввічливі працівники, завжди усміхнені”
“Приємно здивований якістю. Піца смачна, тісто тонке, а суші — просто топ!”
“Обожнюю це місце, відвідувала неодноразово! Рекомендую спробувати чай з кокосом. В цьому закладі чудові піци та салати, а також різноманітна коктейльна карта.”
“Замовляла доставку на роботу. Молодці!!! Доставили як і домовлялися хвилина в хвилину). Дуже смачно- і шашлик і гриби, а за овочі гриль слів немає- умотали відразу. Приготовлені бомбезно! Хороше пакування. Страви замовляла на сайті. Передзвонили відразу. Є різні способи оплати і це теж дуже зручно.Рекомендую!”
“Класний заклад 5/5 Ми якось замовили не те пиво,по нашій помилці, відразу все поміняли без питань. Дуже вдячний за проведений час.”
“Вишукані зали, вишукана кухня. Офіціанти супер. Ціни більше середнього. Рекомендую.”
“Цей раз привезли все сухе, але 5 зірок із за того що знаю що тут смачно. Всі рази коли брали доставку і коли приходили в заклад було смачно, тільки цей раз суховате все було. Але в загальному там смачно годують.”
“В Мак Дональдс я мабуть не заходила дуже давно. Звичайно у моєму випадку після важкої дороги залізницею та по справам треба було щось перекусити. Обрала комплекс сніданку. Все було смачно та швидко. Проблем із персоналом не було. Атмосфера тиха, музики практично не чути. Головне, що чисто.”
“Усе виглядає сучасно, а смак страв перевершує очікування.”
“Залишилось дуже приємне враження. На цю ціну просто супер. Номери чисті , рушники чисті, ванна і туалет блищать . Дуже приємно що є все необхідне , зубна щітка одноразова запакована окремо разом із зубною пастою, шампунь, гель для душу, і навіть спонжики і ушні палички. Є працюючий фен. Номер теплий. Є зручна паркова, і зарядна станція для електро автомобіля. Дуже приємна і вічлива адміністратор. Дякую за відпочинок.”
“Люблю цю кав'ярню за смачні тістечка. І подружок підсадила на них. Особливо смачні у них шу! Приємно, що їх можна придбати і з собою. Дівчата все акуратно і швиденько запакують у коробочки, щоб не пом'ялося. Дякую”
“Дуже смачна кухня, привітний персонал, який вміє порадити та підібрати їжу саме для тебе❤️”
“Все супер, ціни не високі, сьрави смачні, персонал ґУд, дивно читати негативні відгуки. Трішки б додати витяжки (пахли дерунами ще пів дня))) але це не для критики, а просто з метою зворотнього зв'язку від клієнта;)”
“Неодноразово замовляли смажені карасі та креветки. Все дуже швидко ,якісно та смачно! Персонал привітний та завжди допоможе з вибором. Однозначно рекомендуємо )))”
“Смачна і зрозуміла їжа, доброзичливий персонал, і найважливіше - все продумано для зручного обіду з дітьми. Сьогодні в закладі був і майстер-клас для дітей, і фотосесія якоїсь родини, і сімейні сніданки, але персонал справлявся з усім блискавично! Ніякого шуму чи дискомфорту.”
“Рекомендую! Смачно! Цікаве меню. Багато видів піци. Є бургери. І що цікаво з бургерами. Їх приносять два! А не один. Я їла бургер ''рост біф'' і їх було 2 на порцію.”
“чудове місце! дуже смачно та затишно. персонал привітний, люб‘язний та орієнтований на клієнта ☺️”
“Затишний заклад , у парку,сиділи з друзями ,замовляли мʼясний сет , салат цезар, та піцу мисливську всі страви дуже сподобалось, було смачно , також брали коктейлі з бару теж цікаві та смачні , персонал привітний , та вчасна подача , раджу відвідати цей заклад”
“Лише кухня тягне на 5 зірок! Святкували тут новорічний корпоратив, смачно не те слово. Приємна атмосфера. Чудове місце для проведення різних заходів. Хороший персонал який готовий допомогти в будяку хвилину !”
“Сицилія — улюблений заклад з дитинства. Салат Цезар по-сицилійські був одним із найкращих, навіть після того, як його прибрали з меню. Страви загалом дуже смачні, але є одне «але»: в пасті з креветками кілька разів попадалися панцирі — креветки були не дочищені. Також у салатах і пастах з куркою час від часу траплялася курка з жилками. Сподіваюся, що звернуть увагу на ці моменти, бо заклад по-справжньому хороший.”
“Побувала сьогодні у Мацурі. Все супер: швидко приготували, смачна їжа, а фірмовий чай особливо сподобався. Мене обслуговував офіціант Ілля дуже ввічливий і дуже швидко реагував на мої прохання.”
“Відвідала це кафе вперше й залишилася дуже задоволена. Атмосфера затишна, персонал привітний і уважний. Меню приємно здивувало різноманіттям: можна обрати і піцу, і суші, і страви зі звичайної кухні — кожен знайде щось для себе”
“Відвідали вчора цей заклад. Готують дуже смачно, привітний персонал, приємна атмосфера. Все сподобалось, рекомендую !!!”
“Доброго дня! Замовляв доставку. Якоїсь новизни не очікував побачити,але був приємно вражений. Все смачно,дуже дякую!”
“Дуже смачні суші та красива подача. Офіціант привітний.”
“Відвідав ваш заклад все смачна і чистий гарний заклад. Рекомендую завітати хто ще не був ( все дуже смачне )”
“Дуже сподобалось! Їжа смачна, суп харчо і хінкалі насичений смак, по спеціях все гармонічно. Обслуговування хороше. Єдиний мінус, не можна оплатити по qr коду.”
“Дуже смачно та великий вибір страв. Порції великі. За їжу однозначно 5/5:) Обслуговування – на 3/5. Працівники дуже приємні та привітливі, але замовлення несли дууууже довго. Відвідувачам, котрі прийшли пізніше за нас принесли ті самі страви першими. Брудний стіл не витерли. Інтерʼєр класний, а трошки підушатаний. Забруднені подушки на сидіннях, брудні та подряпані пластикові чайники для чаю. Було б супер трошки привести все до ладу.”
“Чудовий заклад в центрі міста. Частенько відпочиваємо тут сім‘ями. Привітні адміністратори,смачна кухня,димні кальяни. Окрема подяка офіціанту Ірині , яка обслуговувала нас востаннє. Приємна,не нав‘язлива,але чітко знала позиції меню. Вільних столиків не було,але довго чекати замовлення не доводилось. Дякуємо за атмосферу. До зустрічі!”