Огляд каталогу
- 165 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 165 результатів
Перегляньте пица у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 165 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 81,872 відгуків та оцінок.
“Обідав в цьому закладі. Все дуже смачно! Всим рекомендую! Персонал привітний. Скрізь чисто. Атмосферне місце)”
“Хороша кав'ярня. Чудове, затишне місце з приємним персоналом. А Ліза взагалі золото ;)”
“Завітали в таке гарне,затешне та смачьне місце. Все сподобалось. Усі рекомендую. 1. Затешно 2. Уютно 3. Обслуговування: добрий персонал та привітний . 4. Ну дуже сиачьно 5. Ціни дозволені та не за високі. Дуже довольлі, дякуємо за все та рекомендуємо ...”
“Дякую було дужезатишно, смачно, приємно!”
“Чудовий заклад, смачна кухня, привітний персонал, приємно приходити в таку атмосферу де комфортно, затишно. Рекомендую всім.”
“Приємна атмосфера, смачна кухня. Помірні ціни. Є дитяче меню. Трішки офіціантів треба наштурмувати.”
“Відсвяткувала своє день народження))Неймовірна атмосфера, супер смачні страви, гарний сервіс.Дуже задоволена і мої гості також)))”
“Замовляли піцу, різото та равіолі, все дуже смачно, великі порції як на такі ціни”
“Живу поруч і дуже зручно прибігти за смачними сушами)))Запечені та бургери то - любов. Ввічливі працівники, завжди усміхнені”
“Приємно здивований якістю. Піца смачна, тісто тонке, а суші — просто топ!”
“Обожнюю це місце, відвідувала неодноразово! Рекомендую спробувати чай з кокосом. В цьому закладі чудові піци та салати, а також різноманітна коктейльна карта.”
“Замовляла доставку на роботу. Молодці!!! Доставили як і домовлялися хвилина в хвилину). Дуже смачно- і шашлик і гриби, а за овочі гриль слів немає- умотали відразу. Приготовлені бомбезно! Хороше пакування. Страви замовляла на сайті. Передзвонили відразу. Є різні способи оплати і це теж дуже зручно.Рекомендую!”
“Цей раз привезли все сухе, але 5 зірок із за того що знаю що тут смачно. Всі рази коли брали доставку і коли приходили в заклад було смачно, тільки цей раз суховате все було. Але в загальному там смачно годують.”
“Приємний та просторий заклад з терасою. В меню багато страв та напоїв, достатній вибір десертів. Їжа смачна, ціни адекватні. Офіціанти дуже приємні, раджу відвідати заклад.”
“В Мак Дональдс я мабуть не заходила дуже давно. Звичайно у моєму випадку після важкої дороги залізницею та по справам треба було щось перекусити. Обрала комплекс сніданку. Все було смачно та швидко. Проблем із персоналом не було. Атмосфера тиха, музики практично не чути. Головне, що чисто.”
“Були в цьому ресторані не вперше і як завжди залишилися дуже задоволені! Замовляли суші та піцу — все було надзвичайно смачне, свіже й красиво подане. Суші з ідеально звареним рисом і ніжною рибою, а піца — ароматна, з тонким тістом і великою кількістю начинки. Особливо вразила сезонна піца з чорницею! Персонал привітний, обслуговування швидке. Атмосфера в залі дуже затишна, комфортна для спілкування. Обов’язково прийдемо ще й будемо радити друзям ❤️”
“Люблю цю кав'ярню за смачні тістечка. І подружок підсадила на них. Особливо смачні у них шу! Приємно, що їх можна придбати і з собою. Дівчата все акуратно і швиденько запакують у коробочки, щоб не пом'ялося. Дякую”
“Були всього один день в Рівному в неділю, та встигли поїсти два рази в кафе. Були на пізній сніданок та обід. Грибний суп-пюре смачний, насичений. Дуже сподобався. А ще кожної неділі там можно замовити пончики, чебуреки та біляши. Ми вирішили посмакувати тепленькими мʼякенькими пончиками. Обслуговували швидко, приємно. Відвідуванням кафе Парк залишилися задоволеними. Радіємо, що заздалегідь замовили столик. Кафе невелике, і в ньому святкували якусь родинну подію, то ж добре , що наш столик нас чекав) А ще дуже сподобався чай масала. Замовляли аж два чайничка)”
“Все супер, ціни не високі, сьрави смачні, персонал ґУд, дивно читати негативні відгуки. Трішки б додати витяжки (пахли дерунами ще пів дня))) але це не для критики, а просто з метою зворотнього зв'язку від клієнта;)”
“Смачна і зрозуміла їжа, доброзичливий персонал, і найважливіше - все продумано для зручного обіду з дітьми. Сьогодні в закладі був і майстер-клас для дітей, і фотосесія якоїсь родини, і сімейні сніданки, але персонал справлявся з усім блискавично! Ніякого шуму чи дискомфорту.”
“Рекомендую! Смачно! Цікаве меню. Багато видів піци. Є бургери. І що цікаво з бургерами. Їх приносять два! А не один. Я їла бургер ''рост біф'' і їх було 2 на порцію.”
“чудове місце! дуже смачно та затишно. персонал привітний, люб‘язний та орієнтований на клієнта ☺️”
“Обідав під час відрядження в місто Рівне. Все дуже сподобалось. Просторе світле приміщення. Гарний інтер'єр. Тиха ненав'язлива музика. Швидке обслуговування. Смачна наче домашня їжа. Великі порції. І все це за цілком помірні гроші.”
“Сицилія — улюблений заклад з дитинства. Салат Цезар по-сицилійські був одним із найкращих, навіть після того, як його прибрали з меню. Страви загалом дуже смачні, але є одне «але»: в пасті з креветками кілька разів попадалися панцирі — креветки були не дочищені. Також у салатах і пастах з куркою час від часу траплялася курка з жилками. Сподіваюся, що звернуть увагу на ці моменти, бо заклад по-справжньому хороший.”
“Побувала сьогодні у Мацурі. Все супер: швидко приготували, смачна їжа, а фірмовий чай особливо сподобався. Мене обслуговував офіціант Ілля дуже ввічливий і дуже швидко реагував на мої прохання.”
“Відвідала це кафе вперше й залишилася дуже задоволена. Атмосфера затишна, персонал привітний і уважний. Меню приємно здивувало різноманіттям: можна обрати і піцу, і суші, і страви зі звичайної кухні — кожен знайде щось для себе”
“Відвідали вчора цей заклад. Готують дуже смачно, привітний персонал, приємна атмосфера. Все сподобалось, рекомендую !!!”
“Доброго дня! Замовляв доставку. Якоїсь новизни не очікував побачити,але був приємно вражений. Все смачно,дуже дякую!”
“Відвідав ваш заклад все смачна і чистий гарний заклад. Рекомендую завітати хто ще не був ( все дуже смачне )”
“Дуже смачна та ароматна кава. Рекомендую.”