Огляд каталогу
- 144 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 144 результатів
Перегляньте hospital у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 144 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 5,681 відгуків та оцінок.
“Була у цьому закладі на обстеженні хребта, залишилася задоволена!!! Ввічливість персоналу на високому рівні! У мене були деякі запитання і я на них отримала конкретну та гарну відповідь. Я вже вдруге роблю тут обстеження і мені все подобається!!!”
“Була у цьому закладі на обстеженні хребта, залишилася задоволена!!! Ввічливість персоналу на високому рівні! У мене були деякі запитання і я на них отримала конкретну та гарну відповідь. Я вже вдруге роблю тут обстеження і мені все подобається!!!”
“В цілому - добре. Єдине, що трішки роздратувало, це час очікування. Розумію, може бути багато замовлень,я не один, але навіщо тоді брати передплату 80%? Взяли б передплату тільки за лінзи в такому випадку. Окуляри коштували майже 8000, 6000 з яких передплата, хоча я озвучував,що мені було б зручніше оплатити їх при отриманні ( замовлення в 20 числах, отримання в перших наступного місяця ) , але незважаючи на це, 5 зірок, дякую”
“Все відмінно, дівчатка роблять все швидко та добре”
“Звичайна сільська лікарня. Є амбулаторія, стоматологічний кабінет ))). Гарні спеціалісти.”
“Величезна подяка лікарям за проходження ВЛК де я отримав професійне обстеження та безцінний досвід. Особливо хочу відмітити Балинську Олену Федорівну яка очолює центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору за її професійні здібності, гарне відношення і взагалі спеціаліста своєї справи. Також хочу вибачитись перед лікарем із 402 кабінету, за те що мав неуважність і не ознайомився з процедурою проходження ПФО і не розрахував день та час для обстеження.”
“Дуже приємні лікарі, обслуговування на рівні. Дуже дякую лікарям”
“Кваліфіковані фахівці, які дають доступну та достовірну інформацію, надають відповідне лікування”
“Хочу висловити щиру подяку відділенню нейрохірургії Центральної міської клінічної лікарні м. Суми під керівництвом Колесника Володимира Володимировича. Дякую за професіоналізм, уважне ставлення до пацієнтів та високий рівень медичної допомоги. Завдяки злагодженій роботі колективу відділення пацієнти отримують своєчасне та якісне лікування, а також підтримку і турботу, які є не менш важливими на шляху до одужання.”
“Вчоравідвідувала центр на Лушпи. Дуже привітна дівчина на рецепції. Гарно взяли аналізи. Результати дослідження прислали наступного дня. Супер!”
“Хочу щиро подякувати хірургічному відділенню вашої лікарні. Ви надали мені допомогу саме тоді, коли це було найважливіше, і зробили це з такою турботою та професіоналізмом... Кожен з вас — справжній професіонал і людина з великим серцем. Завдяки вам я відчував себе в безпеці і отримав шанс на швидке одужання. Дякую за вашу увагу, підтримку та людяність!”
“Хороші лікарі,персонал. Всі відповідально відносяться до своєї справи. У палатах чисто,затишно. Все дуже добре. Найкращий лікар гінеколог Ніна Іванівна❤️”
“Величезне спасибі всьому персоналу клініки. Ви творите дива, надаючи допомогу тоді, коли здається, що надії вже немає.”
“Відмінна клініка, уважні лікарі”
“Не дешево, але хочу відділ але подякувати дівчині-аміністратору. Дуже уважна, після забору крові не залишилося і сліду. Передзвонила по приходу кожного аналізу, підказала де ближче можна забрати результати. Рекомендую!”
“Дуже хороша стоматологія, раджу всім”
“Оперативно і якісто. Персонал в захисних костюмах, одноразова простинка і бахіли.”
“Я Драган Н.І. Лежала в кардіологічному відділенні Лебединського міського лікарні і хочу подякувати лікаря Маргариту Василівну за її професіоналізм а також її колектив сестер за добрі стосунки санітарок за чистоту і порядок у відділенні і хороше ставлення до хворих дякую вам велике. Драган Н.І. с.Синівка”
“А я лечилась как в европейской современной клинике. У меня был Ковид. Доктор Шульга Алена Николаевна.Через день я с ней созванивалась по ее просьбе.Она моментально всегда отвечала на звонок и давала рекомендации. Мне было назначено много анализов и кардиограмма.Все сдала в течении часа. Доктор и медсестра очень доброжелательные, внимательные, с чувством юмора, придающие оптимизма и надежды на выздоровление. В самой поликлинике стиральная чистота и современное оборудование. Ничуть не хуже платных клиник. И все бесплатно . Светлана Садовничая.”