Огляд каталогу
- 144 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 144 результатів
Перегляньте hospital у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 144 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 5,681 відгуків та оцінок.
“Була на консультації у трихолога Черняк Наталії, звернулась із проблемою випадіння волосся. Лікар уважно вислухала, провела огляд, детально пояснила можливі причини та надала чіткі й зрозумілі рекомендації. Залишилась дуже задоволена професійним підходом. Дякую)”
“Добре проконсультували, результат ДНК на батьківство був готовий швидко. В результаті не сумніваюся, і батько дитини теж.”
“Були на прийомі у кількох фахівців та на вакцинації. Запис на зручний час, консультації повноцінні після щеплення передзвонювали дізнатися, як у нас справи. Все влаштовує, дякую. Звертатимемося ще.”
“Хочу виразити подяку лікарю Тураєвій Аллі Віталіївні. Завдяки професійно проведеним процедурам ( лазерна шліфовка, ін'єкції) бачу видимий результат у покращенні текстури шкіри з рубцями. Також лікар весь час була на зв'язку в реабілітаційний період, відповідала на питання. Дякую за професіоналізм та підтримку. Буду звертатися ще в клініку”
“Ставлю п'ять балів масажному кабінету. Розслаблююча музика, екзотичний аромат, вмілі руки масажиста Віктора Гребенюка, недорога послуга. Дівчатка теж приємні та ввічливі. Продукцію Лікар Нона я не купувала. Такі захмарні ціни мені не по кишені.”
“У червні 2025 р. зробила операцію (сенопластика) мала викривлення носової перетинки з порушенням носового дихання, яка мучила 12 років. Велика подяка Євгену Владиславовичу та всьому колективу клініки за професіоналізм.”
“Відмінні спеціалісти-доктора завжди готові допомогти,в лікарні чисто,комфортно,персонал доброзичливий.Дуже вдячний,що допомогли.”
“Мама лікувала остеохондроз,тут неймовірні фахівці, дякую вам велике”
“Круті лікарі! Дійсно професіонали своєї справи!)”
“Одне з відділень Лебединської центральної лікарень Зараз є дуже важливим та необхідним місцем, адже у даному відбувається процес прийому та лікування важкохворих пацієнтів на Covid-19 . Велика подяка та шана лікарям та молодшому медичному персоналу, що виконають свою нелегку роботу - рятувати людям життя!!!”
“Відділення з довгою та відомою історією. Місце лікування людей з різними хворобами.”
“Тут знаходиться Сумська обласна тублікарня”
“Історична споруда. Чудова та красива споруда”
“Леонід Васильович дуже хороший доктор! лікує гомеопатією”
“Подяка Володимиру Вікторовичу Рябиченку. Ви дійсно лікар від Бога, У цьому немає жодного сумніву, Теплих слів для вас дуже багато, Подяка моя та честь! Дякую Вам, що допомогли мені впоратися зі смертельною хворобою!”
“Саме я маю досвід масажу в мед.центрі Нейромед. Хочу порекомендувати спеціаліста Варака Віталій. Якщо Ви хочете масаж, а не поглажування по спині, то Вам до нього. Після курсу масажу у Віталія, життя заграє новими фарбами, перестає кружитись голова та боліти шия. За останні 3 роки прийшла в нього 4 курси масажу. Сам центр чистий, з гарним ремонтом. Адміністратори привітні.”
“Дуже дякую за хорошу увагу і людське ставлення.”
“03.02.2025 було оперативне втручання. Щиро дякую лікарю відділення гінекології Гвоздецькому Ярославу Миколайовичу за професіоналізм, підтримку та чуйність. Щиро дякую медсестрам, які після операції кожні пів години заходили до мене в палату. Бажаю миру, процвітання та здоров'я усьому колективу.”
“03.02.2025 було оперативне втручання. Щиро дякую лікарю відділення гінекології Гвоздецькому Ярославу Миколайовичу за професіоналізм, підтримку та чуйність. Щиро дякую медсестрам, які після операції кожні пів години заходили до мене в палату. Бажаю миру, процвітання та здоров'я усьому колективу.”
“Дивно, що немає відгуків. Поставив пломбу у 2000 році. Стоїть. Запитання є?”
“Хочу висловити щиру вдячність акушеру гінекологу Гриценко Н.О. за професіоналізм та уважність. Лікар допомогла вирішити проблему, яка давно мене турбувала, і зробила це з великою підтримкою та розумінням. Завдяки її знанням та людяності я отримала не лише лікування, а й спокій та впевненість у результаті. Рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста та чуйного лікаря.”
“Не знаю хто там сидів 3.5 години, але я скільки не приходила до лікарні ЗАВЖДИ потрапляла до лікарів на свій час, черг ніколи не бачила! Лікарі ввічливі та максимально зрозуміло пояснюють аналізи. Відчувається професіоналізм. Тому я тільки сюди хожу!!”
“6 зірок із 5 для Чайки Єлизавети Едуардівни. Я була у неї всього тричі, і останнього разу вийшла наповнена силою і щастям. Замість порожніх діалогів заради грошей, вона чітко дала зрозуміти, що терапія мені вже поки не потрібна, і далі я маю старатися сама. Друзі, бережіть свої голівоньки, особливо в такий важкий час, і я наполегливо рекомендую Вам саме цього лікаря.”
“Лежала з 2-х річним сином в реанімації,дитина була тяжка.Слава Господу,дитиночку поставили на ніжки.Окремо дякую Олександру Івановичу ,Дай Бог йому здоров'я, людина від Бога.Мед працівники відносилися дуже гарно.Дівчатка на посту ,умнички гарно ставилися до дитинки,ставивши фікси вміли дитиночку заспокоїти.Дай Бог їм всього найкращого.”
“Приїжджала до клініки з іншого міста на лапароскопію. Залишилась дуже задоволена. Медсестри ввічливі, завжди раді допомогти навіть без прохання. У палатах приємно. Лікарі уважні. Збираюся знову відвідати клініку і навіть обирати не хочу, сюди однозначно. Дякую Вам!”
“Доброго вечора. Бажаю залишити відгук про дитячу лікарню. Я вдячна персоналу за їх професіоналізм,чуйність,відданість своїй праці. Ми нещодавно лікувалися на стаціонарі в ЛОР відділенні,та ХІРУРГІЧНОМУ відділенні повністю весь персонал ввічливі,турботливі,люди знаходяться на своєму місці. Жукова Валентина Іванівна завідувач ЛОР відділенням лікар від Бога,лікувала моїх дітей,професіонал своєї справи. Лікар хірургічного відділення Бульченко Олександр Михайлович ЛЮДИНА яка врятувала мені сина я йому за це дуже вдячна.Для лікарні хочу побажати миру,злагоди,вдячних пацієнтів. Дякую вам за вашу працю.”
“Надається безкоштовна реабілітація для дітей-інвалідів з різними діагнозами”