Огляд каталогу
- 1,313 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 1313 результатів
Перегляньте store в сумах у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,313 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 166,946 відгуків та оцінок.
“Беру тут морожену риба, демократичні ціни гарна якість..”
“Гарний магазин черг майже іноді немає”
“Україна: Всі маркети АТБ дуже відмінні. 1 Низькі ціни. 2 Є все що потрібно. 3 Цілодобовий. 4 Кожен день (ну і не виключено щоночі) перевіряють свіжість продукту. Відмінний магазин. Рекомендую. Россия: Все маркеты АТБ очень отличные. 1 Низкие цены. 2 Есть всё что нужно. 3 Круглосуточный. 4 Каждый день (ну и не исключено каждую ночь) проверяют свежесть продукта. Отличный магазин. Рекомендую. English: All ATB Markets are very different. 1 Low prices. 2 There is everything you need. 3 round-the-clock. 4 Every day (well, it is not excluded every night) check the freshness of the product. Excellent store. I recommend.”
“Гарний, зручний маркет поруч з домом. Бажаю і надалі багато клієнтів і Вам наснаги..”
“Фініки у азіатіа беру. А наші не вміють торгувати. Якісь емоційні і крикливі як у себе в колгоспі”
“Хоча смак Latte настільки металевий, що мені тут подобається.”
“Хороша аптека. Зручне місце розташування, великий асортимент, доступні ціни. В аптеці можна поміряти тиск, є можливість онлайн бронювання. Дівчинка провізор дуже приємна, ввічлива. Аптека відпускає за програмою Доступні ліки.”
“оч. сподобалося купувати онлайн. замовлення без передзвонів - розкішно, розкішні акції на памперси та інше, безкоштовна доставка 5-7 кг до дверей - розкішно, не потрібно возитися з готівкою - розкішно. але на сайті у пошуку за параметрами є не всі параметри. краще шукати через пошук "мило 140" (грам). інакше здається, що його немає.”
“Аврора як Аврора. Все стандартно, дёшево в неякісно”
“Гарний магазин, єдине, що напрягає - обмеження на вхід до магазину. Асортимент великий, продавці привітні, ціни приємні))”
“Щиро дякую працівникам велосалону!!! Швидко і безкоштовно налаштували велосипед: всі болтики-гаєчки підкрутили, педалі перевірили, колеса накачали! Хоча було дуже спекотно на вулиці, робили це від душі. Дякую! Добра, процвітання та миру вам!”
“Секонд. На вагу. Але ж і нові речі.”
“Відмінний магазин та якість на висоті. Якщо потрібно щось підібрати, достатньо озвучити продавцю свої побажання і вам швидко і якісно підберуть варіанти. Я часто буваю. Нехай і за дрібницями - шкарпетки / косинки / кепки / трусики, але завжди все чудово. Маючи двох дітей, з досвіду можу рекомендувати цей магазин. Все сертифіковано та безпечно. Це важливо для будь-якого батька”
“Гарний магазин для тих, хто цінує високу якість за невеликі гроші. Майже завжди є на що подивитись і придбати для себе і сім'їі.”
“Купував б/в дивани без дефектів та пральну машину на початку 2016 року за 2 тис грн. З пральною машиною одразу почалися проблеми, але оперативно усунули працівники магазину. Пралка працює добре досі”
“Обслуговую на цьому сервісі вже другий автомобіль. Повністю задоволеним якістю виконаних робіт і обслуговуванням. На сервісі роблю регулярне То, ремонтували двигун, мили сажевий фільтр, міняли щеплення, діагностували та ремонтували підвіску. Ще дуже зручно перевбувати авто по сезону, відразу розвал можна зробити. Рекомендую завітати до цього СТО!”
“Порядні люди. Ціни помірні. Проводять комп'ютерну діагностику різних автомобілів (в тому числі і фіатів) але не дуже спеціалізуються на дизельних двигунах. Краще попередньо записуватися. В наявності деякі запчастини”
“Привітний професійний персонал, дуже великий вибір як запчастин до вантажівок, так і різних дрібниць.”
“Хороший вибір і обслуговування, недорого”
“Смачні тортики та морозиво, ввічливий персонал. З цього року хот-доги стали смачні, але ось бургери залишають бажати кращого. Картопля-фрі досить смачна. В приміщенні чисто.”
“Дуже якісне миття працюють професіонали!”
“Дуже сподобалось. Швидке обслуговування, смачна кухня. Привітний, усміхнений персонал. Рекомендую! Смачна свина корейка, особливо сподобались салати. Класний салат з рукколою та томатами. Смачне вино.”
“Гарне меню, затишний зал та чудовий персонал.”
“Дякую Вашому колективу,все добре було приготовані страви,родичам і друзям сподобалося, хоч Я дуже прискіпливий, ,21.10.25р.Рекомендую заклад "МЕДУНИЦЯ"”
“Гарне СТО. Заміна масла в АКПП та пару дрібниць..Швидко, якісно, компетентно.”
“Гарний салон. Хороші авто. Не соромтесь завжди просіть знижку.”