Огляд каталогу
- 690 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 690 результатів
Перегляньте wi fi в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 690 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 92,720 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає wi fi з таких міст як Ужгород, Мукачево, Берегове, Рахів, Виноградів та інших міст.
“Нам дуже сподобалося відпочивати у пані Мирослави. Гарний затишний номер. Є доступ до інтернету. На кухні є все для приготування їжі. На дворі - мангал і альтанки з красивим краєвидом.”
“Щиро дякую господарям Ларисі та Петру!!! Тут душевна та родинна атмосфера, прекрасний вид на гори, по-домашньому смачно,риболовля, чан, сауна,є номери, а є окремий сімейний будиночок, а саме головне тиша та природа у вас на долонях, у новому будиночку панорамні вікна з прекрасним видом на гори.В номері є чайник та маленький холодильник,600м є невеличкий продуктовий магазин. За бажанням в Ізки можна поїхати( якщо є власне авто, або є місцеве таксі) на підйомник, водоспад Шипіт.Є зал для дозвілля, настільний теніс,футбол,шахи є ракетки для гри в батмінтон,окреме поле з сіткою для гри в волейбол, та кілька для баскетболу. На території багато квітів за якими любляче доглядає господиня Лариса. Майбутнім відпочиваючим на замітку, скоро буде басейн з підігрівом. А ще господар Петро чудово грає вечорами на акордеоні. Обовʼязкові повернемося ще. Дякуємо вам , хай щастить.”
“Обслуговування на високому рівні, білизна в номерах гарно випрана і випрасована, неприємних запахів в номері немає, номер регулярно гарно прибирається, туалет не пахне, грибка немає. Меню і обслуговування в Колибі теж на професійному рівні. Головне: забота про клієнта. Кухня дуже смачна. Жодного разу проблем зі шлунком не було. Хазяєва привітні і професійні. Дякую за приємний відпочинок.”
“Провели п'ять днів відпочинку в цьому шале. Розміщення, номери, обслуговування на вищому рівні. Все дуже чисте, акуратне. Люди привітні і усміхнені. Всі дуже задоволені. Рекомендую, затишно і зручно.”
“В перший раз на Драгобраті і обрали цей готель. Можу сказати, що наступний раз ми навіть не будемо нічого обирати - тільки Пік. Все дуже сподобалось. По-перше, дуже спокійно і тихо, що після київських тривог дуже цінно. Номер охайний, світлий, теплий, просторий, є чайник і холодильник (номери без чайника - це дно). Вид з номеру - окреме задоволення! З готелю на лижах попадали прямо на Чайку, 3 хвилини. Ввечері грали в більярд і настільний теніс. Керуючий готелю і весь інший персонал - наймиліші люди. Дякую вам! Але найголовніше - це як нас годували! Такої смачної Карбонари я не їла ніде, ні в Римі, ні в Києві. Це шедевр! Подяка шефу! Залишайтесь такими же чудовими в усьому!”
“Надзвичайно приємні господарі та атмосфера!! Чисто, охайно, стильно і затишно. Садиба збудована на справжньому бункері часів Другої світової (про що довідалися з екскурсії від коменданта). Все чудово витримано у військовій тематиці (навіть постільна білизна)! Дуже смачно, є wifi, купа розеток в номері (по дві біля ліжка), книги, настільні ігри, теніс, лазня і собака Гільза!! :-) Обов'язково повернемося ще! Переконливо рекомендую!!!”
“Чудове місце і гарні умови для відпочинку та відвідування санаторію «Синяк»”
“Дуже сподобалось. Дуже приємні господарі і смачна кухня. Є мангал, можна замовити поїздку в найближчі цікаві місця. Поруч магазинчик цих же господарів. Загалом все було супер.”
“Щиро дякую господарям Ларисі та Петру!!! Тут душевна та родинна атмосфера, прекрасний вид на гори, по-домашньому смачно,риболовля, чан, сауна,є номери, а є окремий сімейний будиночок, а саме головне тиша та природа у вас на долонях, у новому будиночку панорамні вікна з прекрасним видом на гори.В номері є чайник та маленький холодильник,600м є невеличкий продуктовий магазин. За бажанням в Ізки можна поїхати( якщо є власне авто, або є місцеве таксі) на підйомник, водоспад Шипіт.Є зал для дозвілля, настільний теніс,футбол,шахи є ракетки для гри в батмінтон,окреме поле з сіткою для гри в волейбол, та кілька для баскетболу. На території багато квітів за якими любляче доглядає господиня Лариса. Майбутнім відпочиваючим на замітку, скоро буде басейн з підігрівом. А ще господар Петро чудово грає вечорами на акордеоні. Обовʼязкові повернемося ще. Дякуємо вам , хай щастить.”
“В готелі не були, сказати нічого не можу, але замовили сніданок в кафе. Замовила вареники з сиром, чекала собі класичні чотири варенички зі сметаною, а принесли ось цю красиву смакоту. Сніданок дуже смачний, а ще й за такі гроші все супер. Персонал приємний, сніданок приготували швидко. Дякую!!!”
“Класне місце, приємний персонал і смачна кава.”
“Чудовий готель,залишилися тільки приємні враження☺️чистота,комфорт,сніданки,обслуговуючий персонал,все сподобалось,обовʼязково ще приїду”
“Гарне місце для початку бурхливого дня. Особливо порадує людей, які полюбляють себе побалувати легкими і простими сніданками. Є, невеличка, ігрова зона для дітлахів. Тож і батькам буде в радість отримати спокійну мить для насолоди кавою чи іншими напоями, які представлені у даному закладі. Важко оминути увагою привітний і освічений персонал, який залюбки про консультує і зорієнтує.”
“Гарний вибір запчастин, чудовий персонал! Трохи завелики ціни...”
“Чудово. При нагоді приїду сюди ще. Все на вищому рівні за такі гроші(були у 2-місному) Чисто, аккуратно, нове, усе необхідне є. Зручно. Дякую А також приїхав через 5 днів. О 24:00 мобільний телефон взяли, поселили з посмішкою, запропонували кращий номер, бо був вибір. У цьому 4х місно у номері було все продумано, зручно. Кухня в хостелі величезна + окрема кімната-їдальня. Правда чайних ложок не знайшов. Але все інше на П'ятірочку. Чисто та комфортно. Сон був хороший. Сподіваюсь колись випаде ще нагода поїхати за кордон, то відпочину саме тут. Окрема подяка дівчині - адмінастраторі. Обслуговування клієнтів на гарному рівні.”
“Смачна кава, є рослине молоко Різні печива та лимонади”
“Дуже смачно, привітливо працівники яким не байдужі клієнти. Всім бажаю вдалого і смачного відпочинку”
“Відпочивали з друзями (6 людей) і всім задоволені. Перш за все дуже вигідне розташування, адже термальні води буквально за рогом. Територія готелю дуже охайна та прибрана, помітно що господарі переживаю та створюють затишні умови. Великий плюс це наявність зарядки для електромобіля. Самі були на звичайній, але це приємно порадувало. Номери просторі та комфортні. Є все необхідне. Помітила, що у відгуках скаржаться на відсутність шампуню та гелю. Для нас це не було проблемою, тому що кожен привіз свої індивідуальні засоби гігієни, тому не вважаю це за мінус. Харчувались самостійно, для цього можна скористатися плитою або зробити барбекю. Загалом ніяких нарікань немає. Господарі ввічливі та відгукувались в разі потреби, відповідали на всі питання та консультували що до того, куди можна сходити. Тому ставимо 5 зірок. Дякуємо за турботу та гостинність.”
“Надзвичайні смачні десерти і кава. Рекомендую заклад.”
“Ми відпочиваємо тут багато разів і з великим задоволенням.Тут подобається все:тепло,затишно,чистенько і смачно.З вдячністю від постійних клієнтів до господарів.Одесити,березень,2025рік”
“Затишно, тепло, смачно) рекомендую Єдине був би на телевізорі ютуб то ціни б не було)”
“Чудовий сервіс, чисті доглянуті номери, все справне та нове. Ввічливий та уважний персонаж, уважні аніматори з цікавою програмою, 2 дитячі кімнати, велика кількість розваг для дітей!!! Смачна та різна їжа! Окремі 5* за ваше СПА: басейн, сауна, гідрованна, масаж, фітобочка... Шкодуємо що приїхали лише на 2 ночі до вас) обов'язково приїдемо ще! Всім рекомендую, особливо для сімейного відпочинку з дітьми!”
“Привітні господарі.Смачна кухня.”
“Відпочивали з 8 по 11.12.25 Чудовий готель. Все як на картинці. Чисто охайно, смачно.Басейн теплий і чистий. Чуйні і привітливі співробітники. Дівчатка на рецепшині вічливі. Завжди з посмішкою та бажанням допомогти, порадити. Офіціант Завжди вітався та бажав смачного, запитував чи все подобається. Окрема вдячність масажисту Соломії це дійсно чарівниця з чарівними ручками. Професійно робить свою роботу та дає корисні поради на майбутнє в плані ЛФК та спеціальні вправи. На сьогоднішній день важко підібрати настільки професійну, добру,чутливу команду. Тож велика вдячність адміністрації за організацію роботи такого чудового колективу.”
“Мали велике задоволення зупинитися в цьому закладі. Тут нам були раді ,як рідним. Готель розташований на березі річки, на території бесідки з мальовничими краєвидами та неймовірним повітрям. Поряд джерело Буркут з мінеральною водою. В готелі є можливість скористатися барбекю та посмажити свіжу форель (форелеве господарство за декілька кілометрів від готелю). Надзвичайно смачна кухня, порції великі. На прохання не додавати цукор по можливості , нашому літньому дідусю дівчата завжди залишали склянку компоту без цукру або кефіру замість солодкого йогурту, за що щиро вдячні за таку небайдужість. В кімнатах та коридорах чисто та тепло. Ми , навіть, вимикали батареї. Ліжка зручні. Є все необхідне для комфортного проживання. Праска та дошка в холі загального користування, також є куллер. Ми дуже добре відпочили, та отримали масу задоволення. Дівчата! Вам великий привіт з Києва. Щиро вдячні за гостинність! Приїдемо ще ! Всім раджу!”
“Відпочивали в цьому готелі 5 днів і залишились задоволеними повністю. Дуже привітний персонал, допомагає вирішити будь які питання, завжди на місці адміністратор, з номера можна зателефонувати і в ресторан взяти смачну їжу в номер, і в пральню щоб речі попрати. Завжди гарно прибирають номери. Номери як і сам готель не найновіші, але дуже комфортні та приємні, є все необхідне: гель для душу, кондиціонер для волосся, бальзам для тіла, зубні щітки, косметичні набори та навіть набір для гоління. Повний набір всього, що може знадобитись. Доволі зручні подушки теж приємно здивували. Також є ліфт щоб не тягати речі сходами. Ресторан прекрасний, великий вибір для сніданку, червона риба, овочі, салати, тости, кава на вибір, десерти. В загальному в ресторані не було страв, що б не сподобались. Все дуже смачно і дуже приємна ціна. Локація прямо біля водоспаду Шипіт, у підніжжі гори біля підйомника, не було москітів, поруч невеликий ринок з сувенірами та закарпатськими наливками/домашнім вином. Чудові джип тури та спуски з пароплаву з гори. Але краще їхати машиною, адже всі можливі парки чи туристичні місця можливі тільки транспортом, або екскурсіями. Якщо піднятись на підйомнику поруч з готелем - на горі прекрасний екопарк та краєвиди. Цей готель про спокійний сімейний відпочинок, прогулянку у гори, гарні види та смачну їжу.”
“Чудовий готель, саме те що хотіли. Номер з видом на озеро, все чисто та гарненько. На першому поверсі ресторан зі смачною кухнею, та привітним персоналом. Дуже задоволені, обов'язково ще до Вас завітаємо. Щиро дякуємо! Успіхів Вам!”
“Рекомендую! Дуже сподобалось жити у пані Марії у будинку 112. Велике дякую загостинність!”
“Відпочиваємо другий рік підряд в Юстинії. Дуже гарне місце, до озера 2 хв. Персонал привітний, в номерах чисто, територія доглянута, господарі дбають про комфорт відпочиваючих. Рекомендуємо.”
“Відпочивали із сімʼєю декілька днів у цьому комплексі. В загальному залишились лише позитивні емоції. Комфортний, доглянутий готель із величезною, неймовірно красивою територією. Ввічливий персонал, хороші просторі номери, смачне харчування. Великим плюсом стало наявність дитячої кімнати/табору «Деревінчик» із чудовими працівниками Ольгою та Юрієм. Не вистачило можливо різноманіття у спа зоні. Їх дві: аквазона, в якій критий басейн із фінською парною та спа «срібні терми» - термальний басейн із римською та фінськими парними”