Огляд каталогу
- 342 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 342 результатів
Перегляньте grocerystore у Черкасах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 342 результатів у Черкасах. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 104,036 відгуків та оцінок.
“Всі привітні та доброзичливі, АТБ - це мій особливий супермаркет+++”
“Щира подяка співробітницям магазину "Премьєр" (#4, Черкаси), які обслуговували мене 26.12.2025 р., за високий рівень професіоналізму, уважність та бездоганний сервіс.”
“Привітний персонал, хороша атмосфера, великий вибір товару.”
“Гарний магазин. Великий вибір товару, прийнятні ціни”
“Не найбільше АТБ, але в ньому багато чого можна знайти, персонал привітний, продукти завжди свіжі. Ставлю лайк.”
“Маленький та затишний магазин у якому багато корисних продуктів за доступними цінами”
“Приемні продавці завжди ввічливі що до них хочеться повернутися”
“Приємний персонал. Якісний товар, широкий і екслюзивний асортимент.”
“Файне пиво , холодне як серце бившої 5++”
“Взірець магазину який має бути біля дому. Просто мегакруто використаний простір. Ретельно відібраний персонал і кращі постачальники. І ще тут кращий оселедець в місті, перевірено)”
“Моє перше враження. Перше, через що проходиш,це овочі та фрукти. Вибір гарний,все в задовільному стані, виглядає так,що є бажання купити.Далі,якщо не брати пиво,бо це мені не цікаво,гастроном. О....відділ досить великий. Риба...є що вибрати,брала оселедець,то продавчиня люб'язно запитала ,який до вподоби. Дала з відра,з розсолу,за що велике дякую. На ковбасному спитала,які сосиски можна купити малій дитині,мені запропонували дитячі,продавчиня відкрила і дала з упаковки,що мене дуже приємно здивувало,зазвичай,дають обвітрені,аби продати.Дуже приємно здивував м'ясний відділ. М'яса багато,на любий смак. Багато акцій, можна, було б ,припустити,що роспрадають товар,що залежався,але м'ясо вивезли при мені,спитала в жінок в черзі,то сказали ,що м'ясо тут завжди свіже,можна не переживати. Цілком позитивні емоції. Але,є одне. Дівчата на м'ясному відділу не встигають обслуговувати клієнтів,бо люди підходять,а їх тільки двоє,що дуже мало,для такого відділу. Що я скажу, взагалі. Маркету оцінка тверда 4+. В зрівнянні з Делікатом,що через дорогу,то всі п'ять. Овочевий відділ-5,гастроном -5,бакалея -5,хліб,випічка-3,вода,спиртне,пиво-5.Чому випічка 3? Ну якесь воно не апетитне,тут Делікат лидер. Але ,овочі,спиртне,вода, м'ясо,ковбаса,та риба,то Моллі на кроки вперед. Маркет сподобався,виберу,як основний для покупок.”
“Не знаю як буде далі але зараз сподобався сервіс. Продавці привітні і пропонують різні варіанти наприклад замаринувати шашлик із вибраного м'яса.”
“Дуже хороший магазин, привітний персонал, завжди порадять і розкажуть про новинки.”
“Чудовий магазин! Великий вибір продуктів, завжди свіжі овочі та фрукти. Персонал привітний, швидко обслуговують. Деякі товари в іншому магазині не знайдеш. Рекомендую!”
“Привітні, чемні працівники. Гарний асортимент.”
“Зручно і вигідно купувати оптом.ціни нормальні.іноді доводиться чекати,бо один вантажник не встигає.продавець Таня—дуже привітна.(особливо якщо немає черги,або Ви оптовик)”
“Дуже сподобалося обслуговування в Файно Маркеті на вулиці Менделєєва 5, замовляв 3 піцци. Піцейола яка готовула мені, дуже вчасно зробила замовлення та була приємна в спілкуванні, піцца теж вийшла дуже смачною. Я буду рекомендувати саме ваш магазин та піцерію своїм знайомим та друзям З повагою, Константин 09.09.24”
“Магазин на своєму місці. Їдеш з роботи, щось забув купити в Черкасах, виручає. До речі, є хороший ковбасний бренд з Кропивницького, " Ятрань" , що дуже подобається родині. Крім того, є певні акції, магазин самодостатній та наповнений товаром. Можна купити все. Працівники привітні та гарно обслуговують. Будете в цих краях - раджу.”
“Поряд продаються доволі смачні чебуреки)”
“Як людина яка часто подорожує і була в різних супермаркетах то це найкращий. Саме приміщення простору є можливість вільно пересуватись і на сам перед товар розташовано дуже грамотно і інтуїтивно зрозуміло що де находиться за це менеджеру дуже дякую. Наприклад я бачив багато супермаркетів в який товару безліч а саме приміщення мале для такої кількості і не то що з візком але і з корзинкою тяжко пройти по вузьким проходами а якщо там ще хтось є то приходиться обходити щоб з іншого боку зайти або скільки бачив супермаркетів що коли не знайдеш то лише одна каса працює і тільки годину тратишь на те що просто стоїш і чекаешь коли підійде черга”
“Магазин класний, привітний персонал, але іноді грублять і гавкають просрочений товар”
“Комфортный магазинчик з помірними цінами вічливим персоналом і зручним розташуванням.”
“Дуже гарний невеличкий супермаркет під боком.”
“Гарний магазин, хоч не великий але все є, продавчині привітливі.”
“Магазин дуже подобається,великий асортимент товару на любий смак,рекомендую!!!!”
“Магазин нарешті став сучасніший. Є каси самообслуговування, з'явилась своя свіжа випічка”