Огляд каталогу
- 318 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 318 результатів
Перегляньте врач у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 318 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 46,737 відгуків та оцінок.
“Була сьогодні в клініці Медексперт на УЗД. Дуже привітний адміністратор,приємна атмосфера. Особливу подяку хочу висловити лікарю кардіологу Фурсі Олександрі Вікторівні, після обстеження детально і чітко пояснила план лікування,з подальшим зв'язком. Дуже за це їй вдячна. Буду всім знайомим рекомендувати вашу клініку. Бажаю процвітання і вдячних пацієнтів.”
“Суперовий лікар.Усім пацієнтам своїм рекомендую з такими важкими діагнозами.Ви супер.Дякую.”
“Дуже задоволені клінікою та персоналом, супер фахівці, супер сервіс, єдині в місті змогли допомогти вирішити проблему) особливо вдячні Люлька В.І. Та Родинській Г.О. , та Кабанець С.С. Вони просто боги своєї справі, та медичним сестрам ( дуже уважні та вічливі)”
“Дуже вдячні Чорненькому Антону Вадимовичу та Єршову Дмитру Валерійович за їх працю! Вони талановиті професіонали! За 6 років жоден з лікарів, з різних міст, не зміг виявити причину хвороби дитини. А вони мало того що виявили першопричину (на яку жоден «спеціаліст» не звернув увагу), так ще й виправили все! Окремо варто відзначити, що їх піклування не закінчується в лікарні! Протягом всього періоду відновлення вони на зв’язку і готові відповісти на всі питання, які турбують батьків!”
“У цій клініці ти отримаєш усе, про що мріяла!!!!! Дуже багато добрих слів хотілося б написати. Велике спасибі засновнику цього дива-Алевтіні Камінській. За те, що спромоглася зібрати таку команду. Користувалася послугами чудових фахівців, кваліфікованих лікарів та просто прекрасних людей. Анна Добряк: лікар дерматолог-косметолог та просто чарівниця. Шаган Димитрій Валерійович: хірург вищої категорії, як то кажуть лікар від Бога. Я дуже вдячна цим фахівцям своєї справи. Вони вселили в моє життя впевненість, позбавили комплексів і змогли зробити мене щасливою. Не можу не написати слів подяки адміністратору Євгенії. Чуйна, добра, комунікабельна, прекрасна та легка у спілкуванні дівчина. Не бійтеся довіритися, звертайтеся, користуйтеся послугами цих прекрасних лікарів, молодійте та повірте, у цій клініці вам допоможуть вирішити всі ваші проблеми і ви зможете стати ще щасливішими та впевненішими в собі.”
“Дуже вдячна лікарю Заїченко Н.Г. за якісне лікування! Ви чудовий лікар, гарний спеціаліст! Дякую за допомогу!”
“Не раз відвідувала лікаря гінеколога Лесняк Анастасію. Дуже уважна і ввічлива, професіонал своєї справи. Рекомендую!”
“До Олександра Дмитровича водимо сина від народження. Професіонал високого рівня, дуже добрий до дітей, усім рекомендую!”
“Приводили дитину, хороший персонал, все сподобалося”
“Прийшла до центру Eurospine з періодичними болями в спині, побачила рекламу в інтернеті . Кваліфіковані лікарі і реабілітологи , до кожного клієнта підходять індивідуально, уважний приємний персонал. Після процедури витяжіння і ортогімнастики відчула полегшення і настанови, як працювати над проблемою надалі. Дякую . Буду рекомендувати Центр Eurospine знайомих і друзям.”
“Була сьогодні на прийомі в лікаря Дарини, дуже сподобалось, всим раджу звертатись до неї, вона просто чудова.”
“Дуже задоволена клінікою. Завжди надається кваліфікаційна допомога. Зверталася не тільки я, а і члени моєї родини. Особливо хочу сказати слова подяки лікарю УЗД Даниленко Олені. Фахівець високої відповідальності, дослідження проводилися у спокійній, комфортній атмосфері. Дуже задоволена ставленням лікаря до моєї проблеми. Ще сподобалась мені адміністратор Наталія, яка привітала мене посмішкою, заспокоїлися, створила приємні враження і настрій . Рекомендую клініку для відвідування”
“Робила офісну гістерорезектоскопію (таке довге слово :-) мені здається я його писала довше ніж тривала процедура) 22.09. Завдяки лікарю Спесивцеву Дмитру Сергійовичу і дівчатам асистентам все пройшло максимально комфортно фізично і морально. В клініці, як завжди, все на високому рівні. Дмитра Сергійовича дуже раджу тим, хто в пошуках свого гінеколога.”
“Дуже подобається відділення клініки Оксфорд Медікал на вул. Королева Єлизавети. Відвідувала лікаря Лось Є.М. , лікар дуже привітна, уважна, професійна. На проф огляди ходжу тільки до неї!)”
“Дякую лікарю Артухову Роману Володимировичу за професійний огляд, покрокову детальну консультацію і призначення курсу грамотного лікування. Особливу увагу хочу звернути на вміння спілкуватися з пацієнтом, відповідати на питання.”
“Прийшла до центру Eurospine з періодичними болями в спині, побачила рекламу в інтернеті . Кваліфіковані лікарі і реабілітологи , до кожного клієнта підходять індивідуально, уважний приємний персонал. Після процедури витяжіння і ортогімнастики відчула полегшення і настанови, як працювати над проблемою надалі. Дякую . Буду рекомендувати Центр Eurospine знайомих і друзям.”
“Був у VAN Clinic на електронейроміографії. Загальне враження від клініки позитивне: сучасне обладнання, привітний персонал, все організовано чітко та без зайвих затримок. Лікар детально пояснив хід обстеження та відповів на мої запитання. Сама процедура не з приємних (що є нормально для цього виду дослідження), але в цілому залишився задоволений рівнем сервісу та професійністю спеціалістів. Можу рекомендувати.”
“Були на прийомі у лікаря Романа Артюхова. Досвідчений лікар, приємний, тактовний (я була з дівчиною -підлітком). З його рекомендаціями лікування подіяло на 2-й день. Дякую пану Роману за допомогу і підтримку! Рекомендую всім не зволікати і звертатися за допомогою!”
“Була на консультації та процедурі у подолога Аксьонової Христини Валеріївни у червні 2025. Дуже сподобалась співпраця з лікарем, обслуговування та кабінет. Не дивлячись на дуже проблемні стопи та складний діагноз, лікар з впевненістю взялася за мої ніжки, надала рекомендації та провела процедуру педикюру. Можу з впевненістю рекомендувати пані Христину та не боятися звертатися у центр Святенко, знаючи що Вам обов'язково допоможуть і зроблять це з повагою та професіоналізмом!”
“Робила рентген легень для профілактичного огляду. Дуже приємні співробітник рентген-кабінету та лікар, все зробили дуже оперативно. Враження виключно позитивне! Дякую за Вашу роботу!”
“Дуже вдячна автольмологу Авраменко Світлані Борисовні за прийом. Такой консультації детальної і корисної не мала мабуть ніколи) на повторний прийом тільки до вас!”
“Проходила обстеження в VAN Clinic, у гінеколога. Все дуже фахово професійно без стресу. Чудовий, кваліфікований персонал на всіх рівнях. Якщо вихочете отримати швидку, кваліфіковану допомогу і при цьому мінімум стресу, дуже рекомендую звертатися до професіоналів в VAN Clinic.”
“Дякую медичному центру за привітність та якість обслуговування!”
“Уже вдруге проходила тут комплексне УЗД. Залишилася дуже задоволеною. Привітно зустріла дівчина-адміністратор. Професійно виконали дослідження, докладно все розповіли. Буду користуватися й надалі послугами центру”
“Дуже рекомендую лікаря-дерматолога Святенко Тетяну Вікторівну! Фахівець уважно вислухаоа мої скарги, пояснила причину проблеми та підібрала ефективне лікування. Уже за кілька тижнів результати стали помітними (до цього боролась з стероїдною розацея протягом 3-х років, але стану ремісії не було). Дякую за якісну медичну допомогу!”
“Були в клініці на прийомі у лор-лікаря Забіяки К.С. Дуже приємний лікар, до дитині підхід знайшла одразу, малий дав подивитись і носик і горло, бо лікар робила все в ігровій формі. Хотів забрати з собою декілька інструментів, бо йому дуже сподобалось. Лікування розписали добре, всі ліки були обгрунтовані і відповіді на всі питання стосовно лікування отримала. Залишились довільні і я і дитина!”
“Клініка гарна. Все сподобалося. Руденко Мар'яна Сергіївна чудовий спеціаліст ❤️ Але зовсім не подобається запис на прийом ,через колл- центр. Відповідають тобі так,ніби ти щось повинен. Не приємним тоном, потрібно насильно випитувати інформацію. Було запитання стосовно УЗД,мені надали не достовірну інформацію.”
“Пеліна Олена Миколаївна – справжній ювелір у галузі хірургічної гінекології. Не передати словами, наскільки я щаслива та вдячна, що робила операцію саме у цього лікаря. Допомога та підтримка абсолютно на всіх етапах, завжди відповість на всі питання та приділить увагу кожному. Що дуже важливо та приємно – лікар щиро зацікавлена у вашому якнайшвидшому одужанні! Величезна подяка Олені Миколаївні та її команді! Професіоналізм, увага до деталей та турбота про здоров'я пацієнта – на найвищому рівні!”
“Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу, починаючи від санітарок, медсестричок, чергових лікарів, анестезіолог - це моя окрема вдячність.. Ви - професіона. найкращі! Рекомендую це відділення всім дівчаткам, тут ви навіть не встигнете злякатися, вам просто не дадуть, і пройде все на найвищому рівні.”
“Дуже приємна атмосфера закладу і привітний персонал! А головне це професіоналізм, уважність, турбота і доброзичливість лікаря Анни Бурко!”