Огляд каталогу
- 45 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 45 результатів
Перегляньте lodgingbusiness у Буковелі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 45 результатів у Буковелі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 76,952 відгуків та оцінок.
“Ми обирали готель за відгуками, і вони повністю виправдалися! Кожен позитивний коментар був правдою. Це місце, куди хочеться повертатися знову і радити всім друзям.”
“Хороший готель з відкритим басейном, чисті номери, непоганий сніданок включено у вартість номеру, плюси + хороша смачна кухня, велика територія гарто освітлена вночі, гарний вид з Балкону номера, розташування на горі, мінус - вузький заїзд та невелика парковка біля готелю.”
“Чисто,тепло,приємні господарі,рекомендую!!!”
“Чудовий готель, близько до центру, але водночас дуже тихо. Смачні сніданки і взагалі все, що замовляли, було смачно. Номер чистий, має все для комфортного проживання, прибирали кожен день. Дуже рекомендую”
“Гарний, маленький та затишний готель. Неймовірно привітний персонал, особливо дівчина на рецепції. Смачний сніданок, та загалом дуже смачна кухня. Гарні просторі номери, кожного дня прибирання, заміна халатів та рушників. Єдиний мінус це відсутність кондиціонерів в деяких номерах.”
“Дуже сподобався Ваш готель. Мій відпочинок припав на час коли перебували діти у таборі, мені знизили ціну на проживання ,що приємно здивувало. Знижка на ресторан для гостей готелю також приємно . Гарний та сучасний номер , смачні сніданки .Уважний персонал розповіли як дістатись , завжди на зв’язку .Обовʼязково повернусь до Вас ще”
“Надзвичайно ввічливий і чуйний персонал! Особливо адміністратор Яна. Готель затишний і все продумано до найменьших дрібниць. Зона спа чудова. Басейн досить великий і комфортна температура води. Дуже вдячні. Обовʼязково повернемось.”
“Дуже гарний готель, та просто неймовірний персонал, нас раніше заселили без зайвих питань, а сніданки, найкраще що я їв за ці дні, неймовірно смачно та дуже ситно! Готель знаходиться біля витягів, тому було зручно добиратись на каталку і з каталки, поряд прокати. Рекомендую!”
“Все просто супер .Привітний власник готелю.Чудовий та чистий номер ,прекрасний вигляд з номеру .На території є басейн , ресторан,парковка для автомобілів та магазин.”
“Відпочивали в кінці жовтня, сам готель сподобався, є все для комфортного відпочинку. Дуже сподобався хамам та басейн. Правда температура води в перший день прям була дуже теплою, другого дня вже прохолодніше, але плавати було ще комфортно, а третього дня було холоднувато. Басейн і спа чисті, вид з басейну, з номеру і ресторану взагалі шикарний. В ресторані смачно, ціни вище середнього, сніданки теж гарні(вибір не супер великий але наїстися можна). Персонал привітний , прибирання є кожного дня. Із мінусів: Вай фай в номері був дуже слабий, постійно потрібно було перезавантажувати , але і це не завжди допомагало. Мобільний Лайф також ловив погано в номері. І ще готуйтесь багато ходити))) ліфта не має) Але це все дрібниці) готель шикарний) надіюсь повернемося ще, на більший термін))) І ще приємним бонусом був подаруночок при виселенні, мед та чай з собою ) це було неочікувано і приємно ☺️”
“Відпочивали родиною влітку, дуже сподобалось! Неймовірні краєвиди! Дуже затишно і чисто, велика доглянута територія. Просторі кімнати, обладнані всім необхідним. Особливо порадував басейн на вулиці з підігрівом та чудовою зоною відпочинку. Смачна їжа в ресторані. Це був неймовірний відпочинок!”
“Затишний готель по доступній вартості проживання і майже в центрі Буковелю. Рекомендуємо !”
“Цей раз пощастило з розташуванням - прокат, сніданок і вихід на схил дуже близько. В номерах тепло але трохи тісно.”
“Парковка на території біля готелю, ввічливий та уважний персонал, невелике але смачне меню. Дуже смачні і різноманітні сніданки.”
“Для того, кого готель кинув на гроші: 1. Завершайтеся в місцеву ДержСпоживСлужбу зі скаргою, Вам допоможуть повернути кошти 2. Можна ще подати (безкоштовно) скаргу до суду щодо захисту прав споживача . Описати ситуацію, що Вам відмінили бронювання, а передплату не повернули. Що просити захистити Ваші права, і змусити готель повернути Вам кошти”
“Дуже затишне місце для відпочинку з друзями, неймовірно смачна кухня та є все необхідне для комфортного перебування тут)”
“Зручний, затишний готель, смачна кухня і помірні ціни”
“Дуже затишне місце, привітні та доброзичливі господарі. Віддалене і тихе місце для відпочинку.”
“Відпочивали в цьому готелі з родиною у вересні. Номери нові, чисті, сучасні, в номері було все необхідне. Місце розташування просто супер, дві хвилини пішки "Грибна хата", 7 хвилин ярмарок та підйомники у центрі Буковеля, 20 хвилин "Гуцул ленд" та Аквапарк. Після прогулянок у горах з 18.00 СПА яке входить в ціну номеру. Краєвид з вікон на гору Буковель просто казка. Родина у захваті, я теж! Раджу цей готель, не пожалукуєте!”
“Коли йде дощ підйомники не работают.і це важливо (дарма не ходіть) Все будуватися і дорого.поетому беріть з собою багато грошей”
“Дуже затишно, неймовірно смачна кухня. Все супер!!! Рекомендую”
“Дуже сподобалося перебування в цьому готелі.Залишилися тільки приємні враження. Чисто, затишно, комфортні номери. Персонал привітний та уважний, завжди готові допомогти. Гарне розташування і спокійна атмосфера. Обов’язково зупинюся тут ще раз.”
“Це просто неймовірний готель! Той випадок, коли картинка з Пінтерест оживає! Все продумано до дрібниць! Вид з балкону з ефектом вау, територія чистюща, можна ходити в білих шкарпетках навіть по вулиці, і будуть чисті! Номера прибирають щодня ідеально. Є все необхідне: тапулі, халати, ванні засоби, чай, чайник,водичка, цукор. Сніданки окремий вид задоволення, навіть у постний день голодним не залишилися. Тортики такі смачні, що я б їла лише їх) Американо смачніше ніж в кафешках біля колеса. Сауна, хамам, басейн, соляна кімната просто топчик. Для дітей, і тих хто не вміє плавати, тобто мені, є надувні круги) А водичка просто кайф, теплота! Розположення 10/10! До родельбана, підйомників рукою подати, поруч ярмарок, і дуже близько озеро і Колесо. Автобус зупиняється майже поряд, що дуже зручно коли їдеш потягом до Татарова. Цінова політика : дуже доступні ціни) ТЕПЕР ГОЛОВНЕ, ПРО НЕДОЛІКИ! ЇХ ВЗАГАЛІ НЕ-МАЄ!!! Чи повернулася б я сюди - однозначно так!”
“Були протягом одного дня, гарно прогулялись. Зимовий сезон ще не розпочався, але є безліч розваг, зокрема працюють підйомники. Приємно, що для учасників бойових дій скрізь діють знижки. Їхати з Івано-франківська дуже зручно, багато рейсових автобусів. Дуже сподобалось. Все класно!”
“Цей табір перевершив очікування. Програма не просто насичена, а ще й з користю — майстер-класи, руханки, тематичні дні. Дитина щовечора дзвонила й ділилася враженнями. Харчування теж відзначила — смачно, як удома, і порції великі. Видно, що команда працює з любов’ю та розумінням.”
“Чудовий відпочинок у готелі Milana SPA! Були тут вперше, провели тиждень у старому корпусі в двокімнатних апартаментах. Проживання було комфортним, хоча трохи не вистачало столу та стільців. Проте великим плюсом є окремий вихід до двору, де є альтанка, гойдалка, мангальна зона та кухня, де можна самостійно готувати. Це великий бонус, якщо хочеться мати більше свободи у виборі їжі. Обслуговування на вищому рівні: дівчата на ресепшн дуже привітні та відзивчиві, завжди готові допомогти. SPA-зона теж вражає: теплий басейн на 3-му поверсі під відкритим вікном став однією з найяскравіших частин відпочинку. Загалом, це чудове місце для релаксу і відновлення сил, і ми обов’язково повернемося!”
“Дуже сподобалось відпочивати в цьому готелі. Приємно вражені дитячим табором! По відгукам дитини та фото- відеозвіту одразу видно що працівники готелю мають індивідуальний підхід до дітей і програми розробляють таким чином щоб діти були задоволені. Загалом працівники цього готелю дуже привітні і стараються догодити гостям. Писати за номери і СПА не буду, бо тут і так вже багато відгуків залишено, ми були сімєю нам все сподобалось! Окремо хочу подякувати адміністрації за вашу нормальну, патріотичну позицію щодо хвилини мовчання в 09:00, що ви не ігноруєте цей момент як інші готелі (на буковелі відпочиваємо вже далеко не перший раз, знаю про що пишу). Загалом дуже позитивний відпочинок в цьому готелі, правда ціни трохи кусаються але сервіс на хорошому рівні!”