Огляд каталогу
- 350 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 350 результатів
Перегляньте кава в кафе у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 350 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 69,726 відгуків та оцінок.
“Здрастуйте, мені дуже сподобалося ваше кафе "Культура каві". Кава дуже смачна, випічка завжди свіжа. Я в захваті від меренги з полуницею, це щось. Обслуговування на висоті завжди підкажуть у виборі. Дуже тихо та затишно. Дякую велике.”
“Хороший магазин, ціни на рівні, але сервіс і ставлення до дрібниць вище за всякі похвали. Для власника це не просто бізнес, а хобі та захоплення життя, тому завжди намагаюся йти до таких людей, які живуть своїми захопленнями. Дякую, обов'язково повертатимуся за смачною кавою та приємним сервісом!)”
“Були в кафе із сумного приводу, але все дуже сподобалося. Так тепло й душевно було, наче вдома. Кухня просто чудова! Неймовірно смачна скумбрія на грилі і взагалі все було дуже смачно і по-домашньому. Процвітання Вам та більше позитивних заходів. Обов'язково повернемося до Вас.”
“Одне з небагатьох місць з правильною кавою. Сміливо можу рекомендувати”
“Дуже рада, що знайшла цю кавʼярню. Дуже приємна обстановка і гарна кава) Дякую, що ви є.”
“Відмінна кава. Приємна атмосфера. Класне обслуговування Рекомендую.”
“Мені тут дуже подобається. Багато котиків, дуже поважаю цей заклад, бо вони з відповідністю відносяться до своїх тваринок, і введені ряд правил того, як потрібно себе поводити з тваринками. Багато десертів та напоїв, на другому поверсі можна почитати книги/манґу, котрі там лежать. Кожен раз приємно сюди повертатися, бо персонал також дуже привітний, і взагалі в кафе стоїть дуже класна атмосфера. Раджу кожному відвідати це місце, впевнена, що воно вам приглянеться!”
“Дуже гармонійне місце Найкращий персонал! Бережіть як зіницю ока”
“Чудова пекарня,неймовірно, просто фантастично смачна вся продукція. Хліб, круасан, тістечка, торти - це неперевершений смак! Друзі,ви - неймовірні! Працюйте нам на радість , ми ваші фанати!!! Миру і процвітання вашому бізнесу!”
“Кафе по суті відкрилося наново. Привітний та гостинний персонал, дуже смачна кухня. Тепер регулярно заїжджаю туди пообідати.”
“дуже гарна атмосфера та обслуговування!”
“Домашня, затишна атмосфера. Їжа супер, домашня. Ціни демократичні”
“Дуже смачна кава, гарне розташування, сервіс на вищому рівні, відмічаю барісту Діану, вона може порадити смачний напій цієї кавʼярні, підтримати розмову та багато цікавого та нового розповісти про каву та їх меню.”
“Завжди привітні, усміхнені дівчата, які добре орієнтуються у великому виборі кави та допомагають із вибором.”
“Це кафе — справжня "Фіга-Дім". Вони взяли за основу італійську традицію fare la bella figura — гарного вигляду, і створили інтер'єр, який просто вражає. Тут все ідеально: від меблів до сервірування.”
“Замовляли кілька разів піцу, залишилися задоволені. Смачно. Ціни середні. Зручно, що можна поряд із будинком замовити гарну піцу, у них до речі, багато різних начинок)”
“Чудове кафе. Ставлю авансом 5, хоча у салаті Цезар було недостатньо соусу, а тирамісу було занадто солодким.”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Дуже смачно як дома, за смішні гроші. Дуже великі порції.”
“Непогане кафе з простою домашньою кухнею, можна дешево та смачно поїсти”
“Відмінна кухня, відмінне обслуговування та осудні ціни. Наголошували корпоратив, навіть не всі доїли. М'яса вибір великий, та й решти.”
“Нещодавно замовляли банкет на ювілей на невелику кількість гостей. Заклад не дуже великий але й не маленький. Є досить велика зала, ще є веранда, що опалюються. Дуже свіжий ремонт, що цілком влаштовує та приваблює. Дуже сподобалась кухня. Сподобались всі страви, що замовляли. Замовляли і салати і м'ясні гарячі страви. По цінах напевно десь середній рівень, не дешево але й не супер дорого. Дуже вдячні адміністраторам за гарно організований вечір.”
“Дуже приємне місце) сподобалась атмосфера, обстановка, чисто, є вбиральня. Смачна випічка солодка і солона, хороша кава. Безкоштовна вода. Є іграшки для дітей, тому батткам можна спокійно посидіти, поки діти зайняті)) Трішки жаркувато, але нормально. Сподобалось)”
“Гарне місце, де можна скоротити 30-40 хвилин перед потягом”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня, смачні страви, доброзичливий персонал та приємні офіціантки! Сьогодні вперше скуштувала чізкейк з гарбузом та фісташками, це щось неймовірне, смачніше чізкейку ще не куштувала!”
“Будь-який банкет відзначаємо лише «У Журавля». Хороша кухня, прийнятні ціни, привітний персонал.”
“Приємне заклад, хороша кухня і привітний персонал. А ще там нереально смачний гранатовий сидр і одна з кращих піц 4 сиру в місті.”
“Святкуємо тут сімейні свята з 2017 року і познайомилися з багатьма орендарями. На жаль, не завжди заклад був "на рівні", близько року (приблизно до жовтня 2019 року) кафе управляли байдужі до своєї справи люди і це відчувалося вже на порозі, що дуже підірвало репутацію закладу. Ми знаходили інші місця для святкування, але потім кафе закрилося на якийсь період, було зрозуміло, що щось знову змінюється. Вирішили ризикнути і повернутися, щоб співпрацювати з новою командою і ... залишилися дуже задоволені і не пошкодували! Обслуговування відмінне, окреме спасибі милою і усміхненою Марині, яка, як бджілка, стежить, щоб гості були задоволені. Адміністратор Юлія відразу привертає до себе, відмінно орієнтується в меню і дає раціональні поради при складанні меню банкетного столу. Завжди страви смачні, всі нюанси, які обумовлюємося при замовленні, враховуються. Так, є ще над чим працювати і що переробляти в приміщенні, але стало набагато краще та затишніше. Видно, що люди переймаються своєю справою. Удачі, "Assorti", і більше ситих і задоволених гостей!”