Огляд каталогу
- 350 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 350 результатів
Перегляньте кава в кафе у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 350 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 69,726 відгуків та оцінок.
“Саме те, що треба. Зручно, швидко, помірні ціни. Телефоний додаток, азагалі Бомба”
“Затишне, маленьке з красивими ремонтом, музейними фресками та картинами кафе, в якому приємно перебувати, смачна кухня, найкраще тихе місце на Жилярді, щоб перекусити чи відсвяткувати своє свято”
“Чудове атмосферою та аутентичною смакотою азійської кухні місце.”
“Маленьке, але дуже затишне місце. Більше за кав'ярню, але поїсти тут теж можна. Дуже смачний хот дог І холодна кава з апельсиновим соком чудова. Є доступ до інету, можна посидіти з ноутбуком. Є столик на вулиці для курців або охочим подихати свіжим повітрям. Загалом дуже пристойний заклад.”
“Нам сподобалася ця кав'ярня. Вона невелика, але затишна. Є різні види кави, а також різні сендвічі та кілька десертів. Загалом непогане місце, щоб швидко перекусити. Також там є кілька розеток. Тож можна підзарядити телефон.”
“Кав'ярня «Я – це KAVA» — це затишне місце, де можна насолодитися якісною кавою та приємною атмосферою. Інтер'єр кав'ярні поєднує сучасний дизайн із теплими акцентами, створюючи комфортну атмосферу для відвідувачів. Дівчата баристи привітні, завжди готові допомогти з вибором напою. Меню пропонує широкий вибір кавових напоїв, приготованих з добірних зерен, а також безліч десертів . Особливо варто відзначити якість кави, яка відповідає найвищим стандартам. Загалом, відвідування цієї кав'ярні залишає приємні враження та бажання повернутися знову.”
“Тут - класно готують матчу)) є оригінальні цукерки без цукру ( і ананасові,і з манго,і ягідні), чисто,охайно.”
“Це просто крута кав'ярня на яку не звернув уваги з-за розташування, загублена між кіосками. Але кава завжди смачна, вона того варта. Часто замовляю каву з собою та готую вдома. Велике спасибі баріста Максу))))”
“затишне і не гучне місце. мало столиків і немає натовпу. багато смачних і цікавих варіантів кави.”
“Чудове місце, де вас смачно нагодують. Різноманіття салатів, страв з м‘яса та риби. Дбайливі офіціанти додадуть приємних вражень від відвідування цього закладу.”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Неодноразово замовляв та продовжую замовляти роли в цьому місці. Якість продуктів та сервіс на висоті. Бренд шефу окремий респект за таку роботу”
“Одна з улюблених кав'ярень у центрі з невимушеним та уважним обслуговуванням, гарним приготуванням кави та можливістю попити моносорта. Невелика десертна група представлена привізною випічкою. Ціни середні по місту. Інтер'єр веселий, з дитячим та грайливим мотивом. Дітям подобається. У кав'ярні представлено також ряд малих кофемашин під оренду як додому, так і в магазини та офіси.”
“Макдональдсу реклама не потрібна. Приємно вразили термінали самообслуговування, з допомогою яких можна сформувати замовлення. Це дуже зручно, тому що економить час і дає можливість самому зробити вибір.”
“Дуже смачно, не дорого, величезні порції. Дуже сподобалася їжа, привітний персонал та доступні ціни за великі порції, вибір також достатньо великий і швидко готується.”
“Хлопець на касі був доволі хамовитим. Вказавши йому на те, що цінник на серветки не відповідає ціні, за яку мені продали, він ще намагався зробити мене винним. Різницю навіть не було ідеї повернути. Тим не менш подальша реакція адміністратора та првернення коштів змінили моє ставлення до цієї заправки заправки, тому 5 зірок.”
“Маленька кав'ярня з чудовою кавою різних видів! Африканський капучіно - щось неймовірне!))) Дуже смачно та приємно! Дякую! Рекомендую!”
“Чудовий, доброзичнивий персонал, смачна кава, великий вибір десертів”
“Урбан кав'ярня у найкращих традиціях. Чудові вікна на всю стіну. Десерти, від яких хочеться ніколи не сідати на дієту. Кава з будь-яким молоком, взагалі з будь-яким. Навіть із кокосовим. Затишні чашки та можливість поспілкуватися з айтішниками з офісу зверху довершують справу.”
“Дуже смачна шаурма з фалафелем, завжди буваючи в цьому районі заїжджаю на перекус)”
“Найвища похвала дівчатам- працівникам цього закладу. Завжди якісна, свіжа та найсмачніша випічка. Смачні страви домашнього смаку. Душевне та тепле відношення персоналу. Ще й на все це - низькі ціни. Дякуємо Вам!”
“Дуже смачно готують та затишна атмосфера.”
“Основне приміщення доволі невелике, зате у дворику в підвалі є друга зала з великою кількістю місць. Але як правило, беру тут їжу з собою. Локація дуже зручна, роблять все доволі швидко, хоча коли багато людей краще замовляти завчасно. Їжа смачна, завжди відповідає очікуванням.”
“Постійним 2 м клієнткам подобається*) буваємо у Вашому закладі кожен день! Спасибі за смачні піцци,какао,каву!”
“У перші пишу відгук. НУ прям, хочеться написати!) Вчора відзначали з друзями корпоратив. Залишилися дуже задоволені атмосферою. Адміністратор Наталя все організувала дуже швидко. Змінила всі наші побажання та примхи по меню. не знаю імені Ді джея. Але мені здавалося, що він був з нами на одній хвилі, він прямий вгадував наш настрій!”
“Відзначали весілля у кафе "Христина" 02.10.2021, все було просто чудово. Тетяна Григорівна допомагала у складанні меню та порекомендувала дуже хорошу ведучу. Столи були повні їжі, гості були ситі та задоволені. Великий просторий зал. Також велике спасибі персоналу, дуже швидко реагували на всі прохання, завжди посміхалися і були дуже привітні. Рекомендуємо цей заклад усім, Ви залишитеся задоволені”