Огляд каталогу
- 350 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 350 результатів
Перегляньте кава в кафе у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 350 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 69,726 відгуків та оцінок.
“Хороший персонал, швидке приготування кави, приємні ціни”
“Дуже смачна кава і какао. Рекомендую!”
“Смачна їжа, великий вибір напоїв. Приємна атмосфера. Єдине, підкачала подача страв - замовляли одночасно, але спочатку принесли основне блюдо, а навздогін закуску. Власне, на те вона і закуска, що хотілося скоротати час до основного блюда. Проблема не критична - можна виправити, тому знижувати оцінку не буду :-) Рекомендую”
“Смачна та свіжа їжа, під кожну кампанію індивідуальний зал, затишний та комфортний”
“Відмінне місце, щоб випити каву! Смачно, завжди чисто, свіжа випічка. До речі, бариста Анастасія вже не працює, хтось у відгуку написав. Рекомендую.”
“У кав'ярні дуже прийнятні ціни, навіть цілком дешеві… Персонал теж гарний, кава дуже смачна, в сусідах не така смачна, як тут”
“Різні сорти кави. Пробуємо різні. Дуже подобається тут глясі. Подаються кульки морозива (на порцію 3 кульки, але можна взяти і менше), залиті еспресо. І смачний морквяний тортик”
“Дуже сподобалося! Їжа дуже смачна, порції не маленькі, красиво оформлено:) Планую перепробувати усі страви! Я замовляла локшину із солодкої картоплі, маленьку порцію м'яса в гострому соусі та маленьку порцію морозива. За вартістю обійшлося 350 грн.”
“Дуже гарний магазин! Дякую. Можу запропонувати ще одну одиницю товару як клейовI смуги для нарощування волосся. Було б дуже зручно. Дякую ❤️”
“Прекрасне місце. Відмінна кава і чай, хороші круасани. Окрема тема - чізкейк! Найсмачніший, який я коли-небудь куштувала. Приємне обслуговування, гарний інтер'єр.”
“Відмінна кава, найкраща в окрузі. Є можливість придбати моносорти.”
“СУУУУУПЕР !!!!!! Заходили з друзями брали кулінарію дуже сподобалося. Салат Мімоза та Зрази з м'ясом просто супер. Хочемо ще спробувати холодець дуже вже красиво він виглядає. раджу ціни одекватні обслуговування хороші”
“Відмінна кава) Супер бариста Антон)) Тільки вийшов з кав'ярні) Американо бомба))”
“Нарешті, замість давно закритого кіоску відкрили милу кафешку. Майже на подвір'ї це надає якусь затишність закладу. Маленький, мінімалістичний інтер'єр, приємна прохолода від працюючого кондиціонера. Напої смачні. Особливо подобається какао та капучино. Додавайте в меню смузі та фреші, більше десертів – буде взагалі бомба!”
“Дуже смачний бургер, як у дорогих закладах. Хоча дизайн приміщення та демократична ціна наводили на думку, що бургер буде звичайнісіньким. Коли зайшла здалося, що потрапила... кудись не туди)) Якби не гості в залі з дитиною, то пішла б одразу. Тепер думаю ще прийти. Але я все-таки порадила б усвідомити приміщення. Хоча б меблі.”
“Гарне місце для святкування сімейних свят.”
“Круте місце зі смачними сирниками, рекомендую”
“Не в перший раз буваю у данному закладі. Дуже гарна кухня. Добрий і смачний кальян. Уважний персонал до деталей. Один з науютніших Мундштуків і добра музика. Гарно збиратися великою компанією, є настільні ігри. Рекомендую даний заклад до відвідування.”
“Дуже задоволений, приємна атмосфера, уважний та компетентний персонал, дуже смачні бургери!”
“Робив на цьому СТО развал сходження. О 8.30 зателефонував та був записаний вже на 10 годину. Майстер знає своє діло, спочатку перевірив ходову та вирівняв тиск у шинах. На території СТО є кафе з кавою та їжею. 20 хвилин і вже забрав авто. Все зробили якісно. Майстер ввічливий та спеціаліст у своїй справі.”
“Привітні офіціанти. Хто любить співати - вам сюди”
“Супер магазин!!! Низькі ціни, великий вибір.”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“Дуже привітний колектив! Завжди чистий туалет. ВСЕ СУПЕР!!!”
“Завжди смачна кава, а також смачні солодощі. Є як стаціонарна кав'ярня, так і острівець на виході з "Метро". Ціни не низькі, але і якість напоїв та смакот відповідна. Особливо тішать молочні коктейлі. Рекомендую!”
“Найкращий какао. Багато незвичайних авторських напоїв, наприклад, кава зі Швеппсом (смачно!). Ходимо з чоловіком щодня!”
“Смачненько й доступно) часто немає місць... Жодного разу не вдалося посидіти)))”
“Добре і дуже добре. Креативний інтер'єр.”
“У цій місцевості, на краю географії, не знаю краще та душевніше закладу. Все чудово – смачно, недорого, затишно. Велике спасибі всьому персоналу. Рекомендую всім, особливо хто хоче поринути в атмосферу 70-80-х.”
“Затишне місце на проспекті Гагаріна. Навпроти туалет знаходиться поруч вокзал і вихід до зупинок на автобуси та трамваї. !!!”