Огляд каталогу
- 350 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 350 результатів
Перегляньте кава в кафе у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 350 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 69,726 відгуків та оцінок.
“Чарівна кава та напої. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Можна прийти з дітьми їсти дитячий куточок, морозиво молочні коктелі для дітей та всякі смакоти.”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”
“Кухня та обслуговування дуже сподобалося. До того ж ціна приємно здивувала, рекомендую. Якби не віддаленість від роботи, заїжджав би частіше на обід.”
“Крім традиційно смачної кави та різних смаколиків, хочемо відзначити затишну атмосферу, ввічливий персонал. WC у доступі, чистота ідеальна. Рекомендуємо відвідати.”
“Зайшли сюди з чоловіком випадково, майже перед закриттям (час роботи з 8 до 22), бо хотілося гарної кави та... Тепер ходимо майже щодня сюди за кавою. Беремо кедровий РАФ. Дуже смачно! Також тут непогані десерти (Борні, безе, морозиво, печиво, фрут-фета (як пастила)), какао, безалкогольний глінтвейн. Вибір великої кави. Є вода з лимоном, кожен столик має розетку. Оплата і налом, і безготівкою. Мило та затишно, незважаючи на маленькі розміри приміщення. Якщо ходити сюди часто, то 7-ма кава в подарунок (маленька класична кава). Обслуговування чудове. Завжди підкажуть і допоможуть обрати, все пояснять. Дякую!”
“В морозяний день побачила літні крісла й столики під кав'ярнею. Страх, як люблю оптимістів. Аж зігріли думки про тепле сонечко. Приємне спілкування, гарна музика. Чистий санвузол без зайвих "ароматів".”
“Мені дуже сподобалася Ваша кава!”
“Класна, затишна чиста кав'ярня в районі колишнього кінотеатру салют, хлопці добре готують каву, великий вибір сендвічів та солодощів для перекушування, розетки для зарядки гаджетів та роботи. Багато транспорту поблизу.”
“Часто замовляємо суші у "Сусідів", дуже подобаються, особливо великі роли) Спробували новинку місяця - суші з полуницею, дуже смачний експримент) не пожалкували, що замовили Дякую!”
“Смачна кава, наполеон як вдома )) привітний персонал, рекомендую!!!”
“Дуже затишний, приємний та гарний заклад. Тепле обслуговування, ввічливий персонал та смачні, оригінальні страви.”
“Чудове атмосферне місце з дуже привітним персоналом❤️ є місця на вулиці, столики біля бару, та кімната з вікнами у тихій двір. Завжди приходжу за міні сирничками з джемом, просто обожнюю їх!”
“Чудове місце. Інтер'єр - чудово, люблю лаконічний стиль у 2-3 кольори, виглядає солідно. Кухня - чудово: замовляв бульйон, болонєзе, сінабон і лимонад (бульйон - класичний, приємний, без нав'язливих і зайвих смаків; болонєзе - чудово, без зайвих слів; сінабон - чудово, ніжний, м'який, насичений смак; лимонад лимон-базилік - пречудово, дуже сподобався, величезне "дякую" від душі). При наступному візиті до Харкова в першу чергу - до Вас у гості) Успіхів. З.І.: вибачте за тавтологію, але дійсно бракує слів)”
“Супер приємне місце з гарною кавою, тістечками і легкими стравами. Можна і з ноутом попрацювати.”
“Обов'язково для відвідання у Харкові - Єнот кафе!!!) Харків - чудове і гарне місто! Надзвичайно рекомендую відати, погуляти, провести декілька діб в затишних, цікавих , різноманітних місцях. Єнот кафе - магія і поєднання всього найкращого , що може бути в кафе: супер крутий, класний , привітній та ввічливий персонал, доглянуті та веселі єноти, смачна та якісна кава, чудові баристи та інструктори у єнотів, затишна атмосфера!!! Заряд позитиву забезпечено!!!))) Неймовірне місце для тіла і душі!) #НехайДушаВідпочине”
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Затишне місце для великих і малих компаній, дуже великий вибір ігор на всі смаки! Багато місця люди не заважаюсь одне одному, а для особливих подій є відокремленний стіл за ширмою.”
“Дуже гарний вибір пропозицій по солодкому і смачна кава. Баристи привітні і роблять каву з душею :)”
“Дуже смачно, вишуканий інтер‘єр”
“дуже круто, що на Салтівці можна випити хорошу каву.”
“Дуже подобається фільтр тут, баристи завжди привітні. Дякую за якість та сервіс!”
“Зайшов сюди по рекомендації друзів і не пошкодував. Замовив полуничний пончик та маленький лате. Рекомендую”
“Чудова кава з веганським молоком, швидкий Wi-Fi для роботи та привітний персонал, який розмовляє англійською :)”
“Демократичному тапіру, тотемнії тваринці харківського осередку партії Демократична Сокира, сподобалося ця кав'ярня”
“Дуже приємні Баріста , Анастасія, Маргарита, дівчата вічливи, дужє все професійно, смачна кава, завжди чисто, приємно заходити, дівчатка завжди зустрічають з усмішкою, діткам дуже подобається заходити в кафе, і людям похилого віку,на всі смаки є що вибрати, коли в роздумах, то дівчатка підскажутьі вічлово пропонують що є в наявності.Дякую адміну за професійних Баріста, процвітайте далі❤️”
“Нам сподобалася ця кав'ярня. Вона невелика, але затишна. Є різні види кави, а також різні сендвічі та кілька десертів. Загалом непогане місце, щоб швидко перекусити. Також там є кілька розеток. Тож можна підзарядити телефон.”
“Подобається! За сквером доглядають, квіти висаджують, дерева стрижуть. Взимку чистять доріжку блискавично, на районі одне з перших місць де можна проїхати коляскою після снігопаду.”
“Сама топова кав'ярні на Олексіївці, дуже приємний персонал, смачна кава, гарний вибір солодощів. Одні з перших хто відновив свою роботу після початку війни. Працювали навіть коли не було світла.”
“Хороше місце для самостійного миття. Персонал зрозуміло все розповідає. Черги не було, та й бажаючі були. Краще мати дрібні гроші, т.к. оплата через термінал. Хоча можна розміняти на місці. Є гаряча вода, піна та інше. Висновок такий: можна використовувати, але краще одягати гірший одяг і робити це у літній період.”