Огляд каталогу
- 556 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 556 результатів
Перегляньте особлива у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 556 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 68,500 відгуків та оцінок.
“Найсмачніший Фалафель у місті! За 30 грн отримуєш величезну порцію смачної їжі. Однозначно рекомендую!”
“Гарна кав'ярня, смачні чізкейки, відмінне, привітне обслуговування, дуже дякую так тримати.”
“Принятнi цiни, добра подача, ввiчливий персонал, блюда смачнi напоi теж достойнi. Менi подобаеться.”
“ЗДОРОСТІ)) БУВ ЗІ СВОЄЦЬ ДІВЧЕНКОЮ ВЕТА ЗВИЧАТЬ)ДОБРО НЕ БУДЕМО ПРО ПОГАТО) ТАК КОРОТШЕ ВАЙБІК Є ПІЦА НУ НОРМ ТИПУ НАРОДНО ЖИВОТИ НЕ ПІДЗРИВАЛИСЬ, ЛЮБИ, ДІТЕЦЬ ПРЯМ В ЦЬОМУ ТУАЛЕТІ ЯК ТО ТАК)))”
“Відмінне, дуже затишне місце в самому центрі міста, цікавий інтер'єр, можна пограти на гітарі та чудово, по домашньому провести час.”
“Хороший вибір різних сортів пива, світлих, темних, легких так і міцних, непоганий вибір сидрів, так само тара від дрібних підлогу літрових до великої баклаги для хорошої компанії, вибір закусок відмінний від в'яленої риби різних сортів і розмірів, до різноманітних снеків.”
“Відвідали сьогодні цей заклад. І не пошкодували! Дуже атмосферно та смачно. Давно не їла такої шаурми. Смачна, соковита, овочі свіжі, курочка не суха, соуси пікантні. Загалом дуже смачно! Також встигли покурити кальян, досить великий вибір смаків, теж дуже сподобалося. Були у вас вперше і повернемося ще!”
“Кондитерський магазин, є всі товари для кондитера. Як то вийшло, навіть не знаю”
“Відмінний магазин адекватні ціни ... Магазин чисто класичного одягу.”
“Шашлик соковитий, смачний. Великий асортимент усілякої смакоти.”
“Найкраща кава! Підсів на нього, щодня п'ю Дякую Санек за каву!”
“Висловлюємо велику подяку Денисюку Т.А. Дуже добрий лікар! Ми довго не могли вирішити проблему, і саме Тетяна Олексіївна поставила правильний діагноз та призначила лікування, яке допомогло. Дуже уважний та ввічливий лікар! Чудовий фахівець! У разі потреби – звернемося до цього лікаря знову!”
“Обожнюю продукцію цієї фабрики. В основному купую в Сільпо в себе на Київщині, але іноді і затоварююся напряму ч-з Інтернет-замовлення) в офлайн магазинах не вистачає асортименту, звісно. .. Все смачне! Мармелад цієї фабрики - то взагалі любов))”
“Дуже тепла атмосфера, гарне ставлення. Вела мою вагітність Олена Борисівна Лашина - гарний спеціаліст і людина, все було на вищому рівні. Дякую. Також дуже вдячна терапевту Марині Миколаївні та й в цілому всім працівникам цього закладу за чуйність та людяність.”
“Ми змінили 3 садочки, але" Веселі ходинки " це справді найкращий садочок!Щиро вдячна директору Яременко Я.Г. та усім вихователям та вчителям! Дитина з радістю йде до садочка, безліч гуртків!Дякуємо за Вашу старанну працю!”
“Цікаве місце. Щоразу дізнаюся щось нове.”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“Дім-музей І.Є.Рєпіна відвідати варто однозначно! Прекрасні картини, старовинні меблі, дуже затишна та доглянута територія, все в кольорах. Приємний персонал. Шляховий палац настрій зіпсував- стіни руйнуються! Куди дивиться місцева влада????Ганьба! У худому музеї не так все плачевно, якщо заплющити очі на фасад. Відвідати варто, дуже цікаво та пізнавально.”
“Дуже сподобалось це кафе, обслуговування швидке, страви смачні, офіціантка Кудлач Анастасія була дуже милою та привітною!)) Обовʼязково повернемось ще!)”
“Просторий зал, зручне розташування. Так, і головне цей магазин працює по буднях з 8-ї години. Завезення у понеділок.”
“Хороше місце, затишно, великі порції та дуже демократичні ціни. Дуже ввічливий і дбайливий персонал:) був там вперше з Друзям за їхньою порадою-сподобалося) інакше б з Олексіївки не їхав”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Дешева та смачна піца, великий вибір крафтового пива.”
“Все супер! Купуємо меблі не в перше. Задоволені якістю та обслуговуванням.”
“Приходив у заклад не вперше, все як завжди чудово ! Привітний персонал , та гарна якість обслуговування , що не може не радувати Замовлення принесли швидко , хоча попереджали що може бути з затримкою Всі страви були дуже смачні , напої також . Дякую вашій команді за теплу сімейну атмосферу !”
“Відмінне місце, ціни хороші не дорого, їжа теж відмінна, що посидіти поговорити і поїсти.”
“Сподобались бариен та офіціант, добре пиво”
“Не колись не писав відгуків! Але вирішив написати) ресторан справді хороший тихо, спокійно, є wi-fi)) замовив чай, тільки-но зібрався пити, як треба було терміново піти не на довго! Коли прийшов, мій чай вже забрали (подумав ну добре, нічого страшного) підійшов до офіціанта, сказав що мовляв так вийшло що чай я не попив (мені сказали сідайте і принесли новий)) я був здивований)) ставлю 5, все сподобалося))))”
“Нормальный шиномонтаж, исправлял здесь баллансировку после того как наделали мне делов на другом шиномонтаже.”