Огляд каталогу
- 325 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 325 результатів
Перегляньте ресторані у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 325 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 127,740 відгуків та оцінок.
“фрукти овочі. доброзичливий продавець. можна довго думати.”
“Всім привіт! Дуже смачні роли Пробував у багатьох місцях, але Доставка РІС справила особливе враження. Хороший сервіс відчувається від початку , саме з розмови з оператором Замовив сет «Гуру», роли приїхали швидко, все акуратно, дуже красиво оформлено. Щодо смаку. Ці роли стали для мене на перше місце, неймовірно ніжний сир, дуже свіжа риба та інші інгредієнти, які поєднуються. ІДЕАЛЬНО не залишать байдужим жодного любителя японської кухні. Також не шкодують імбир і васабі, що велика рідкість у нашому місті Я не особливо люблю писати відгуки, але хочеться сказати дякую за хороший вечір, і побажати хлопцям успіхів”
“Атмосферно! Персонал любить та живе настільними іграми, розуміє як зацікавити. Тут допоможуть вибрати гру, пояснять правила, приготують смачну каву та подадуть десерти. Ігри у відмінному стані та повній комплектації (що далеко не скрізь буває). Великий вибір, можливість оренди та гарні ціни. Дякую)”
“Чудова доставка, завжди користуємося❤️ Хотілося б ще суші-бургери побачити в меню)”
“Добротніе суши, роллі большие и вкусніе, доставили бістро”
“Проїздом була в Харкові,випадково натрапила на кафе "Прожарка". Їжа дуже смачна,ціни взагалі приємно вразили. Дівчата привітливі) Якщо колись ще доведиться побувати в Харкові, обов'язково завітаю ще раз. Дякую! Гарних та вдячних вам клієнтів)”
“Шаурма у Вадоса, це мабуть найкраша шаурма у Харкові. Дуже багато овочів, цей незрівнянний смак гавченя, нічого не може бути свіжіше і краще. Успіхів Вам та розвитку!”
“Дуже подобається ця фотостудія. Гарні локації, гарне обладнання, зручне місце розташування, чуйний персонал. Раніше знімала лише у світлому залі – все дуже здорово, ніжно та стильно. А сьогодні нарешті дісталася залу Dark. Це просто захоплення! Дуже класна, атмосферна локація! Впевнена – вийдуть супер фото! А ще у студії є прокат суконь для створення яскравих образів! Нам дуже сподобалося все! Відмінна студія!”
“Дуже ввічливі офіціати, дуже смачна їжа. Замовляла до відкриття, через 5 хвилин робочого дня передзвонили, уточнили деталі замовлення. Дякую, було дуже смачно, обов'язково буду ще замовляти!”
“Завжди смачні, свіжі суші та швидка доставка! Найкращі у місті, 5 з 5!”
“Дуже полюбляю цей заклад. Завжди смачно, приємний персонал. Приємні ціни та атмосфера. Кожну зустріч будь то ділова чи неформальна ми завжди завітаємо до вас, бо не можемо пройти між нашого улюбленого закладу. Ви найкращі!!!”
“Були в кафе із сумного приводу, але все дуже сподобалося. Так тепло й душевно було, наче вдома. Кухня просто чудова! Неймовірно смачна скумбрія на грилі і взагалі все було дуже смачно і по-домашньому. Процвітання Вам та більше позитивних заходів. Обов'язково повернемося до Вас.”
“Обслуговуюсь на цьому СТО з 19 року. Дві машини. Діти професійно підходять до роботи. Виконувалися ремонти по ходовій, компресора кондиціонера, системи охолодження двигуна, системи випуску, шліфування ГБЦ, заміни стабів та багато іншого. Віталік, Максим - чудові фахівці, які знають свою справу. Про заміну олії варіатора, двигуна вже й не говорю. Завжди все виконується якісно та швидко. Діти з Реал, так тримати! Дякую вам за вашу роботу. ПиСи: Дивує єдиний "невдоволений" комент серед усіх присутніх (спеціально переглянув усе, може це мені так пощастило?). Роблю висновок, що це "проплачений комент", який не має нічого спільного з цим СТО. Соромно кидатися брудом у грамотних спеців.”
“Чи не можна відповісти на це велике місце від чудового традиційного Georgian food to superb vibe, дуже friendly staff with personalized service. Amazing experience! And a great value for money too! Рекомендую це місце всім шанувальникам грузинської кухні! Тут смачно, душевно, атмосферно! Дуже сподобалися м'ясо та хачапурі. Затишний інтер'єр. Обслуговування на висоті! Ціни приємно здивують. Дякую, отримали насолоду!”
“Чудова піца!Не буду порівнювати з найближчими конкурентами, скажу що якість, склад, зовнішній вигляд відмінні!”
“Гарне місце ввечері випити пива, і поїсти смачної піци)”
“Від банкету до романтичної вечері - це найкращий вибір. Чисто, смачно , завжди з посмішкою персонал Зручна парковка”
“Затишно, смачно, гарний сервіс! Рекомендую!”
“Дуже приємне місце для людей, які цінують живопис!”
“Кафе просто СУПЕР! Кухня, обслуговування на найвищому рівні починаючи від сервірування столу до подачі страв! До гостей ставлення як до найдорожчих і близьких людей. . . .”
“Затишна атмосфера, приємне обслуговування. Піца, як завжди, дуже смачна. Несподіваний комплімент від ресторану у вигляді морозива. Особлива подяка офіціанту Ірині.”
“Гарне затишне місце для відпочинку у невеликій компанії”
“Хороші та не дорогі страви, органічний дизайн.”
“Заходили з хлопцем двічі, один раз брали на виніс, один раз у закладі. Дуже світлий та затишний інтер'єр, немає відчуття, що у тебе сидять на голові. Є багато видів кухні, можна вибрати піцу або, наприклад, азіатські страви. Ціни звичайно вищі за середню, але відповідні якості. Також все вчасно забирається після кожного гостя. Є літній майданчик із фонтаном. Якщо будете в районі саржіного яру, рекомендую взяти хоча б каву”
“Не була в Глорії років 20,і проходячи мимо зайшла,нічо не змінилось, інтер'єр бажає Відновлення,аж кричить,но морозиво,також не змінилось,дуже смачно і класна порція”
“Чудове місце. Дуже смачно. Обслуговування на найвищому рівні. Дякую вам. І головне продовжуйте працювати в таких важких умовах.”
“Часто закуповуємось тут. Завжди великий вибір, а якщо чогось немає, продавці завжди порекомендують щось на заміну. Відмінні продукти, як на мене.”
“Багато локацій, є кухня з різноманітним меню, та традиційно ценним для Харкова сьогодення входом до підвалу. Сподобалось!”