Огляд каталогу
- 325 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 325 результатів
Перегляньте ресторані у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 325 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 127,740 відгуків та оцінок.
“12 жовтня 2025 року святкували ювілей чоловіку. Хочу подякувати персоналу ресторану "МІСТЕРІЯ", а саме адміністратору Дмитру. Дмитро-фахівець у своїй справі. Порекомендував які страви будуть доречні до свята, запевнив що порції не будуть маленькими і всім гостям їжі буде достатньо. Страви на стіл подавались вчасно, все гарно оформлене, зі смаком. Кожне блюдо було неперевершене. М'ясо було м'якеньке, тануло в роті. Салати -супер і за смаковими якостями і за оформленням. Дякуємо шеф-повару і його команді!!! Ви - кращі!!!! Окрема щира подяка офіціантам Олександрі та Йозефу: робили свою справу на вищому рівні. Врівноважені, ввічливі молоді люди. На столах мінявся посуд і прибори. Все подавалось, прибиралось і замінювалось естетично, професійно. Ресторан "МІСТЕРІЯ" - рекомендую.”
“Смачно, затишно. Сподобалось що перевіряють сертифікат вакцинайії, а не просто питають чи він є.”
“Дуже смачна піцца у дуже непримітному місці , топ за співвідношенням ціна якість”
“Дуже затишне місце. Можна посидіти за смачною піцею і поспілкуватися з друзями. І сходити з дітьми.”
“Досить цікавий ресторан японської кухні середньої цінової категорії. Меню пристойне, традиційне для подібних закладів, є фірмові страви, порції середні, якість страв на висоті, подача оригінальна. Чекати замовлення від 15 до 30 хвилин, мабуть залежить від завантаження закладу. Персонал дуже вічливий російськомовний, це ж Харків. Як на мене інтер'єр вже потребує оновлення, виглядає трохи потасканим, це не виглядає як варіант благородного старіння. Окремі кабінки відокремлені шторками які дуже нагадують шторки від душової. Ресторан розташований в центрі міста, через перехрестя центральний парк, можна прогулятися до або після відвідування ресторану. Зручно добиратися, метро не далеко, з парковою можуть бути незручності. Якщо вибирати з сушіресторанів в центрі то на мій погляд це найкращий варіант.”
“Замовляли сет самовивозом. Приготували дуже швидко. Привітний персонал та смачні роли. Думаю, що будемо користуватися послугами знову!”
“Страви в меню стандартні, але цілком нормальна кухня, ціни - середні. Вже працює літній майданчик. Приємні офіціанти (запропонували вазу, не забули про прозання дати вільний плед), але у закладі 8% чайових додається відразу до рахунку. Шкода, що не працював термінал.”
“Формат Бістро. Смачно та недорого!”
“Відвідали ресторан на вихідних — атмосфера затишна, обслуговування уважне, страви смачні й добре подані. Приємне місце для спокійного вечора.”
“Шикарне місце, величезний БЕЗКОШТОВНИЙ зоопарк, площею 140га, з доріжками у справжньому лісі. Підходить для сімейного відпочинку, є на що подивитися (багато звірів, птахів, живий контакт, можна годувати, кататися на конях та поні). Якщо ходити не бажаєте, за 50грн Вас повезли на відкритому вагоні територією. Багато кафе, голодними ніхто не залишиться, є медпункт, туалети безкоштовні. Рекомендую, отримайте багато приємних емоцій.”
“Не дорогий мотель, тихо і спокійно ... тут же є кафе, де можна замовити поїсти в номер.”
“Просто супер!!! Заходьте не пожалкуєте!!!”
“Найкраще місце для відпочинку за найдемократичнішими цінами! Персонал супер, кухня дуже смачна, доглянута територія, а найголовніше теплий басейн.”
“Затишне місце. Страви дуже смачні, особливо сподобалась "океанічна піцца". Навіть "Бампер і Сус" зацінили!”
“Прекрасне місце для набуття сили, краси та здоров'я! Респект банщикам Стасу та Єгору за правильний банний комплекс”
“З асортименту пробувала шарму. Відмінна шаурма: багато м'яса, овочів, часниковий соус, лаваш не розмокає надто швидко. Все свіже та смачне. Чисто у закладі. Приємне обслуговування. Є термінал. Однозначно рекомендую!”
“Найкращий магазин і дуже привітні дівчата.....завжди в наявності свіжий товар!!!Дякую вам за це!!!!”
“Загалом, тут найсмачніша шаурма на олексіївці ще подобається хот-дог. Картопля фрі з часниковим соусом теж непогана) Приємний персонал.”