Огляд каталогу
- 325 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 325 результатів
Перегляньте ресторані у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 325 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 127,740 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно. В закладі чисто та затишно. Спостерігається корпоративна любов до автомобілів марки Міні. Раджу спробувати - шаурма чудова!”
“Дуже смачна шаурма 50 грн величезна, є літній майданчик, кальяни по 130 грн, ввічливий хлопчик офіціант. Я не доїла і мені запакували у фольгу з собою”
“Привітні офіціанти. Хто любить співати - вам сюди”
“Святкували весілля в цьому ресторані, дуже сподобалося, все було дуже смачно, красивий інтер'єр, ввічливий та уважний персонал. Адміністратор Ольга підібрала дуже гарне меню з урахуванням наших побажань. Дуже вдячні !”
“Ми змінили 3 садочки, але" Веселі ходинки " це справді найкращий садочок!Щиро вдячна директору Яременко Я.Г. та усім вихователям та вчителям! Дитина з радістю йде до садочка, безліч гуртків!Дякуємо за Вашу старанну працю!”
“Отдыхаем на пляже Агат уже много лет, бывало всякое, в целом впечатления очень даже положительные, есть возможность снять беседку, есть домики, можно просто поставить свой мангал и приготовить на открытом огне мясо. Есть кафе он же магазин. Подойдёт как для шумной компании так и для отдыха вдвоём.”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Хороше місце, затишно, великі порції та дуже демократичні ціни. Дуже ввічливий і дбайливий персонал:) був там вперше з Друзям за їхньою порадою-сподобалося) інакше б з Олексіївки не їхав”
“Затишне місце на проспекті Гагаріна. Навпроти туалет знаходиться поруч вокзал і вихід до зупинок на автобуси та трамваї. !!!”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Вітаю! Обожнюю цей ресторан. Все дуже смачно, мені, як пошановувачці східної кухні, було дуже смачно: лагман ідеальний, каре ягня, чебуреки, салати і звичайно узвар. Все топчик! Мій відвертий рекомендасьон ❤️”
“Затишне та смачне місце! Раджу!!”
“Не колись не писав відгуків! Але вирішив написати) ресторан справді хороший тихо, спокійно, є wi-fi)) замовив чай, тільки-но зібрався пити, як треба було терміново піти не на довго! Коли прийшов, мій чай вже забрали (подумав ну добре, нічого страшного) підійшов до офіціанта, сказав що мовляв так вийшло що чай я не попив (мені сказали сідайте і принесли новий)) я був здивований)) ставлю 5, все сподобалося))))”
“Дуже гарне місце Гарний та привітливий персонал, окрема подяка бармену Владу за спілкування та за пояснення меню! Бургер Ван Хельсинг дуже смачний! Рекомендую на 100%, дуже атмосферне місце!”
“Чисто, затишно, смачне морозиво. Для дітей спеціальний ігровий куточок, величезний плюс і дякую за таку приємність.”
“Дуже задоволена закладом. Прекрасне обслуговування (мені все пояснили з приводу меню, а також давали хороші поради), дуже смачна їжа, а також дуже атмосферна і затишна атмосфера. Неодмінно повернусь сюди ще!”
“Відмінно відзначили свято!! Гарна кухня. Гарна відмосфера.”
“А нам дуже подобається! Салати, якраз, дуже смачні! Цезар та салат з курячою печінкою завжди замовляємо! Смачний шашлик! Приємне місце. І цілком ввічливі офіціанти! Посуд брудний я ніколи не помічала. Новорічний корпоратив, до речі, збираємось замовити у Вас!”
“Піцу в "Чіз Піца" замовляли перший раз. Вибрали "Цезар" і "Мексиканську". Піца дуже смачна, начинки багато. Приїхала до нас швидко. Доставка була в протягом 30 хв + піца була горячая.По обслуговуванню все відмінно. Дівчина, яка приймала замовлення і кур'єр дуже ввічливі. Піца сподобалася) спасибі за смачну піцу і швидко доставку. Будемо замовляти ще)”
“Замовляємо тут регулярно для обіду або швидкого перекусу це чудовий варіант. Суші звичайні, смачні, без «вау»-ефекту, але стабільно хороші. Видно, що персонал старається і робить усе, щоб зберегти прийнятні ціни та якість. Зручно, швидко й без зайвого пафосу саме те, що потрібно, коли багато роботи. П’ять зірок за стабільність і уважне ставлення до клієнтів.”
“Дуже весело, як для мене, дуже гарна, танцювальная музика.Вiдпочили на всi 100%. Iжа смачна, коктейлi краше не замовляти, бо спиртного тим паче елiтного Ви в них не вiдчуэте, а так все дуже непогано!”
“Як завжди все на високому рівні. Смачно, затишно, комфортно.”
“Ми постійні клієнти закладу. Завжди все смачно, їжа приносить задоволення. Шашлик, окрошка, шашлик, закуски це щось. Не можемо з чоловіком відмовити собі в задоволенні. Яке блюдо б не замовили, все смачно. Атмосферу робить затишок та робота персоналу.”
“Формат фудкорту зручний — взяли страву, сіли де хочеш. Якість їжі приємно здивувала.”
“Кращий вибір смаколиків у всій мережі)”
“Дякую! Все сподобалось, дуже смачно”
“Неймовірна атмосфера, так круто коли напої тобі привозить паровоз, навіть у дорослому віці) P.S. Подібний заклад є у Празі.”
“Найкраща піцерія у місті Харків. Завжди тут беремо піцу. Завжди задоволені)”
“Досить смачно. Порції великі. Офіціанти привітні. Ціни середні.”