Огляд каталогу
- 18 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 100% З фото
Знайдено 18 результатів
Перегляньте акції алло у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 18 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 7,934 відгуків та оцінок.
“Незрозуміло чому так багато негативних коментарів, адекватне відділення, достатньо співробітників, швидко забрала замовлення, консультант допоміг оглянути. Замовлення робила онлайн, теж все добре пройшло, консультант одразу передзвонила, бо я мала питання ще оформлення замовлення.”
“Був тут не давно ,питав за навушники, дуже вдячний вашому консультанту Олександру, все пояснив мені чітко і ясно, з ним приємно спілкуватися ,підібрав мені за моїми вподобанями.”
“Гарне обслуговування. Все розповіли та були ввічливими”
“Велика подяка персоналу та адміністрації за допомогу. Я б одна ніколи товар до машини не донесла і точно не змогла б погрузити в машину.Замовила на це відділення басейн, приїхала за ним, а він вагою 41 кг. і я важу 50 кг. :) Дякую вам велике. Ви неймовірні.”
“Дуже часто ходжу в цей магазин і кожен раз дуже приємно вражена. Консультанти дуже приємні, ввічливі і кваліфіковані (особливо дівчина, імені на жаль не пам'ятаю). Завжди допомагають з вибором, готові показати та розповісти про будь-який товар. Дуже дякую Вам за роботу! Ви найкращі!”
“Приємний, доброзичливий персонал! Дорога покупка пройшла легко, на всі питання отримали відповіді) За новими придбаннями повертатимусь сюди)”
“Хочу сказати спасибі магазину - хлопці по гарантії швидко замінили фітнес-браслет на новий (не встигла далеко відійти від магазину).Рекомендую !!!)”
“Дуже приємний і кваліфікований персонал”
“Купував тут телефони марки Xiaomi. Завжди все було гаразд. Подобається можливість зручної для мене оплати. Співробітники і консультанти дружелюбні.”
“Вважаю що магазин Алло є сучасним рітейл брендом який не просто рекламує продає і доставляє а потім забуває (як більшість) тут знають своїх постійних покупців, розуміють, спілкуються і допомагають як добрі друзі. Такий собі сусідський магазин:) Окремо вдячний магазину за якісний сервіс. Я дуже задоволений обслуговуванням в магазині Алло бул.Лесі українки. А саме професійністю консультанта Федіра. Вже багато раз він допомагав професійними порадами щодо різних моїх покупок і вирішував дуже критичні ситуації. Найкращий приклад коли покупка мала бути зроблена спонтанно (подарунок) і нажаль в магазині потрібного товару не було. Через 30 хв завдяки Федіру і його комунікаційним навикам товар був вже в магазині. Мені дуже приємно заходити в магазин і знати що тут я можу довіряти порадам компетентних працівників. Дякую!”
“Пару тижнів тому були тут з мамою. Проконсультувалися, сказали який новий телефон можна їй взяти. Дякую! Іще прийдемо за замовленням(якщо будемо замовляти).”
“Мені сподобалася консультація пані директорки Марини, все розказала показала та порадила хороший блок живлення. Дуже дякую!”
“Добрий день,3.10 купляли з дитиною телефон на день народження,довго шукали у багатьох магазинах,але там такої моделі не було і нарешті знайшли в Алло. Продавець-консультант був дуже ввічливий та компетентний,знайшов навіть колір,який ми хотіли з тим об'ємом пам'яті,який був потрібний і все перевірив. Дякую,дуже гарне обслуговування,я задоволена,дитина також.”
“Магазин Allo справив дуже приємне враження. Великий вибір техніки та електроніки, зручний сайт і швидка доставка. Співробітники ввічливі та компетентні, завжди готові допомогти з вибором товару. Окремо хочу відзначити якість упаковки — все прийшло без пошкоджень. Ціни цілком конкурентні, а акції дозволяють заощадити. Рекомендую Allo всім, хто цінує комфорт і надійність при покупках онлайн.”
“Декілька раз заходив в магазин, щоб вибрати подарунок. Менеджери привітливі, не нав'язливі, знають свою справу!”
“Дуже сподобався магазин. Окрема подяка консультанту Даніелю! Спочатку отримала від нього професійну консультацію телефоном, одразу приїхала і придбала смартфон. Все було зроблено швидко і професійно! Хотілося б щоб всі були, як Даніель! Дякую!”
“Планувала придбати товар по передзамовленню, але, на жаль, модель виявилась не дуже якісною і продавець порадив подивитися щось інше. Це насправді дуже приємний досвід, адже не намагались напарювати щось, аби продати, а чесно сказали. Це викликає в мене довіру і бажання прийти ще раз в магазин, адже я знаю, що мені продадуть якісний товар. Дуже задоволена!”
“Не знаю, чому такі погані відгуки у магазину. Замовила онлайн пилосос, через 30 хв прийшла і забрала товар. Обслуговування було прекрасне і швидке. Роздрукували список сервісних центрів. Мені все сподобалось”