Огляд каталогу
- 57 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 57 результатів
Перегляньте альфою у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 57 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 9,646 відгуків та оцінок.
«Альфа-Генезис» — це психологічна практика з фокусом на гіпнотерапії, що працює в центрі Києва, на вулиці Жилянській. Простір орієнтований на людей, які хочуть не просто «виговоритися», а системно розібратися з причинами внутрішніх труднощів і отримати відчутні зміни в самопочутті.
“Довго вибирало ліжко для доньки 6 років. Потрібен був якісний, але водночас економний варіант. Зупинилася на ліжку "Рів'єра", яке порадили консультанти інтернет-магазину "Меблі Альфа". Головну роль у виборі ліжка звичайно зіграла ціна, яка виявилася суттєво нижчою за ціни на подібні моделі у спеціалізованих магазинах або на ринках. Доставили вчасно, зібрали, якість відмінна. Дуже задоволена покупкою!”
«АЛЬФА-СЕРВІС» — автосервіс у Києві, куди звертаються, коли потрібен надійний ремонт без зайвих зволікань. Розташований у Солом’янському районі на вулиці Патріарха Мстислава Скрипника, сервіс зручний як для місцевих водіїв, так і для тих, хто проїздом у столиці.
“Я фотограф і моя фотостудія недалеко від салону на харківському шосе 182, цей салон просто врятував одну з зйомок, Клієнтка потрапила під дощ і не могла фотографуватися в такому вигляді, але повернувшись з салону фотосесія пройшла відмінно, спасибі вам”
Розташоване на вулиці Малопідвальна у Шевченківському районі Києва, «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО АЛЬФІЇ РОГАЧЕВОЇ» надає юридичну допомогу клієнтам, яким важливо швидко й грамотно захистити свої права.
“Я мебляр, вже багато років працюю з цією фірмою, ціни по Україні найдешевші, замовляю з іншого міста у ніх.Рекомендую”
“Купував багато, купував унікальні речі, розхідники до голландської системи купував. Все чітко!”
“Найкращі враження від візиту. І лікарка чудова і підібрати оправу завжди допомагають♥️”
“Професійний та якісний підхід у вирішенні проблем з реєстрації однієї компанії та ліквідації другої. Велика подяка юристам компанії за вирішення питань у найкоротший термін.”
“Поверталася з відпочинку з Хорватії (з Макарської) 18.09.2025 з чудовою командою водіїв Олександра і Михайла та супроводжуючою Вікторією на зручному автобусі АВ 0404 НВ. Комфорт (кондиціонер, туалет, пакетики, wi-fi) і турбота супроводжуючої зробили нашу подорож приємною. Дякуємо, що ви дбаєте про ваших пасажирів))”
“Яна Прещепа дуже розумна і приємна жінка! Найкращий менеджер з яким мені довелось спілкуватися в цьому банку. Величезне дякую за покрокову допомогу та підтримку!”
“Мені пощастило. Я не чекав довго (10-15 хв), так як я домовився з особистим менеджером на певний час, і як тільки вона звільнилась - погукала одразу мене особисто, а не тих, кто чекав в живій черзі (через талончик). Одна людина при мені скаржилась, що чекала 40 хвилин, образилась та пішла, але і в іншому відділенні (наприклад на м. Мінська) така сама ситуація. Зараз майже в кожному банку так само, особливо в Приват - постійні черги. Тож, мені або пощастило, або домовляйтесь про зустріч з особистим менеджером на певну годину, якщо вашу послугу не можна зробите онлайн - наприклад отримання нової картки, або подання якоїсь заяви, яка потребує вашої особистої присутності. З усіх інших питань - краще робити онлайн. І така справа в усіх банках без виключення. Отже, поставлю 5 зірок.”
“Дуже приємний персонал, все зробили швидко, дали гарні поради і були привітними”
“Чудова аптека, дуже привітний і знає все персонал. Рекомендую.”
“Чудовий сервіс! Зробили швидко, якісно та за дуже демократичною ціною! І так, керівник дуже приємний у спілкуванні. Рекомендую!!”
“Замовляв два комплекти шин. Ціна - нижче знайти не зміг. Замовив для самовивозу. Через день приїхав, все перевірили, винесли і завантажили в машину. Розраховувався налічкою, бо якщо картою, то бере комісію 3%. Обслуговуванням та магазином задоволений. Все швидко, чітко та по темі. Під'їзд до магазину - зручний.”
“Хочу висловити неймовірну подяку вашій клініці за таких чудових і приємних лікарів, а головне професіоналів своєї справи. Вперше потрапили до вас у кінці січня 2024 року з кусаною раною на щоці у собаки, на жаль ну стресі ні тоді, ні вчора прізвище нашого хірурга не запамʼятала ( вона на першому фото ) все зашили обійшлось без наркозу, загоїлось дуже швидко в навіть сліду не лишилось. Вчора зі схожою раною, але у 3х місячного кошеняти знову їхали до вас аж з під Боярки, бо була впевнена що нам нададуть дійсно гарну та кваліфіковану допомогу! З кошеням теж обійшлись лише місцевою анестезією навколо рани ще раз безмежно вдячна за вашу роботу та професіоналізм ❤️ зі своїми тваринами тільки до вас та готова їхати навіть 30км, бо гарна ветеринарна клініка та лікарі зараз на вагу золота успіхів та процвітання і ще окрема подяка нашрму хірургу ( буду вдячна якщо уточните призвіще щоб я запамʼятала ) P.s Кайса ( маламут ) та Хельга ( кошеня ) передаю вам теж дякую ❤️”
“Ми щасливі, що по волі випадку чи долі обрали саме цю клініку. Стерилізація, паспорт, щеплення, огляди, і навіть екстремальна ситуація - падіння з 9го поверху і подальші наслідки. З усім справились завдяки Дмитру. Навіть після переїзду в іншу частину міста їдемо тільки в Альфа-Віту. Котик до лікаря звик, все переносить мужньо. Вже рекомендуємо друзям і вони задоволені теж:) Дякуємо Вам за вашу роботу. На фото щасливий клієнт))”
“Банк, як банк. Якщо береш кредит, то сам розумієш на що ідеш. Саме в цьому відділенні брала кредит, розмінювала валюту, до до умов договорі, то це питання не до персоналу, а до керівництва. Хочю написати, що до атмосфери та працівників банку : особисто я задоволена, черга по талону і це великій плюс, а особливо в часи епідемії. Є завжди вода для клієнтів, є завжди людина котра тобі щось підкаже. Коротче нашим Приватам а особливо Ощадам ще рости і не один поверх. І доречі консультанти завжди мені особисто розжовують все що я питаю, тому не вбачаю вини консультантів якщо ви щось не зрозуміли, просто вірно і по темі задавайте питання. Атмосфера на Святошинському відділенні класна, а от була на Саксаганському то капец, хоч і центр столиці консультанти хами, відкривала картку заробітну, то таке відчуття я наче я до них до дому прийшла, все дуже довго, не можна було до чекатися, хами.”
“Це місце просто супер! Тут працюють компетентні співробітники”
“Моє знайомство з Альфа Груп розпочалося у квітні 2017р. і я досі є їхньою клієнткою. За цей час вже замовляла переклади німецькою мовою таких документів, як: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, дипломи тощо. Жодних зауважень від німецького посольства та Meldebehörde з приводу перекладів не було. Також замовляла апостиль, усі документи ухвалили. Хочу наголосити на оперативності у підготовці документів, все завжди готове в обумовлені терміни. Окреме, дякую, Катерині, за трепетність та відповідальність. При потребі продовжуватиму співпрацю.”
“Зверталась в клініку для стерилізації собаки. Хвилювалась як вона перенесе наркоз, бо собачка маленька - йоркширський терьʼєр. Але все пройшло чудово. Дуже вдячна лікарці Ірині Вакуленко за професіоналізм і дбайливе ставлення і до тварини, і до господаря. Лікар тримала в курсі того, що відбувалось. Після того як собака прокинулась від наркозу, надіслала відео з нею, що дуже заспокоїло і я вже спокійно чекала 2 години, щоб забрати свою Ніку додому. В післяопераційному періоді Ірина цікавилась здоровʼям тварини і завжди була на звʼязку. Дуже відчувається, що людина справді любить тварин і справу, якою займається . Щиро рекомендую!”
“Дуже атмосферний заклад. Безліч приколів на тему футурами. Золотий унітаз) стилізоване меню. На наше прохання працівниця включила серіал і Бендер погнав))) пиво смачне і свіже, але на той момент не вся пивна карта була у наявності. Рекомендую.”
“У меня заклинило двигун (сенс1.3) . Парні з сто мене затягнули на буксирі, тягнути прийшлось метрів 700. На наступний день сказали так: вращая маховик туда сюда вдалось рзклініти , почав крутитись, казали навіть завели. Але треба вскривати двигун, ціна ремонту десь 1500$ разом с запчастинами. Ціна аномально висока для сенсу. Машину забрав на буксирі.”
“Сучасна електронна черга. Без зайвого паперу. Привітний персонал. Детальна консультація. Зручний банк”