Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте банкет у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 236,525 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає банкет з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Вишневе, Біла Церква та інших міст.
“Дуже ввічливі та позитивні офіціанти, Вероніка та Рома, чудове обслуговування після якого хочеться повернутись ще раз, була приємно вражена та задоволена. Окремий плюс за швидке приготування, все було смачне. Отримала допомогу з вибором, гарно проконсультували по меню”
“Дякуємо! Дуже приємна та ввічлива менеджерка! Відповіла на всі питання, надала актуальну інформацію, подбала про наповнення замовлення всім необхідним! Смачно, швидко, якісно, приємні ціни!”
“Святкували наше весілля у цьому ресторані - все було на найвищому рівні! Дуже гарний зал, смачна кухня, та уважний персонал, атмосфера затишна й святкова. Для розрахунку за банкет мені потрібно було обміняти валюту, зробив це у гіпермаркеті Фоззі. Там працює зручний пункт обміну валют - курс вигідний, обслуговування швидке, завжди в наявності необхідна сума”
“Ми обрали даний ресторанно-готельний комплекс для святкування одного з найважливіших днів - весілля. Перш за все хочеться відмітити локацію: вона велика, красива і комфортна. Можна прогулятися навколо озера, помилуватися лебедями, або ж посидіти в затишку під березами, в альтанці чи біля води. Фотограф зробив багато самих різноманітних фотографій. Особливо запам'яталися шахи ;) Банкетне меню різноманітне, можна обрати страви на різний бюджет і побажання. Їжа була смачна та апетитна на вигляд. Персонал ввічливий, всі були вишукано одягнені і люб'язно вели себе з гостями. В подарунок нам дали люкс-номер, з чудовим видом з балкона і величезною площею. Спати було тихо і комфортно. Душ масажний. Єдине чого не вистачало, це фену в номері. Ми задоволені що обрали Акваріус для святкування, і рекомендуємо.”
“Все сподобалось, чистота смачна їжа, привітний колектив.”
“Чудове місце для відпочинку. Поряд пляж на Дійсні. В комплексі є басейни. Комфортні будиночки та номера зі всім необхідним. Святкували тут весілля та винаймали будинок. Кухня смачна. Гарний ресторан з різними залами. Чудовий персонал.”
“Смачна кава, зазвичай молоді привітні баристи. Рекомендую спробувати тістечко картопля - воно найкраще! Під час відключення світла не працює, тому звіряйте графіки.”
“Великий вибір страв, смачна і свіжа рибка, помірні ціни. Рибна юшка the best )”
“За моїми попередніми коментарями видно пошук нормальної їдальні. Знайшли! Лісові відгуки – не моя сильна сторона. Почну з мінусів. Потрапити до їдальні самому не можна. Потрібно дзвонити за вказаним телефоном або внутрішнім телефоном з охорони. Тоді за вами вийдуть. Працює Їдальня лише в обідню пору. І це теж серйозний мінус, бо з такими цінами та асортиментом немає сенсу готувати вдома. А на одному обіді не простягнеш. З плюсів – смачно, чисто, красиво та недорого. На фотографіях різні дні відвідування та обидві порції за ціною до 60 грн. !!! Перше, друге, м'ясне, компот до 60! Узвар і лимонад роблять прямо в їдальні, як і хліб і всі пиріжки. Коротше пошук їдалень завершено, наш офіс обідає тільки тут.”
“Чи не був в ресторані але просто поставив 5 зірок щоб підтримати його”
“Справжнє автентичне китайське кафе, можливо найкраще в Києві, готують китайці, обслуговують китайці і серед клієнтів теж є вони. Є китайський канал ТБ.”
“Нереально смачна кухня, мій фаворит вареники з сулугуні та томатами. Зразкове обслуговування, тактовні, уважні, їла не тільки в закладеі замовляла доставку, все швидко і смачно. Єдине що чекаю веганського або пісного борщу. Чудовий заклад!”
“Чудовий заклад майже в центрі міста, ціни приємні, дуже смачна піца та картопля! Обслуговування також чудове, ніяких мінусів не видно. Заклад сучасний, чистий, світлий, саме те що треба щоб зайти дешево перекусити з друзями.”
“Були в даному ресторані вперше і неодмінно повернемось ще♥️ Страви дуже смачні, обслуговування на вищому рівні, спокійна та затишна атмосфера. Дякуємо за чудовий вечір!”
“Дуже смачний сніданок з ростбіфом! На моє прохання зробили омлет замість яєчні. Всередині заклад дуже симпатичний, офіціанти привітні. Мені все сподобалось!”
“Дуже гарний ресторан, дуже смачна їжа, дуже приємні люди та дуже приємна атмосфера, все сподобалось”
“Дуже смачно, швидке та ввічливе обслуговування. Рекомендую!”
“Великі порції, смачна їжа, приємні ціни. Дуже атмосферний інтерʼєр , як у замку , багато різних залів”
“Дуже смачна кухня+особлива подяка персоналу! Сервіс на вищому рівні! Дякуємо за те, що ввійшли в нестандартне положення!”
“Атмосфера домашня, хочеться повертатися знову.”
“Пузата Хата приємно вразила смачними стравами за доступними цінами. Ми взяли солянку, борщ, картоплю по-мисливськи та штрудель — все було на відмінному рівні. Заклад чудово підходить для повноцінного прийому їжі за невелику ціну.”
“Дуже смачно и чудово навіть просто посидіти попити кави точно топ. РЕКОМЕНДУЮ”
“Чудовий готель, святкували тут весілля на двох, залишилися тільки приємні враження. Персонал тут робить все для того. Окреме дякую працівникам ресторану за вечерю. Номер , у нас був італійський, чистесенький у номері є все що потрібно. Всі три адміністраторки на рецепції були привітні. Також приємним бонусом був фотограф від готелю. Обовʼязково відсвяткуємо у вас річницю!”
“Перший раз завітали і були дуже вражені. Дуже смачно!!! Обслуговування професійне і дружнє. Порції достойні і ціна адекватна. Рекомендую і ми повернемось обов'язково”
“Дуже смачний рамен! Замовляли карі і місо. Атмосфера супер! Класна раменна, точно прийду ще!”
“Такого смачного салату ''Цезар'' я не їла нігде. Люлякебаб і шашлик просто супер! Обов'язково завітаю ще!”
“Ресторан супер! Гарне меню, подача страв, обслуговування. А солянка просто бомбезна! Дякую Ґалині за гарний обід!”
“Дуже сподобалося, дуже приємне обслуговування, смачно нагодували за прийнятні гроші, санітарія на висоті, всюди чистенько, акуратно, загалом рекомендую.”
“Смачна їжа! Дійсно грузинський смак. Правильний шашлик, правильні хінкалі) Дуже хотіли повечеряти нарешті в цьому ресторані, але не встигали до закриття кухні. У нас прийняли замовлення по телефону і ми все встигли) Дякуємо.”
“Дуже смачно готують страви,гарний і привітний персонал закладу,дуже сподобалась офіціант Шуба Оксана,майстер своеї справи,ціни не дорогі,всім рекомендую цей заклад. Сам відвідую цей заклад майже вісім років нарікань немає”