Огляд каталогу
- 300 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 300 результатів
Перегляньте вас бачити у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 300 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 88,159 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вас бачити з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Васильків та інших міст.
Салон красоты Beauty Studio — сучасний салон краси. У закладі підтримують чистоту та гігієну, панує затишна атмосфера.
Star Sisters — сучасний салон краси. Тут надають манікюр, педикюр та доглядові та косметологічні процедури. У закладі підтримують чистоту та гігієну, панує затишна атмосфера.
“Мені подобається робота консультантів. Такий я не зустрічала ще ніде в Україні, а також якість білизни мене дуже радує.”
“Василенко Альона-чудовий фармацевт! Порадила, пояснила як застосовувати, приємно звертатися до спеціалістів!”
“Дійсно прекрасна студія з кращими тренерами!”
“Відмінно і злагоджено працюють. Замовив, оплатив, отримав за адресою. Є оплата онлайн. Ціни як на заводі. Вивантажують пристосуванням без строп, по одній палеті. Чи не ламається під час вивантаження. Подали на другий поверх. Стріла 5 м, куди завгодно поставить. Водій все сам вивантажив за 20 хв.”
“Гарний заклад з приємною атмосферою та гарним обслуговуванням, особливо приємна адмін Аня”
“Все супер. Дуже якісні меблі, користуємось не перший місяць. Купувала крісло в магазині, дуже привітні продавці - забронювали крісло за мінімальною передплатою і майже тиждень чекали, поки ми зможемо забрати.”
“Завжди все гаразд. Навіть уже знають, за чим я прийшов і прямо з порога дізнаються”
“Якісний сервіс, смачна їжа за доступними цінами. Зручно брати комплект з можливістю обрати напій на свій смак (молочний коктейль, сік, газована вода, кава тощо). Швидке обслуговування, чекали замовлення до 5 хвилин. Чисті вбиральні) Приємно знаходитися всередині: просторо, світло, тихо. Повернемось сюди ще)”
“За багаторічний досвід співпраці з цією компанію, маємо тільки позитивні враження. Чесність та відповідальність - головні риси менеджерів та керівництва «Альта віра» та інтернет-магазину ДомОк.”
“Купувала диван Ефес в інтернет-магазині, порекомендували знайомі, все думала, як підібрати тканину, щоб підійшла, але консультант запропонував під'їхати в магазин, щоб вибрати тканину. Дуже задоволена, тканину підібрали швидко, якість дивана бездоганна, всім раджу.”
“Fiat Tipo, 2016р.в. Вийшов з ладу склопідіймач. Заміна. "Офіціали" в Фіаті лише за сам підіймач (без роботи) запросили 6500грн + місяць чекати на доставку. В результаті зробив тут: доставка з Польщі 10 днів + 1 день роботи. Все разом із заміною майже на 1500грн дешевше. Зробили добре, без нарікань.”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Дуже смачно, вибір наливок, та закусок, жива музика у вихідні”
“Доброго дня!В цей магазин хожу постійо і навіть не тому,що він біля мого дому,а тому що в цьому магазині працюють ЛЮДИ!!Працівники завжди привітливі.І доброго дня побажають ,і за покупки дякують,но я не про це хотіла написать.Я людина похилого віку і важко ходить,а ще і торбину носить,то тільки в цьому магазині мені допомагають мої покупки до каси донести і якщо я щось забула купить і згадала це вже на касі,то не тре6а повертатися все збігають і швидко принесуть!!За це моя велика подяка хлопцю з молочного відділу!В м'ясному відділі дівчата завжди виберуть те що мені потрібно і хоч маленькій кусок але відріжуть .В відділу кулінарії завжди щось купую,навіть якщо і не планувала,бо настільки все смачно пахне )Була свідком коли в хлібному відділі покупець,жіночка пенсійного віку рахувала гроші бо її не вистачало на хліб і питала продавця скількі коштує пів батона?Коли я здійснила покупки і складала їх ,то поряд стояла і ця жіночка і сказала,що продавщиця купила їй цілий батон,а ще йогурт,кефір,пряники,сир і пачку сосисок!!! Доречі про охорону.Я хожу з візочком і залишаю його біля охорони,хлопці дуже уважні до покупців,бачать що мені важко ходити,то і візочок підвезуть до столу де я складаю покупки і завжди при вході турнікет придержать .Від мене всім співробітникам Варусу,керівнику моя велика подяка за вашу ЛЮДЯНІСТЬ і вашу важку працю!! Ми живемо в дуже важкі часи.І повірте в наші часи головне ,що не пiдлога брудна,а до душа чиста!”
“Дуже смачна кава , дівчинка була дуже привітна і комунікабельна. Раджу спробувати макарони.”
“Хороша невелика аптека - нормальний вибір препаратів, ввічливе та кваліфіковане обслуговування. Черги – невеликі (1-2 особи), або взагалі відсутні.”
Салон красоты проспект победы 105 — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають перманентний макіяж та доглядові та косметологічні процедури.
PROVENCE — салон краси, де поєднують професійність і простоту. У переліку послуг манікюр. У роботі дотримуються гігієни та чистоти інструментів та створюють затишну атмосферу.
“Готель невеликий, але затишний. Вибрали його через зручне розташування — до центру 10 хвилин пішки. Номер стандартний, прибрано добре. Ванна кімната чиста, все справно працювало. Є кондиціонер, що дуже врятував у спекотні дні. Сніданок був включений, їжа свіжа, подають каву та випічку. Персонал не надто говіркий, але ввічливий.”
“Кращий магазин АТБ на Виноградарі, великий і красивий всередині”
“Дуже смачно, порція і кількість овочів в сендвічі дуже приємно вразили. Буду рекомендувати це місце.”
“Поїздкою залишилась задоволена, 14.10 Київ-Штуттгарт пройшло все добре, водії були приємні повідомляли стосовно зупинок ,чемно та коректно відповідали на поставлені запитання”
“Чудове місце для відпочинку. Святкували з чоловіком у цьому ресторані День закоханих 14 лютого. Нас зустріла адміністраторка Оксана, дуже приємна , уважна та привітна. Вона знайшла нам затишне місце , офіціант швидко прийняв замовлення та не дивлячись на переповнений зал досить швидко принесли наше замовлення . Було дуже смачно. Вкінці вечора адміністраторка турботливо поцікавилась чи все нам сподобалось . Дякую за чудовий сервіс. Залюбки завітаємо ще раз.”