Огляд каталогу
- 1,157 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1157 результатів
Перегляньте вечері у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,157 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 607,347 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечері з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“Ще до того, як В'єт кухня стала Мейн стримом, цей ресторан вже пропонував традиційні страви В'єт кухні, і досі тримають марку: фо бо і нім були на ура, cam on ban!”
“Ділимося нашими враженнями. Замовляли доставку вперше. Попередньо було узгоджено що і в якій кількості має бути тому «сюрпризів» не було. Приємна дівчина в телефоному режимі оформила замовлення вона уважно вислухала та надала уточнення по блюдах. Заказ прибув у зазначений час гарячий та дуже духм'яний. Замовляли блюда які готуються на мангілі все прожарене та соковите .Блюда відповідають фото наданим у меню. Ціни середні, виправдані. Страви смачні і порції великі. Дуже сподобались такі страви як Пательня Вестфальська, Пряний свиний ошийок та Пікнік сет BBQ. Маємо бажання спробувати інші страви. Будемо рекомендувати нашим друзям та колегам Дякуємо!!!”
“Відвідав цей паб і залишився дуже задоволений. Атмосфера неймовірний *вайб* приємне освітлення, стильний інтер’єр та комфортна музика, яка не заважає спілкуванню. Персонал працює чудово привітні, уважні та швидко обслуговують. Кухня вище всяких похвал. Страви смачні, подача акуратна, а порції дійсно щедрі. Пиво свіже, з хорошим вибором сортів кожен знайде щось для себе. Особливо сподобалось, що в пабі панує дружня атмосфера, сюди хочеться повертатися знову.❤️❤️❤️❤️”
“Цей ресторан завжди радує смачними стравами і приємною атмосферою) щиро вдячні!”
“Дуже затишно, ввічливий персонал, смачна їжа і кава. Мали чудовий час. Дякуємо.”
“Смачна їжа. Єдине, що перед подачею гарбузового супу пюре питайте, ви додавати насіння ...”
“Чудова кав'ярня. Саме кава, чай та десерти. І затишна атмосфера. І нічого зайвого.”
“Найулюбленіша кав’ярня, куди йдеш не просто випити кави чи поїсти, а де панує атмосфера, ніби ти зайшов у гості до старого друга. Тут завжди радісно, привітно й затишно. Юля і Юля – справжні чарівниці гарного настрою, які завжди зустрічають з посмішкою та щирістю. А якщо вам пощастить зустріти власника кафе, він теж обов'язково побажає гарного дня. Кава тут неймовірно смачна, а затишок робить кожен візит особливим. Баристи Маша і Катя створюють справжню магію на каві. Update 2025: Заклад “1900” зачаровує увагою до деталей! Навіть через філіжанку кави знаходять спосіб поділитися почуттями – це справді говорить про любов до гостей. І це взаємне. Катя, балуєш!”
“Достойний вибір в барі, смачна кухня та затишна атмосфера - приклад того як можна правильно поєднувати ресурси та сервіс. Є літня площадка. Паління заборонено. Персонал - привітний.”
“Крута кав‘ярня, шкода бариста Микита пропав. А так смачно і затишно. І вінішко є.”
“Приємна атмосфера, вічливе обслуговування. Раджу скуштувати: *Мелт Цезар *Крем-суп з горошка селери *Ньокі з креветками та трюфельним *Тост з бурратою та чері”
“Святкували день народження. Меню затвердили заздалегідь. Доречі тут меню різнопланове, на будь-який смак та гаманець. Чудове відношення власника та персоналу до гостей. На визначений час всі холодні страви вже чекали нас на столі. Все було сервіровано охайно. Співробітники закладу не полишали наш столик без уваги весь час, поки ми там знаходились. Все виносили вчасно. Страви смачні, подача чудова. Атмосфера була невимушена, музика грала так, що нам було комфортно розмовляти. «Багрінов» чудове місце, щоб провести час з сімʼєю, друзями, подивитись футбол, просто прийти випити каву… Отже, однозначно рекомендую!!!”
“,Вчора був поминальний обід.Дуже вдячний .Такої відповідальності та якості і кількості їжи незустрічав навіть на весіллях.Організував в тел.режимі .Рекомендував непожалієте.”
“Дуже смачно все, обов'язково прийдемо ще!”
“Гарний атмосферний ресторан зі специфічною подачею страв. Смачно, невимушено, схиляє до проведення часу у дружній компанії. Родізіо як спосіб подачі основних страв дає можливість обирати серед пропозицій ресторану, уникаючи того, що з якихось причин не підходить. Лімітується не кількість (вага, обсяг) страви, а час, протягом якої вона подається (3 години). Плюси: смачно, екзотично, локалізація (центр Києва, неподалік від метро "Печерська") Мінуси: досить висока ціна, обмежена пропозиція бару закусок, відсутність опису/пояснень страв у барі закусок”
“Їжа чудова, особливо сніданки, також сподобалась матча з манговим пюре. Але в приміщенні було трошки душно. І також, враховуючи, скільки років закладу, хотілось би невеличких оновлень в інтер'єрі :)”
“Акція до Дня народження - дюжина устриць в подарунок супер! Дякую! Все як завжди смачно і гарне обслуговування.”
“Кебаб був смачним. Обслуговування чудове. Проте в меню дуже мало турецьких страв і в приміщенні про Туреччину нагадують лише назва та невеликі фотографії Стамбулу.”
“Було смачно, швидко, і дуже рибно... Бронювали місце на терасі, але через вітер там сидіти було не дуже комфортно (нас пересадили без проблем, пощастило, що були вільні місця. Також в доступі є пледи) Але погода ніяк не вплинула на позитивні враження від відвідування... Страви смачні, а в цей вечір ще й пригощали пінцою з морепродуктами. (Неймовірно ніжна і вершкова... З начинки креветки, кальмари, восьминоги і сир. Морепродукти не резинові, дуже приємні на смак) Загалом залишились дуже приємні спогади про вечір.”
“Заходили на вечерю з дівчиною. Столик не бронювали, просто давно проходили повз і тут так співпало, що зайшли. Як на вечір четверга, то спочатку було доволі вільно, тому могли вибирати столик самі. Сіли на другому поверсі. Сам заклад невеличкий, але завдяки цьому доволі затишний. Є жива зелень, що красиво і приємно. Інтер'єр з мексиканськими мотивами, зокрема є сомбреро в яких можна фотографуватись, також різні фото і картини на стінах на латинську тематику. Така ж звучить музика. Обслуговування дуже ввічливе, офіціантка допомагає з вибором страв, розповідає про складники, може щось порадити. Приносять воду при посадці. Ми куштували фахітас і буріто. Порції тут великі, з різноманітними добавками, зокрема до фахітас нам принесли набір із 3х піт з соусами. Велика кількість напоїв. Текілу подають з гострим соусом, а не з лимоном і сіллю, будьте готові. Загалом все сподобалось, в основному за рахунок відношення до відвідувачів. Наприклад, офіціантка побачила, що ми з квітами і сама принесла нам вазу. Страви смачні і ситні, готують швидко. Як на мене, то інтер'єр в закладі вигладає як такий, що дещо втомився і не завадив би косметичний ремонт. Проте в загальному все гаразд, рекомендую відвідати.”
“Затишно та смачно, по домашньому, дуже смачна піца.”
“Дуже смачна піца. Приємна атмосфера. Можна справді відпочити після важкого робочого дня. Саме те що треба, особливо для любителів гостренького - замовили піцу Дябло.”
“Дякуємо за смачну вечерю, все смачно і швидко. Замовляли салат цезар та піцу. Спокійне і затишне місце.”
“Замовили суші сет і 2 роли на компанію 5 людей, всі залишились задоволені. Все зготували вчасно, суші їли навіть діти, все свіже і смачно! Дякую Суші-Поінт, що працюють навіть коли немає світла!”
“Чудовий персонал, чудові роли І поговорити можна і зігрітися і настрій підняти Ціни також супер”
“Моя мандрівка ресторанами Євразія продовжується. Цього разу мені пощастило відвідати олімп кулінарної думки в світі азіатської кухні в Україні, що знаходиться на проспекті перемоги, біля метро Нивки. Кожного разу, як відвідую ресторани Євразія, переконуюся в професіоналізмі персоналу і цей не став виключенням. Особливо хочу подякувати офіціанту Ярославу, що став моїм особистим провідником до гастрономічного раю на Землі. Якщо потрапите до цього ресторану і не знатимете чого саме вам хочеться, то можете бути впевнені, ви в надійних руках. Також, неможливо не звернути увагу на ідеально підібраний інтер'єр. Прийшовши сюди, забуваєш про час. Отже, інтер'єр як і якість обслуговування, на найвищому рівні”
“все чудово та смачно, замовляли сет темпура, приїхав навіть теплий =)”
“Їжа смачна, все свіже, порції хороші. Ціни приємно здивували — недорого, як для такого рівня. Атмосфера затишна, обслуговування ввічливе. Обов’язково прийдемо ще!”
“Сьогодні відвідали майстерклас "Дубайський шоколад & коктейль пригоди Шрека". Дітям сподобалось, було цікаво, весело, комфортно та смачно. Єгор створив атмосферу солодких пригод, з увагою та теплом проводив навчання. Тільки приємні враження!”
“Дуже сподобалося! Затишна атмосфера, привітний персонал і неймовірно смачна кухня. Страви подають красиво, все свіже й ароматне. Обов’язково повернуся ще раз! Дуже дякую!”