Огляд каталогу
- 976 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 976 результатів
Перегляньте вечір у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 976 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 651,919 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечір з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Смачна піца, величезна і гаряча, кожен раз!”
“Караоке топ, відпочивали багато разів)))”
“Відмінне відділення .находітся в Сільпо Ввічливі дівчатка співробітниці максимально намагаються вирішити питання з доставкою посилок .інформіруют особисто в Вайбер) Приємно”
“Чудова служба. Немає черг. Дуже гарний сервіс.”
«Между делом — Бургери, пицца» — це затишний заклад в Ірпені на вулиці Соборній, де зручно зайти на швидкий обід або зібратися компанією на вечір. Формат поєднує атмосферу міського кафе з акцентом на ситні страви, які готують під замовлення.
“Відмінний сервіс. The girls processed the order very quickly. We also had a chance to try it on. They sent us two sizes to choose from. We kept the one that fit and sent the other one back without any problems. The quality is superb!!!”
“Найкраща студія східного танцю у Києві”
“Дуже гарні та ввічливі співробітники. Чудовий сервіс.”
“Багато хто пишуть про якусь расистську пропаганду охоронців, і те, що при вас пускають п'яних малоліток! По-перше, у клубу є своя політика і якийсь певний дрес-код, і якщо ви чомусь не підійшли під ці параметри, це не причина розповідати тут, що охоронці расисти, якщо б ви потрапили до клубу, ви б зрозуміли скільки там людей темношкірої нації, тому це звинувачення відразу відпадає! По-друге, п'яні приведіть з собою потайного неповнолітнього агента в нетверезому вигляді, і спробуйте підпустити його до охоронців, мені буде цікаво поспостерігати як він пройде всередину) А тепер дам коректний, вважаю повністю виправданий відгук про клуб ICE NoCap! Якщо хочете провести час у клубі де ви послухаєте крутий хіп-хоп,і не тільки,відмінно повеселитися з друзями,без будь-яких конфліктів,бо я людина яка там дуже часто скажу що бійка була дуже мало,порівняно з якимось Фіфті,то вам саме в ICE! А всі кривди яких не пустили, для вас є багато інших місць, будьте добрішими!”
“Все що замовляли було смачно, обслуговування гарне. Загалом залишились задоволені. Дитині особливо сподобалась паста «карбонара». Дякуємо.”
“Все супер , їжа смачна , персонал привітний”
“Люблю Джастін за відсутність черг, графік роботи та дуже швидку доставку! Хочу щоб більше людей замовляли доставку цією службою.”
“Дуже адекватні ціни за доставки. Зручно, що поруч. Інколи треба чекати в черзі, коли хтось багато відправляє посилок, але в інших службах доставки теж таке буває. Дякую за вашу працю. P.S. Хочу ще додати, що для тих, хто вперше, то можливо важко знайти. Але ті, хто знають, де нова пошта, то й знайдуть і Justin.”
“Все чудово, набагато ліпше ніж нова пошта. Демократичні ціни, привітний персонал.”
“(Перекладено Google) арное місце, ввічливі офіціанти, смачні страви. На перший погляд- чисто. Українська кухня з деякими авторськими фішечки. Я замовляла сирник і ягідний чай. Чаю занадто маленька порція, як на мене. Сирник теж маленький і не справив особливого враження. Більш сподобалися вареники з капустою і грибами: ніжне тісто, смачна начинка. Порадувала Знижки так як був ланч-тайм. Також дали сертифікат на чізкейк на наступне відвідування, дуже приємно) (Оригінал) Арне місце, ввічліві офіціанти, смачні страви. На перший погляд- чисто. Українська кухня з Деяк авторськими фішечкамі. Я замовляла Сирник и ягідній чай. Чаю Надто маленька Порція, як на мене. Сирник теж малесенький и не справивши особливого враження. Більше сподобались вареники з капустою та грибами: ніжне Тісто, смачна начинка. Порадувала зніжка- так як БУВ ланч-тайм. Такоже дали сертифікат на чізкейк на Наступний відвідування, что дуже приємно)”
“Відмінна кава та смачні круасани”
“Неймовірне місце! Кава смачна, десерти – просто бомба! Атмосфера дуже затишна, а баристи — окрема подяка: привітні, охайні та справжні професіонали. Видно, що люди на своєму місці — приємні в спілкуванні, все швидко і з посмішкою. Завжди приємно повертатися туди, де не тільки смачно, а й людяно. Рекомендую всім, хто цінує якість і щирий сервіс ❤️”
“Хороша доставка) Спочатку скористалась акцією " безкоштовна доставка з ОЛХ", а потім і сама почала замовляти, бо ціна дуже приваблива, на даний момент найдешевша. Обслуговування також було на високому рівні ) працівник, що видавала посилку була привітна і ввічлива.”
“Маленьке відділення, розташоване у Форі (ліворуч від входу). Обслуговування на вищому рівні - щоб отримати посилку і сплатити за неї, не витратив і хвилини. Рекомендую”