Огляд каталогу
- 114 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 114 результатів
Перегляньте гарніри у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 114 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 78,809 відгуків та оцінок.
“Надзвичайно! Швидко, дуже смачно і недорого! Все, що треба!!!! Взяли з сином філє міньйон і тбон - отримали задоволення!”
“Найкращі рекомедації .Суши подобаються майже всі.Були в різних точках закладу- обслуговування на найвищому рівні. Дякуємо.Молодці.Так тримати.Успіхів Вам.І ,до скорої зустрічі)”
“Увага до відвідувачів, дуже смачний батат фрі. Єдине, що порції деяких страв можна було б зробити побільше”
“Сама смачна випічка яку я куштував за останні 2 поки в Києві. Дякую вам”
“Як завжди на висоті. Усе смачно. Швидке обслуговування.”
“Доступні ціни, дуже приємні продавці:3”
“Все дуже смачно, ціни та меню просто вау!!!”
“Завжди дуже смачно! Напевно найсмачніші суші у Києві. Замовляла неодноразово, завжди передзвонює оператор протягом 5- 10 хв, і час доставки називають корректним, тому дивуюся відгукам тут. Ну так, іноді вони кажуть, що багато замовлень, приготування та доставка може зайняти до 3-х годин, і так і виходить. тому потрібно замовляти просто заздалегідь.”
“Замовляємо кілька разів на тиждень. Нам здається оптимальним співвідношення ціна-якість. Любимо і суші і Рис або пасту. Раніше були нюанси з потдержка і сервісом, останній рік все добре і оперативно реагують якщо проблеми виникають. Єдине засмучує, що поміняли акції сети понеділка і середи. Раніше були краще)”
“Таке відчуття що відгуки були залишені конкурентами, які конкурувати не можуть і мінусують)) я не пов'язаний ніяк з цим закладом, але замовляю їжу вже не вперше, різні страви, різні ресторани, можу сказати що смачна їжа, я пробував різні страви, в тому числі ті про які писали ці проплачені і їх власну-привозили дуже швидко.”
“Подобається тим, що є продукти яких немає в інших магазинах.”
“тихо, затишно, кухня класична радянська, дуже смачно”