Огляд каталогу
- 573 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 573 результатів
Перегляньте електрик у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 573 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 55,412 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає електрик з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Чесно скажу , не знаю як в них з ремонтом паливних систем(до цього поки не дійшли, надіюсь і не дійдемо:)))) але чудові люди. Приїхав до них на діагностику на 1.6 hdi , причина - чорний дим при розгоні і при навантажені, працівники з пів години витратили свого часу, було виявлено помилки від блоку управління , чи вони причина чорного диму ще не вияснили. але зразу порадили перевірити на димогенераторі підсос повітря і зразу ж домовилися з сусідами, дим теж не показав наявність підсмоктування. то прийнято рішення поки побороти ті датчики які кидають помилки і потім знову дивитись а вже потім лізти до паливної якщо не буде результату з датчиками, і це все за просте ДЯКУЮ! рекомендую до співпраці, нема такого пафосу як в деяких які на око радять розібрати пів двигуна і зразу називають стартову суму за яку вони візьмуться....”
“Дякую менеджеру Олені за запропоноване рішення - лінійні світильники. Хлопці змонтували та підключили якісно та швидко. Вийшло гарно і яскраво. Результатом задоволений!”
“Дякую за сервіс, все чітко пояснили. Я мала перший досвід щорічного техогляду в Hunters Garage і я переживала, що можуть щось запропонувати робити, те що ще можна не робити. Але такого не було, проконсультували як свою, все пояснили, коли що можна зробити додаткове, що може ще їздити, що треба контролювати. Щиро дякую, мені як жінці це дуже цінно. Дуже затишна тераса, для очікування, навіть не помітила як час пройшов. Вразив комплімент у вигляді водички, дуже приємно було:)”
“Завжди ремонтую машину лише тут. Якісно, швидко, професійно. Порадять оптимальний варіант по запчастинам, хлопці роблять на совість. Спасибі!”
“Чудовий сервіс! Відремонтували швидко й якісно. Приємні майстри, доступні ціни. Машина — як нова. Рекомендую!”
“Все по ділу, без води і на...балова. парні знають свою справу, вже не один раз виручали, не перший рік до них їжджу. Встановлювали камеру з монітором на daf, міняли міняли втулки заднього стабілізатора, колодки, диски, ступіцю задню, ТО, масла, фільтра, подушки кабіни міняли, багато чого зроблено, все ходить нормально. Рекомендую.”
“Відмінне СТО, користуємось з чоловіком вже не перший рік, дуже задоволені. Сюди хочеться віддавати своє авто на ремонт, професійні майстри, директор який каже правду що з вашим авто і як це можна вирішити, завжди швидко знаходять сертифіковані запчастини хорошої якості. Завжди чисто в кабінеті, в зоні для відпочинку та туалеті, зручний диван, каво апарат з солодощами. Закрита територія з охороною та камерами, що не хвилюєшся за своє авто.”
“Гарний сервіс. Зробили профiлактику тормозних супортів на шкоді А7. Результатом задоволений. Ігор толковий майстер, все показав і розказав. Дякую за допомогу.”
“Дуже гарний сервіс,швидко, професійно.Проблема була з топливним фільтром я сам з полт. обл. був проїздом прийняли без ніякого запису ,15 хв. і я знову в дорозі...РЕКОМЕНДУЮ...”
“Рекомендую даний сервіс. Професійно підходять до обслуговування авто А головне це дуже привітні і ввічливий персонал. Тепер обслуговуюсь тут весь час”
“Дуже вдячна СЕРГІЮ за розуміння та за професіоналізм! Так як я не чую і не всі відповідають і не раді з листуваннями) Сергій відповідав, підказав і навіть на моє прохання зателефонував виконробу для уточнення деталей - це не мало важливо для нас таких людей! Зробили моніторинг та переконалися з приємними їх цінами! Красиво упаковали і організували доставку нам безкоштовно - це теж важливо в такий час! Будемо постійними клієнтами та всім рекомендуємо! Вам терпіння та процвітання!”
“Сталась прикра ситуація на трасі - вийшов з ладу бензонасос. Неділя, після обіду. Думав, що допомоги в такий час я не отримаю. Бо майже всі СТО закриті. Але зателефонував цім хлопцям - вони працюють і в неділю! Самі дотягнули моє авто до СТО, самі швидко з'їздили за новою деталлю, полагодили (було нелегко, стояв поряд та побачив). Через годину я вже їхав. Рекомендую!”
“Грамотні продавці-консультанти допомогли мені підібрати запчастини від найкращих виробників. Висока якість та прийнятна ціна. У цьому магазині я знайшов усе потрібне. Рекомендую!”
“Чудове СТО і дуже гарний сервіс. Майстри професіонали своєї справи!”
“Дуже рекомендую! Вже робила повірку та заміну лічильників, все пройшло чудово. Професіонали своєї справи та допомагають все вирішити з ЦКС, якщо немає часу на це у Вас. Велика подяка співробітнику Володимиру, який завжди дає чіткі та корисні відповіді на всі питання! Успіху Вам!”
“Дуже гарне СТО. Працюють професіонали. Зробили все швидко та за гарну ціну. Буду звертатися й надалі. Дякую вам) Рекомендую!”
“Просто приємно спілкуватися із продавцем. Допоміг підібрати запчастини та навіть дав пару роз'ємів у навантаження. Приїжджатиму ще.”
“Дуже зручна мийка з окремими боксами”
“Не перший раз ремонтую своє авто саме на цьому СТО. Задоволений професійним ремонтом авто, всіх побажань, яка деталь можливо зламається наступною. Гарним підходом до клієнтів. Ще класно, що на СТО є каво машина та автомат із снеками, поки чекав своє авто, ще смачно перекусив. Рекомендую сервіс!”
“Дуже швидко, якісно та не дорого рекомендую. Чуйні та гостинні хлопці.”
“Брав комплект радіаторів на Tiguan. Дуже гарне обслуговування і швидка доставка. А ще найкращі ціни на ринку. Рекомендую цей магазин на всі 100.”
“Рівень! Запчастини по ціні, як в інтернеті. Вартість робіт трохи вища, але це того варте, так як не потрібно переробляти, як часто буває, коли економити. Будь-які послуги профі вище, ніж аматорів. Рекомендую!”
“Привіт! Знайшов хлопців, відібравши топові відгуки на гугл картах. Чесно кажучи, вперше їхати було досить страшно, але.. але. Цей відгук може показатись проплаченим, але, насправді, все рівно навпаки. Це я віддав хлопцям грошей, і віддам ще. Вони настільки круті, що аж в голові не вкладається. Перший з факторів -- коммунікація. З моменту взяття машини в роботу (тобто завершення черги тих, хто до вас був) менеджер постійно на зв'язку. І це не якась дівчинка, яка пише шось по типу "ой ну ми зараз розбираємо, спитайте пізніше". Це професіонал, який пояснить що, як, навіщо і коли вони роблять. В мене набралось 64 (!!!) фото-звіта по роботі з мотором. Звісно, я капіталив, тому була можливість, але зазвичай СТО роблять обличчя цеглиною і мовчать, що і як вони роблять. Тут -- не так. Жодного разу я не відчув що про мене забули. Другий фактор -- швидкість. Машина була в черзі тиждень -- це, хоч і немало, та не те щоб я з мотором мав якийсь вибір. Зате потім, капіталка мотора зайняла рівно 7 робочих днів (мінус неділя, коли у хлопців був вихідний). Це, якщо ви не шарите, ДУЖЕ ШВИДКО. От прям дуже. Попередні ремонтники робили 6 тижнів і доробляли б ще довше, якби я не вставляв їм люлів. Тут же хлопці без жодного меседжа "ой, а ви ще довго" зробили за тиждень. Ну і коронний фактор -- ціна. Ні, це не пацани в гаражі, і за роботу ви тут теж платите, і приблизно ринкові ціни. Зате, варто тільки один раз погуглити будь який пункт з чеку -- можете прям з мого і погуглити -- і виявляється, що у хлопців місцями ДЕШЕВШЕ ніж в інтернеті. Ні, воно логічно, коли закупаєш великими партіями, то товар дешевший. Але коли це бачить і відчуває клієнт -- то зовсім інша історія. І дуже приємна. Резюмуючи. Я не знаю, чому тут лише 75 відгуків, мало б бути 7500. Це, певно, накраща станція на 2024 рік в Києві -- професіональна, адеватна, комунікабельна, викликаюча довіра. Ні, тут ви не посидите на другому поверсі з кавою, ліниво знімаючи в інсту як вашу машину розбирають офіціали. Втім, все інше тут б'є будь-яку СТО всуху. І так, я обов'язково приїду ще. І друзям пораджу. Настільки тут круто.”
“Доброго дня. СТО рекомендую однозначно. З СТО працюємо з 2014 року, починали хлопці обслуговувати нам Mercedes, але плавно перейшли на всю нашу техніку: MAN, Iveco, TATA, Volkswagen, Mercedes, ГАЗ (парк 19 одиниць техніки). Хлопці навчаються та розвиваються, закуповують сучасне обладнання. Ціни середні, обслуговування на висоті.”
“Купували у цьому магазині вінілову підлогу (а трохи раніше - шпалери у сусідньому відділі цього ж магазину). Великий вибір. Хороша ціна. Приємні менеджери, допомогли підібрати саме те, що ми хотіли, відповіли на всі питання. Виникла проблема, що не залежала від магазину - все вирішили швидко, наскільки це було можливо. Рекомендую”
“Академія Наук України. Інститут електродинаміки. Серце науки енергетичної галузі України.”
“Дякую за гарну роботу . Сигналізація працюе вже три роки .потрібна була консультація набрав цей номер мені відповіли і зробили консультацію по телефону .Рекомендую!”
“Чудовий магазин, можна оформити карту для знижок. Великий асортимент. +Працюють кожен день. Загалом якість інструменту задовільна, але є різна якість 3, 3+,4, і по деяким позиціям навіть 5 з 5. Треба дивитись на кожен товар. Загалом треба брати, що дорожче,тоді буде працювати інструмент.”
“Замовили теплу підлогу Arnold Rak із встановленням. Хлопці Майстра своєї справи. Монтаж провели якісно. Ми залишилися Дуже задоволені.”
“Рекомендую СТО . Жалію що раніше не звертався на дане СТО. Не можу сказати за всіх але майстер який обслуговував мій автомобіль красавчик . Все зробив швидко і якісно !!! Звернувся з проханням заміни задньої ступиці на Мазда 6 2016 року . Майстром і менеджером задоволений . Окрім заміни ступиці ще було зроблемо за моїм проханням : - Ущільнення з'єднань вихлопної системи .( На іншому СТО було замінено ущільнюючі кільця але все одно вихлопні гази проходили ) . Дякую.”