Огляд каталогу
- 573 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 573 результатів
Перегляньте електрик у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 573 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 55,412 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає електрик з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Все чітко, швидко і вчасно. Обслуговую свій автомобіль вже 8 років, дуже задоволена.”
“СТО Автопан, розташоване,як для мене, в зручному місці по вул. Жмеринській.В мене машина Nissan обслуговуюсь тут уже одинадцять років. І жодної скарги у мене до них не було.Зустрінуть Вас привітні менеджери і техніки. Зроблять діагностику автомобіля, дадуть пораду як вирішити вашу проблему. Вчасно і без затримки відремонтують Ваше авто.”
“Користуюсь кілька років. Нарікань немає.”
“Класне СТО. Приїхав з проблемою, яку не міг вирішити ніде і довгий час. Все було зроблено чітко. Досвід у сфері авторемонту працівників і головного "лікаря" дозволяють вірно та безпомилково знаходити проблему та вирішувати її. Задоволений і раджу!”
“Рекомендую! Сервіс на висоті, хлопці знають свою справу. Дякую вам! Ще додам: мені тут більше сподобалося, аніж на станції у субаристів на вул. Танкової (за американським посольством). Тішить і те, що послуги ремонту можна оплатити карткою. Якщо й надалі добре працюватимете - клієнти до вас перейдуть! З повагою”
“Все гуд! Гарний сервіс! Рекомендую.”
“Вже в другий раз тут. Резонатор, та гофра - 50 хвилин та все ок!”
“Обслуговуванням та якістю робіт повністю задоволений.”
“Дякую за роботу майстра, знайшов проблему на діагностиці, яку пропустили на минулому сервісі. Маю наміри повернутися на наступне то”
“Володію Hyundai Tucson вже рік. Машина компактна, але дуже простора всередині. Динаміка хороша, керується легко, а витрата пального – близько 7-8 л на 100 км. Салон зручний, матеріали якісні, є багато корисних функцій. Підвіска трохи жорсткувата, але зате добре тримає дорогу. За цей час жодних проблем не виникало.”
“Обслуговуємо свої авто у Сашка - більше 20 авто. Краща хімчистка/ підготовка авто в Києві! Ціни приємні! Завжди кваліфікована робота і виконано в домовлені терміни. Окрема подяка за позитивний настрій і налаштованність на результат!”
“Звертався двічі до хлопців із ремонту Audi. Обидва рази є позитивним результатом. Усунули проблеми, які були роками і ніхто не хотів братися за них - за що окрема подяка. Були проблеми з не зрозумілим стуком - на 2х попередніх СТО говорили потрібно міняти важелі (хоча змінював нещодавно) Тут же проїхалися 10м виявилася пружинка супорта. Також варто відзначити ввічливість хлопців. Загалом і в цілому - рекомендую і продовжую звертатися.”
“Широкий асортимент запчастин у наявності”
“Автосервіс якому можна довіряти! Впевнилася в цьому, не один раз. Дякую, все чудово”
“Дуже широкий вибір, великий та просторий магазин і гарне обслуговування. Оперативно та швидко доставили запчастини під замовлення і гарно проконсультували. Дякую!”
“Рекомендую! Дуже грамотно та головне з позитивним результатом. Майстер вирішив питання протягом години з форсунками та заміною фільтрів на ГБО. Двигун троїв як буревій.”
“Користуюсь сервісом не вперше, повністю задоволений якістю обслуговування, останнє моє звернення було по причині не справності АКПП, ситуація трапилась ввечері під кінець робочої зміни даного СТО, дочекались поки я доставлю авто, та ще на годину затримались для діагностики причини поломки, проблему вирішили на протязі декількох днів, поставили нове зчеплення, зробили адаптацію, вирішили проблеми про які я повідомляв та проблеми на які я не звертав уваги, обійшлось все за доволі адекватною ціною для даного типу несправності, після того як я забрав авто власник особисто зателефонував, поцікавився чи все гаразд, чи задоволений поведінкою авто, та розповів детально про зроблену роботу та причину поломки. Рекомендую!”
“Компетентні в своїй справі, ввічливі, що не менш важливо, швидко і якісно зробили мені роботу. Рекомендую !!!”
“Дуже задоволена роботою СТО AUTOVIM! Обслуговування на високому рівні — майстри ввічливі, усе пояснюють зрозуміло. Роботу виконали швидко та якісно, ціни адекватні. Приємно, коли до клієнта ставляться з повагою. Рекомендую всім, хто шукає надійний автосервіс поблизу Києва!”
“Проводив ТО - заміна оливи, фільтра. Зробили все добре і швидко. Ціни доступні. Самі додатково виявили ще деякі недоліки, дали консультацію. Рекомендую”
“Обслуговування добре, ввічливо, вибір великий, ціни помірні. Так тримати.”
“Адекватні хлопці, які обслуговують двигун на vw cady, довелося завезти і свою”
“Дуже великий асортимент крепежа, чудовий сервіс, рекомендую. Очень широкий выбор продукции, отличный сервис , рекомендую.”
“Обслуговування на вищому рівні. Надали якісну необхідну допомогу в ремонті автомашини. Я задоволений і в подальшому буду користуватись послугами цієї СТО. Всіх з Новим 2020 роком і Різдвом Христовим. Здоров'я, благополуччя і миру !”
“СТО гарне, завжди знаходять в чому проблема і гарантовано ліквідують її. Відносно не дорого. Завжди є чек на зроблені роботи. Рекомендую. В Києві користуюся тільки їхніми послугами.”
“Дякую працівникам тих станцій за якісне та швидке обслуговування!”
“Audi80,1991г, клинили задн.супорта тросики ручника урвища. на тих СТО де ремонтувався-відмовилися перебирати супорта: зрозумійте, машина стара, там все згнило, купіть нові супорти або норм. дізнався, б/в =2500грн/шт, нові-свавілля ціни на sto-support зробили всю роботу за 5 годин. По 450грн за рем.супорта +ремкомплект (гумки)+торм.циліндри(рідні поржавіли)+прокачування торм.системи +заміна тросиків ручн.гальма =2100грн все працює, старенька 《живіше за всіх живих》 ...до речі "автоклад" підвів із ремкомплектами, продали не те, що потрібно. Майстер "sto-support" врятував, за 1годину у суботу(!!!)привезли від постачальника те,що треба було. (А машинка а цей час висить на підйомнику) В автокладі я чекав 5 днів. 5+”
“Чудовий сервіс! Швидко, доступно пояснюють. У нас була проблема з акумулятором, то пішли на зустріч. Підзарядили у себе спершу, і ми забрали наступного дня. Врешті все одно довелося віддавати на сервіс, але за два дні все перевірили і сказали в чому проблема. Окрема подяка майстру Івану за добре виконану роботу!”
“Хочу висловити вдячність хлопцям з Київа за вчасну допомогу з запчастинами, окремо логістичному відділу за розуміння (моїх форс-мажорних обставин) та швидкість відправлення. Nissan Rogue 2016 (передня ліва фара)”
“Була потреба в АКПП ,вони її виконали.Дякую за співпрацю,рекомендую.Спілкування,відправка,якість на відмінно профі в своїй справі ,звернули увагу на УБД перерахували зробили добру скидку ,за що їм велике дякую.Успіху Вам.Це також ті українці що наближають перемогу.Слава Україні.”