Огляд каталогу
- 573 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 573 результатів
Перегляньте електрик у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 573 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 55,412 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає електрик з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Супер швидко допомогли завести авто коли сіла батарея. Рекомендую”
“Робив тонування на кросовер. Дуже швидко і якісно. Ціни норм. Дякую.”
“Відмінний сервіс, яких небагато. Компетентні, професійні, ввічливі працівники. Нормальні ціни. Обовʼязково буду звертатись ще. Дуже раджу. P.S. Робили ремонтні роботи по вихлопній системі”
“Вже обслуговую свою машину 2 роки, все чудово, швидкий та якісний сервіс, зручний застосунок та поради по обслуговуванню”
“Хочу щиро подякувати працівникам сто за професійну та оперативну роботу, а також підбір запчастин. Дуже виручили! Всім рекомендую.”
“позвонив. - записався. - поки їхав запчастити вже буди в наявності. - швидко оприділили поломку. (заміна шруса) швидко замінили і через годину я вже виїхав на відремонтованій машині (chevrolet volt) - норм сервіс. - буду звертатися по необхідності:)) дякую Олексію за таку оперативність”
“Чудовий сервіс, привітний персонал. Допомогли вирішити проблему та дуже швидко виконали свою роботу за мінімальну ціну. Рекомендую”
“По розвалу взагалі претензій нема.Заїхав пару днів тому на"лачіке".Кажу хлопці треба зробити,на що чітко відповіли ,15хвилин заїзжай.Все супер.Дякую! Завтра думаю хлопці зроблять і ходовку на бусі.”
“Пробили трубку задньої пічки.Витік весь антифриз.Самі з іншого міста.Звернулись на сто бо були найближче до нього о 17.00.Все зробили.Дякую велике!”
“Багато разів був, все ніяк руки не доходили відгук залишити!) Загалом: люди знають свою справу, моя Е39 обслуговувалася тут багато разів, прийнятні ціни, а зараз це не мало важливо і взагалі-так як то по домашньому тут !!!)) ) Повірте, за 10-ти річний досвід водіння, довелося побувати на багатьох сто-це заслуговує на особливу увагу !!! Рекомендую !!! PS: Після діагностики у «жовтих» виписали список на 13 тис. ... заїхав на ТопКар, ні слова не кажучи про ранньому діагнозі, після огляду майстер сказав що все супер ... сьогодні, рік по тому, робив діагностику, все гуд! !! На що «жовте сто» хотіли витратити мої 13 тис.-залишається загадкою !!!)))”
“Зверталася до KivAuto для ремонту свого авто – залишилася дуже задоволена! Майстри уважні, все пояснили зрозуміло і нічого зайвого не нав’язували. Роботу виконали швидко та якісно, ціни адекватні. Приємно, що до клієнтів ставляться з повагою, навіть якщо ти не дуже розбираєшся в автомобілях. Тепер знаю, куди звертатися, якщо знадобиться ремонт! Рекомендую!”
“Зробив ТО, все зроблено якісно і без затримок !”
“Суперова станція. Роблять як для себе. Лишніх робіт не виконують і не навязують. Навіть відмовляють, якщо ти сам собі щось придумав щодо авто.”
“Дякую дуже! Профі своєї справи. Потрібно було терміново зробити машину, війшли в положення, швидко і якісно все зробили. Ще раз дякую. Ви круті!”
“Дуже добрий майстер. Робить швидко та якісно. Вибирає оптимальні варіанти ремонту!”
“Хороший автоэлектрик ,взялся за починку которую в Буче и Ирпене никто не хотел решать.Оперативно,спасибо)”
“Чудовий майстер і просто хороша людина. Велика рідкість знайти такого адекватного автоелектрика, який спілкується з клієнтами по людські і відповідає за свої слова. Обов'язково буду звертатися знову при потребі. Дякую!”
“Проходив тут ТО своєї бмв. Менеджер Максим був дуже ввічливим та відповів на всі мої питання. Рекомендую, майстри!”
“Це СТО випадково мені випало в пошуках інтернету, і як оказалося не зря. Хочу велику подяку висловити всій команді за їх згуртованість, професійність, вічлевість та відповідальність перед клієнтом . Особливу подяку виражаю Валентину і майстру армянчику, незнаю як звати, успіхів Вам, мирного неба і порядних клієнтів!”
“Ремонтуюсь на цій СТО вже більше ніж півтора роки, і за весь цей період один позитив, міняв тут все від ходової, заміни всіх рідин, заміни шин та інших робіт. Хлопці все роблять швидко і якісно, особливо хочу відзначити авто-слюсарів Олександра і Івана, до яких доречі дуже важко попасти на ремонт. Був у мене на цій СТО один випадок, якось Я приїхав сюди, щоб поміняти масло двигуна, а поперед мого авто, стояло авто БМВ-5, ну і хлопці Олександр і Іван міняли на цьому авто тормозні колодки, ну Я і запитую у власника авто, чому мовляв тут міняєш, а не в офіціалів, на що він мені дав таку відповідь, в офіціалів буде набагато дорожче, а якість не краща ніж на цьому СТО. Так що хто захоче тут поремонтувати своє авто , не пошкодує ні свого часу, ні грошей за ремонт. Кому цікаве це СТО рекомендую.”
“Звертався до Automod, з надією на професіоналізм, для обслуговування своєї Audi A3. І не помилився. Замінили головний пристрій, всю акустику в салоні, і все це за 1 день, враховуючи те, що до задніх дверей, потрібно було прокладати нову проводку з нуля. Я повністю задоволений результатом. Зокрема і матеріалами, які є звісно вартісними, але вони і коштують тих грошей. Тому можу сміливо рекомендувати.”
“Чудове СТО! Гарні стенди та хороший підхід до діагностики. Тут мені вперше по-людськи зробили огляд. Приїжджав із різними дрібними проблемами по авто (зайві шуми під час їзди та за різних ситуацій), знайшли причини, допомогли виправити. Без проблем здвійснюється запис за телефоном. Можна в комфорті посидіти та попрацювати за ноутом/телефоном, поки відбувається огляд авто. Ціни дуже навіть прийнятні. Високий рівень професіоналізму.”
“Дуже велике дякую менеджеру Владу за його принциповість та відповідальність. Хоча заказ був не великий але потребував певного часу та зусиль щоб виконати його. Все вийшло як найкраще, я отримав свій заказ. Дуже приємно що є такі люди. Що робить честь не тільки Владові а і магазину в якому він працює.”
“Шановні водії, ситуация така що спеціалістів зараз катма, а скоро може не бути взагалі. Тому ставлячи одну зірку добре подумайте, хто буде ремонтувати ваше авто згодом. Нормальне сто, можна домовитись і за ціну і за фронт робіт. Та ще й у центрі. Буду звертатись і надалі.”
“Я не знаю якими шляхами і засобами, але є в них зараз один з найкращих коробочників в Києві. Робили в нього машини для хлопців на передову, але в іншому місці, тому коли почались проблеми з особистим гольфом, дуже засмутився що не має того мастера, і змінивши 3 сто і витративши кучу бабла, зрадів побачивши його тут. Машинку вилікував, рекомендую, дає гарантію”
“Ну тут без слів все чітко і їдеш потім впевнено)))”
“Нещодавно скористалась послугами даного СТО на Глибочицькій. Рекомендую, обслуговування на вищому рівні.”
“Компетентне майстри, гарне обслуговування. Рекомендую”
“обслуговуюсь тут вже понад 2 роки. Зауважень до якості нема. Цінова політика прийнятна.”
“За домовленістю швидко та якісно. Дуже привітний персонал. Беруть шини на зберігання. Рекомендую!”