Огляд каталогу
- 708 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 708 результатів
Перегляньте кафе бар у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 708 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 231,625 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе бар з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бориспіль, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Приємне місце і найголовніше - смачна їжа! Якщо хочеться раки - то тільки Raki Club. Дивно читати відгуки, де ставлять 1, 2 зірки, за нібито те, що у когось «пил у голові», і меню російською! Як на мене - найголовніше для ресторану це «смак», а все інше можна виправити))) Рекомендую цей заклад, так як куштувала їх страви, а не лише «читала меню»!!!!!”
“Справжня гастрономічна знахідка на Печерську! Noir Cafe — це атмосферний ресторан з європейською кухнею, де подають не тільки стейки але й смачний український борщ зі сметаною та салом. Ідеально підходить для корисної вечері. Персонал привітний, а інтер’єр стильний та затишний. Обов’язково повернусь ще!”
“Супер. А в купі з Орестом Лютим - нічого кращого ви не знайдете. А, ще - пиво (Docker's beer) дійсно крафтове і дуже смачне - раджу”
“Останній раз була в цій мережі 9 років тому, і в цей раз, повернувшись, ще раз переконалася, що найсмачніші бургери тільки тут. Рекомендую!”
“Заклад знаходиться в чудовому місці, недалеко від метро. В самому закладі дуже атмосферна музика та інтер'єр. Привітний персонал та гарне обслуговування! Щодо їжі та напоїв, було неймовірно смачно! в меню зараз наявні сезонні пропозиції, ми з подругою скуштували їх та були в захваті!”
“Дуже смачна кава. Відмінне обслуговування. Прекрасний сервіс і, звичайно ж, не передається обстановка. Місце для сім'ї і звичайно ж із дітьми. Прийдіть і насолоджуйтеся смачною кавою зі шматочком кохання, що вони додають у цей напій. Молодці. Рекомендую завітати.”
“Хочу поділитись особистим враженням від Мілкави. Я та моя дружина буваємо тут доволі часто. Це кафе - справжня перлинка в нашому районі. Тут готують неперевершену запашну каву на рівні Takava, Idealist, One Love Espresso Bar (поціновувачи точно будуть задоволені!), пропонують смачненки десерти та їжу (хоч справжньою родзинкою, на мій погляд, є все ж такі кава). Тут затишна атмосфера, цікавий інтер'єр з великою кількістью рослин, негучна приємна музика. Тут чудові працівники, які стараються, щоб ми, гості, були максимально задоволені. Пробачте їх, якщо Вам не посміхнулися, вони теж люди, буває зіпсований настрій або втома. Зазвичай вони дуже-дуже привітні та раді Вам, з ранку і до пізнього вечора, в робочі дні та вихідні :) Сподіваюсь цей заклад сподобається Вам так, як він подобається нам!”
“Супер заклад! Атмосфера - нереальна! Кухня - дуже-дуже смачно, кава - мега смачна, тости з лососем і беконом - шикарні! Тістечко Вупі кукі - супер, але майте на увазі, що воно величезне, брали одне на двох. Подача швидка, офіціанти дуже дружні і чемні.”
“Дуже хороший заклад, смачна їжа та круте обслуговування:) Частенько заходимо в цей заклад і завжди виходимо ситі та щасливі) Сьогодні обслуговувала Марина, дуже приємна та крута дівчина, швидко приносила замовлення та приділяла достатньо уваги, ваш заклад топ і маєте крутих працівників) І дякую за привітання:)❤️”
“Кіт! Великий пухнастий мейкун це найкрутіші фішка закладу !) Любить коли його гладять та частують пирогами) ціни помірні , є багато видів пирогів, можна поїсти в приміщенні чи на літній терасі, не зважаючи на що територіальнг закладах в центрі міста там, навіть на літній терасі відносно спокійно та тихо. Рекомендую як для сім'ї так і для зустрічі з друзями і другою половиною. Не рекомендовано для тих у кого є алергія на котів”
“Дуже смачно готують і привітливий персонал, але для студента - дорого.”
“Коротко і по суті — класне місце на Андріївському узвозі, якщо ваша ціль — вид і фото з тераси. Двоповерховий заклад + тераса — багато посадкових місць, грамотно зоновані; наприкінці осені тераса працювала на самообслуговуванні. Вид на Андріївську церкву — топ, саме заради нього сюди й іду. Лаунж-музика додає настрою, помірний фоновий шум — комфортний. Дерев’яні винтові сходи на 2-й поверх красиві, але круті — якщо є проблеми з рухом, врахуйте (туалет теж наверху). Меню цікаве, подача швидка, команда працює професійно. ☕ Класичний глінтвейн та тропічний чай обійшлися у 480 грн — як для туристичної точки з таким виглядом, цілком очікувано. Рекомендую, якщо хочеш поєднати каву/глінтвейн із гарним краєвидом. — Анастасія, «Смак і Сенс»”
“Чудовий бар, який виявився прямо під вікнами хостелу, в якому зупинилися з моїми друзями на честь дня народження Нас найбільше вразив офіціант - приємний, дотепний, розбирається у всіх коктейлях і підібрав моїм друзям чудовий кальян, а мені легкий коктейльчик. Справило враження і привітання з днем народження, за красномовність однозначно лайк)) Загалом чудовий заклад зі своєю атмосферою. З нами поділилися скидочною картою, тому буде сенс ще сюди повернутися, як тільки будемо знову у Києві.”
“Рекомендую до відвідування! Чудовий заклад з приємним персоналом. Настільні ігри безкоштовні, що є неодмінним плюсом. Шоти смачні”
“Їжа смачна, відповідає тому, що на картинці в меню. Сподобалось, що сніданки подають увесь день. Приємна музика, привітний персонал.”
“Святкували день народження дитини. Дуже смачна кухня, привітний персонал. Все було чітко і організовано. Ох а танці - то моя стихія, були на різний смак. Рекомендую для відпочинку та проведенню сімейних свят.”
“UPD: приходили ще раз і знову все супер, нам сподобалось, дякуємо! Дякуємо за гостинну зустріч, смачне пиво та закуски. Ціни також порадували. Прийдемо ще не один раз обов'язково.”
“Чудовий заклад з приємною і тихою атмосферою і прекрасною власницею”
“Затишно, ціни супер, музика 10/10 (легке техно). Обслуговування швидке. Інтер'єр сподобався своїми тонами та живими рослинами.”
“Так приємно було, що нарешті в цьому районі відкрилось класне місце з дуже смачним пивом. Широкий вибір пива, смачна кухня (крильця просто супер), привітний персонал. Дуже подобається це місце. Плюс вони розширились і з'явились кальяни, що дуже тішить”
“Піца як завжди смачна, подобається атмосфера закладу та їхня літня тераса. Затишно та комфортно❤️”
“Дуже затишне місце. Їжа смачна, порції великі. Можна приносити алкоголь з собою (cork fee), але там дуже великий вибір коктейлів смачних. Можна з собаками. Офіціанти дуже приємні та спритні. Вже були там не раз, та плануємо відвідувати й надалі.”
“Дуже смачна курка. Працюють від 7 ранку до 9 вечора”
“Гарний ресторан, смачно, все круто оформлено. Тут проводиться і покази, і аукціони на підтримку ВСУ. Рекомендую.”
“Відділення залишило позитивні враження. Зручно, чисто, обслуговують швидко і з посмішкою. Приємно туди заходити!!”
“Найкращий ресторан в Борисполі! Завжди все швидко, смачно та на високому рівні. Неймовірна подача, атмосфера і привітний персонал. Ходжу в Борисполі тільки сюди. Кальяни неймовірні, особливо раджу спробувати «авторський кальян».”
“Минулого вечора святкували мій ювілей в ресторані "Три сімки"))) Ми були в захваті від затишнної атмосфери та чарівного інтер'єру. Зал просто шикарний, гарно прикрашений, дуже смачні страви, гарна і своєчасна подача блюд, приємний обслуговуючий персонал. Особливо хотілося відзначити з персоналу дівчинку Жанну. Вона неймовірна, уважна, ввічлива, красива, приємна в спілкуванні, професійна в роботі, завжди готова допомогти))) Всі гості получили неймовірне задоволення від закладу та прилеглої території, де можна було спокійно відпочити та сфотографуватися. Дякуємо за позитивний настрій, гарне обслуговування. Це свято надовго запамятається нам та всім гостям. І завжди будемо рекомендувати ваш заклад всім.”
“Щиро дякуємо за неймовірний суші-тортик! Це було справжнє гастрономічне задоволення — краса, смак і креативність на найвищому рівні. Ваш підхід до деталей і любов до своєї справи дійсно вражають. Такий подарунок залишає приємні спогади надовго! Бажаємо Вам подальших успіхів, вдячних клієнтів і яскравих кулінарних ідей. Обов’язково повернемося знову!”
“Дуже чудове, та вишукане місце. А страви неперевершені!!!”
“Відвідували сьогодні заклад на бульварі, хочу окремо подякувати офіціанту Каті, така привітна та чудесна дівчинка, завжди посміхається, у нас стгяши підноси зі сміттям, вона заполягла на тому щоб забрати їх та викинути, ми звичайно хотіли самі, але вона забрала, і це дуже приємно, на касі дівчатка також привітні, але більше всього враження залишила Катя, обовʼязково повернемось ще раз!”