Огляд каталогу
- 484 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 484 результатів
Перегляньте крамниця у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 484 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 49,806 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає крамниця з таких міст як Київ, Бровари, Біла Церква, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Відмінний магазин. Є все найнеобхідніше. Привітний персонал.”
“Заправка завжди без черг, що приємно дивує. Мабуть найдешевший газ у області(по усій мережі)”
“Класне місце для відпочинку. Рибалка вдалась, чоловік в захваті. Крупна риба є точно. До речі , говорять, що недавно заробили обидва озера. Сумувати рибалкам точно не доведеться. А хто просто відпочити, то затишно, спокійно та й не дорого. Навколишня природа зачаровує. Рекомендуємо.”
“Затишне місце. Кава справді смачна!”
“Відмінний магазин 24/7, де є все найнеобхідніше.. від хліба до солодощів”
“Завжди свіжі овочі і фрукти, молочна продукція і широкий вибір! Highly recommended!”
“В цілому все добре. Є деякі несуттєві організаційні нюанси, але ціни на фанеру хороші, якість теж (Рига), доставка за місто була по адекватній ціні, все досить швидко, особливо якщо зробити замовлення по телефону”
“Чисто. Затишно. Ввічливі продавчині. Високі ціни.”
“Мені сподобалась на сайті шафа розпашна МА04/1 Mebelist, ДСП 18 мм . Звязався з менеджером Леною по телефону. Обговорили всі деталі по наповненню та замовив. В передбачений строк мені повідомили про готовність шафи. Доставку за місто мені зробили безоплатну. Збірку зробив сам. Інструкцію по збірці мені надіслала менеджер Лена на меседжер. Збірка пройшла без проблем. Отриманим результатом задоволений. Роботою менеджера Лени задоволений. Як магазин так і шафу рекомендую.”
NORVEN — це рибний магазин і гастробар у Печерському районі Києва, на вулиці Леоніда Первомайського. Формат закладу поєднує крамницю з морепродуктами та невелику барну зону, де можна замовити страви одразу на місці. У продажу представлений широкий вибір риби та морепродуктів, включно з позиціями преміальної категорії.
“Прекрасне місце ! Все що купувала - найвищої якості. Асортимент надзвичайно широкий. Є як класичні десерти, приготовані за оригінальними рецептами, так і десерти без цукру, на які раджу звернути увагу тим, хто контролює кількість цукру в раціоні. Вони за смаком нічим не поступаються звичайним десертам, а склад задовільнить навіть найвибагливішого тренера))) Взагалі, вся родина тут купує продукти додому, але для мене заклад зарекомендував себе як кав’ярня дуже високого рівня. Особисто мені найбільше подобається кава у виконанні Ілони, і хоча інші теж не відстають, проте саме у неї найкраща і найсмачніша кава, яка додасть яскравості хорошому дню під час душевноі бесіди з другом , або ж розфарбує сірий ранок перед роботою. Рівень якості товарів і обслуговування клієнтів дійсно найвищий, всі дівчатка надзвичайно привітні та розуміючі. Можна багато розписувати про кожну позицію окремо, бо все що я там куштувала дійсно того варте, але я б рекомендувала усім, хто поруч - завітати та переконатися самим у топовості цього закладу !”
“Гарний магазин, привітний персонал, після ремонту дуже зручно робити покупки. Все чудово.”
“Смачна кава. Приємний персонал.”
“Все супер Саша обслуговуе на найкращому рiвнi”
“Просторий, чистий зал, великий вибір товарів, усе свіже й за адекватними цінами... тепер я буду постійним клієнтом Фозі. Приємною несподіванкою стало те, що на території магазину відкрився новий пункт обміну валют, бо якраз планував обміняти долари. Курс був кращий, ніж у більшості і персонал привітний!”
“На вид заклад скромненький, але! М'ясо нереально смачне! Страви з мангалу крутезні, і дуже дуже смачні. Привітний персонал. Тепер за шашликом ми всією родиною тільки сюди!”
“Чудовий маркет. Завжди свіжа та смачна випічка, неймовірно смачні хот-доги та приємні акції з кавою :)”
“Хочу висловити щиру подяку дівчині-стилісту, яка допомагала мені в магазині (ТРЦ Respublika Park, Київ)! Я просто в захваті від її роботи. Пояснивши, що я бачила на сайті, вона миттєво зрозуміла мої запити та принесла саме те, що потрібно, для примірки. Була надзвичайно привітна, ввічлива і, що особливо цінно, абсолютно не нав'язлива. Окрім професіоналізму, приємно вразила її зовнішність – дуже гарна, з чудовим мейком та стильними прикрасами. Завдяки їй, шопінг був максимально комфортним та приємним. Однозначно рекомендую цього стиліста! Окремо хочу відзначити сам бренд. Я давно його люблю, і дуже тішить, що це дійсно якісне українське виробництво. Асортимент завжди вражає своєю різноманітністю та високою якістю. І наостанок, як людина, яка носить розмір S-M, була приємно здивована та порадувана наявністю в магазині розмірів Plus Size! Це дуже круто і показує турботу про всіх клієнтів. Молодці! Так тримати! Бажаю вам процвітання!”
“Зручне розташування, люблю цей магазин. Буває бардак іноді, але я розумію як це працювати з людьми і за кожним все поправляти фізично неможливо”
“Затишна атмосфера, смачна кухня, ввічливий персонал. Ідеальне місце для сніданку, обіду, романтичної вечері, або просто завітати на філіжанку кави. Що може бути краще )”
“У 2019 не працювало кафе, тільки магазин біля зупинки.”
“Зайшов випадково в цей магазин і дуже полюбилось обслуговування продавців і смачна кава. Завжди привітні і усміхнені. Дякую Валентині та Тетяні за такий чудовий сервіс!”
“Маленький, компактний, є все необхідне. У порівнянні з іншими місцевими магазинами, ціни нормальні.”
“Я, як постійний покупець магазину Novus ,хочу висловити щиру вдячність продавчині Інні Вєтоха. Вона завжди привітна, уважна та професійна. За весь час обслуговування не виникало жодних зауважень — навпаки, приємне враження щоразу. Видно, що людина справді на своєму місці, дбає про клієнтів і відповідально ставиться до своїх обов’язків. Завжди допоможе, підкаже, обслуговує з усмішкою та доброзичливістю. Відчувається, що Інна любить свою роботу й чуйно ставиться до кожного покупця Дуже прикро бачити необґрунтовані скарги на таких сумлінних працівників. Упевнена, що таких людей потрібно підтримувати і цінувати. Дякую за якісну роботу!”
“Дуже полюбила цей магазин. Цікавий вибір товарів. Хліб на заквасці. Поставки Загор. Солодощі, крупи. Якісні товари. Супер продавці. Швидко відпускають і все розповідають. Задоволена якістю і рекомендую шукати там цікавинки!”
“Хороший магазин біля дому . Чудовий персонал , завжди привітні .”
“Скільки разів заходив, все прекрасно! Обслуговування на рівні, працівники доброзичливі і завжди допоможуть. Дякую що відкрились біля дому))”
“Хороший магазин. Є що вибрать для перекусу і не тільки. Приємно що є столик, можна поїсти сидячи)”
“Дуже дякую. У вас гарные обслуговування. Дівчина на касі супер)”