Огляд каталогу
- 403 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 403 результатів
Перегляньте кросівки у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 403 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 34,459 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кросівки з таких міст як Київ, Бровари, Бориспіль, Ірпінь, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Дуже якісна натуральна шкіряне взуття за доступними цінами, всім раджу”
“Гарний асортимент, кросовки дуже зручні, комфортні – топ для пробіжок. Ввічливі консультанти, допомогли з вибором, за що окрема подяка Сергію! Рекомендую.”
“Магазин у тренді. Завжди багато новинок та гарних речей. Приємне не нав'язливе обслуговування. Дякую, бажаю і далі тримати руку на пульсі новинок і хороших пропозицій.”
“Купував кофту на днях. Чудове обслуговування, приємні, чемні дівчата з прикольними татушками) . Допомогли підібрати. Все чудово. Рекомендую. Прийду ще)”
“Дякую! Магазин найкращого взуття і обслуговування. Помірні ціни, гарне качество взуття, ношу вже не один рік.”
“Хороший асортимент жіночого, чоловічого та дитячого взуття. Ціни середні, якість – фабричний Китай.”
“Обирав кросівки. Консультанти дуже приємливі та допоможуть у виборі. Раджу!”
“Прийшли о 10-11:00 27.11.21 покупка потрібна була швидка та якісна, з чим дівчата нам швидко допомогли! попросили швидко 39 розміри чоловічих пар, швидко знайшли, дали все поміряти, розрахували, зробили карту та знижку, все протягом хвилин 20. Дякуємо за оперативність та клієнтоорієнтованість дівчат на цій зміні!)”
“Це варто того.Удобно, комфортно і безумовно модно.”
“Радує широкий асортимент сумок, часті знижки та висока якість обслуговування: консультанти добре можуть підібрати потрібне взуття та догляд за ним.”
“Купувала черевики на каблуку. Шалено мені сподобалися і була рада покупці. Але поносивши пару днів помітила дефект в підборах. Звернулася в магазин з чеком і пояснила ситуацію. Дефект був не зовні, а всередині каблука і до мене поставилися з розумінням. Спочатку запропонували заміну, але і інша пара була з тим же дефектом. Прийшли до вирішення оформити повернення. Шкода було повертати черевики, дуже зручні. Дуже вдячна співробітникам за розуміння.”
“Та сама крамничка з хорошими речами та невисокими цінами.”
“Замовляла акватапки, прийшли за 1 день! І передзвонили одразу, уточнити колір-розмір. Молодці!”
“Хороший магазин, чуйні продавці!”
“Хочу подякувати персоналу магазину в м. Бровари по вул. Героїв України за гарне обслуговування!Весь час,який я проводжу в магазині,продавці порекомендують,підскажуть і розкажуть про асортимент!Великк дякую!Побільше б таких продавців в інших магазинах!”
“Була сьогодні в магазині і дуже сподобалася молоденька дівчинка консультант. Все розповість і покаже, побільше б таких )”
“Якщо шукаєте ідеальне місце для вибору дитячого взуття, з радістю рекомендую цей магазин! Вражає професійний підхід продавчині, яка відмінно знає асортимент і завжди готова надати допомогу. Радує величезний вибір взуття на різний сезон, а також регулярні акції і знижки, які дарують приємний бонус до покупки. Особливо приємно, що придбане взуття виявилося якісним і відповідає всім нашим потребам. Тепер ми впевнені, що стали постійними покупцями цього чудового магазину!”
“Якісний недорогий одяг українського виробника.”
“Сьогодні випадково завітала в магазин і купила туфлі на підборах. Можливо, потім я пожалкую або туфлі мене розчарують якістю, але я не про взуття хочу написати відгук, а про неймовірно ввічливу та приємну в спілкуванні продавчиню-консультанта. До таких людей є бажання повертатися знову і знову. Шкода, що ми переважно залишаємо негативні відгуки, а задоволені покупці забувають про цей маленький, але дуже важливий крок для підтримки малого бізнесу.”
“Місце цікаве. Ціновий сегмент середній. Можна знайти круте взуммя і речі, по дуже хорошим цінам. Якість 50/50 (хто шукає, той знайде, як кажуть). Персонал часом замучений, але ні разу не нарвалась на хамство або грубість. Сьогодні на кассі працювала мила жіночка, відповіла на всі питання, які були поставлені. Єдиний мінус, це термінал, тобто його відсутність. Але це проблема саме намазину, власника, а ніяк не продавців і касирів.”