Огляд каталогу
- 188 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 188 результатів
Перегляньте кухарів у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 188 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 86,370 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кухарів з таких міст як Київ, Бровари, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Ірпінь та інших міст.
“Дуже сподобались піци, які подають у цьому закладі, особливо їхня іменна Tiger піца. Є можливість замовити доставку чи скуштувати їжу на місці.”
“Гарне місце, пельмені смачні, як домашні, привітливий персонал!”
“Поле це клевое місце. Кальян, басейн, шикарні бургери і гостепріімчівие господарі.”
“Дуже смачна кухня. Борщ нереальний, сало вище усіх похвал. Паштет з курки супер. Реально по сімейному, як вдома.”
“Зазвичай роблю замовлення через додаток. Завжди в перебігу 5 хвилин передзвонюють і підтверджують замовлення. Швидка доставка. Бувало звичайно, що кур'єр запізнювався на хвилин 15-20, але це поодинокі випадку. Роли смачні. Рис не сухий, якісний. Кісточки в рибі не траплялися. Імбиру, соєвого соусу і васабі не шкодують. Можу рекомендувати Суші Майстер))”
“Були на вихідних тут вперше. Кухня бомба, блюда здорові, подача обалдєнна: у горщиках, на досточка. За шашлик я взагалі мовчу :) А їхні пряні добавки до страв це ізюмінка їхньої кухні. При тому що був забитий увесь зал відвідувачами, а також на літній терасі було багато відвідувачів нам подали наше замовлення на протязі 20 хв. Дякую Вам!!!!!”
“Шикарний ресторан, кухня дуже смачна, рекомендую Дякуємо за все!”
“Дуже дякую команді Atelier Box за смачні фуд бокси та якісне надання послуг.”
Компанія "Catering-Kyiv" надає професійні послуги з організації кейтерингу "під ключ" у Києві. Команда спеціалізується на обслуговуванні заходів різного формату, включаючи весілля, корпоративні вечірки та барбекю-вікенди. Компанія забезпечує чудовий сервіс та смачну їжу.
“Дуже часто до них заходжу. Домашня смачна кухня, ціни дуже демократичні.”
“Кухар від Бога! Піца дуже смачно ням ням!”
“Відмінно і злагоджено працюють. Замовив, оплатив, отримав за адресою. Є оплата онлайн. Ціни як на заводі. Вивантажують пристосуванням без строп, по одній палеті. Чи не ламається під час вивантаження. Подали на другий поверх. Стріла 5 м, куди завгодно поставить. Водій все сам вивантажив за 20 хв.”
“Тут можна попити каву з філіжанки, а не паперового стакану. Чудовий персонал.”
“Дуже приємні барісти і вледельци! Кава теж))”
“Дуже затишний магазин із досить великим асортиментом італійських (і не тільки) продуктів. Відмінне обслуговування, приємні ціни. Такий собі справжній "шматочок Італії" у Києві. Залишилися дуже задоволені. Рекомендую!”
“Рекомендую всім хороший магазин і працівникі ❤️❤️❤️❤️”
“Інколи зупиняємось в готелі. Завжди чистенько. Привітний персонал. А сніданки які смачні!”
“Відмінна піца за адекватні гроші. І від нас недалеко. Є можливість замовлення по телефону.”
“Замовляю часто тут. Доставка завжди вчасно. Роли смачні. Ціни лояльні. Жодних нарікань в мене ще не було на Суші Мастер.”
“Дякую за смачну кухню та милу офіціантку Ірину☺️ якісний та швидкий сервіс. З радістю прийдемо ще.”
“Дуже сподобався цей ресторан, красиво, вишукано і дууууууже смачно!!!! Банкет був на висоті. Сервіс відмінний!!!!”
“Було дуже смачно, вареники з вишнями то любов. Всі були дуже ввічливі і приємні. З радістю повернуся ще.”
“Хороший ресторан і смачна їжа. Найчудовіше, що їжа халяльна. Швидке обслуговування від персоналу.”
“Хороше місце для обіду, смачні супи і другі страви, середня ціна для бізнес ланчів . Черга швидко проходить, досить тихо у залі.”
“Єдиний нормальний ресторан в нашому мiстi. Роли тут готують нормальні, вони досить великі, дуже смачні. Служба доставки працює відмінно. За асортиментом теж порядок, за цим рекомендую!”
“Відвідала цей ресторан і залишилась надзвичайно задоволена! Атмосфера дуже затишна й приємна — ідеальне місце як для романтичної вечері, так і для зустрічі з друзями. Обслуговування на найвищому рівні: персонал привітний, уважний і професійний. Обов’язково повернуся ще раз і рекомендую всім.”
“Приємне враження про цей заклад. Лайк!”