Огляд каталогу
- 345 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 345 результатів
Перегляньте кухарі кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 345 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 141,984 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кухарі кафе з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Крюківщина та інших міст.
“Смачно і швидке обслуговування. Дякую!”
“Замовляв доставку через glove і мене сподобалось ! Їжа смачна , доставка приїхала швидко Це саме той варіант коли хочеться по обідати але не тратити багато коштів )”
“Прекрасне місце! Дуже смачно. Часто замовляю їжу на виніс саме звідси, дуже вигідні ланчі, інтер'єр стильний, зручні дивани і обожеякесмачне гриль-меню ❤️”
“Постійно відвідую даний заклад! Персонал привітний! Постійно посміхаються, все запитують! Вареники надзвичайно смачні! Малеча біжить за варениками з картоплею, вишнями та малиною з посмішкою! А парові вареники- це шедевр! Рекомендую! Все дійсно смачно!”
“Кращі суші в Києві! Так тримати!”
“Дівчатка привітні. Шашлик дуже смачний і салатики. Рекомендую! PS шашлик замовляли заздалегіть щоб не чекати, бо готують по факту.”
“Все нормально тут і з їжею, і з обслуговуванням ! Часто буваю, коли треба перепочити від ритму життя – роблю собі подарунок посидіти в тиші, подумати, підвести підсумки. Піца «Фірмова» (здається) от її і замовляю.”
“Супер місце, завжди приїжджаємо на шаурму!”
“Дуже смачна кава, приємний бариста:) Рекомендую!”
“Дуже смачно та за гарною ціною. Гарний дизайн, ввічливий персонал. Всім рекомендую не пошкодуєте.”
“Не погано! І персонал приємний!”
“Смачне та затишне місце. Окрім ароматної, міцної кави та хрустких, повітряних круасанів, тут є... млинці!.. Різні: з начинкою і без, пісні та не зовсім. Рекомендую. Персонал дуже доброзичливий та чуйний. Усередині, коли не карантин, можна затишно посидіти. Оскільки в приміщенні є місця, де немає стільникової мережі - можна розраховувати на спокійне проведення часу.”
“Рекомендую всім хороший магазин і працівникі ❤️❤️❤️❤️”
“Відкрились після оновлення. Недорогий смачний бізнес-ланч, гарні десерти. Прийду ще”
“Відпочили з друзями у кафе. Дуже давно не відчувала таких чудових емоцій. Атмосфера затишку, доброзичливості та теплоти. Дуже смачні суші, а бургер просто вищий за всякі похвали! Є великий екран, де можна подивитися і футбол, і кіношку, і мультфільмами дитину захопити. Можна похвалитися вокальними даними і виконати будь-що в мікрофон (є караоке)))). Все чистенько та приємно. Кухар (він же господар закладу) Олександр дуже уважний до покупців, дуже чуйно реагує на індивідуальні побажання. Загалом сподобалося все! А потім прийшла додому, сіла писати відгук, побачила попередні коментарі та жахнулася! Люди, ви про що взагалі? Який крадіжка? Що означає "гендель"? Звідки ви внюхали запах цигарок? Все відверто пахне (та ні, не пахне, а смердить) моторошною замовленою!!! Сашко, кому ти на хворий мозоль настав? Чи дорогу перейшов? У тебе багато конкурентів? Але, громадяни, конкурувати треба чисто, готуйте краще, ніж Олександр, асортиментом тисніть, найкращими умовами людей залучайте.... Але брудом брехливою обливати людину - це підло і низько.”
“Гостинно. Привітно. Ідуть на зустріч. Немає місць- знайдуть. Рекомендую. Коли бачиш з дороги, то вже є бажання зупинитися саме тут. Всі умови для повноцінного відпочинку.”
“не було часу очікувати довго доставку, замовила у суші вок, доставили дуже швидко. додаю фото свого улюбленого рола!”
“Доброго вечора!!!! Дуже вдячна команді Кідс Фото за вдалі кадри та шалену віддачу своїй справі! Другий рік поспіль святкуємо свято і радіємо гарним фото! Дякую!”
“Замовляли борщ, окрошку, порцію шашлику зі свинини, лаваш. Дуже смачно! Чоловік каже борщ має специфічний смак проте смачно.”
“Дуже приємне обслуговування, ввічливий офіціант, гарна обстановка Суши БОЖЕСТВЕННІ! ТАКИЙ КАЙФ ОТРИМАЛИ КОЛИ ЇЛИ, безмежно дякуєм,найкращі. Ціни нормальні Не думала що в Глевасі є таке місце)) раніше був ганделик а зараз нормальний заклад”
“Гарне та колоритне місце на березі Дніпра, часто з хлопцями проїздимо це місце велосипедами, то тепер будемо зупинятися частіше) Так, не все із меню є в наявності, буває Але ціни адекватні, обслуговування теж нормально, тому взагалі без нарікань Дуже дякуємо, що нагадували, нам по дорозі у Витачів було те що треба”
“Чудові тортики на замовлення. На будь-який смак. Рекомендую.”
“Душевна атмосфера і дуже смачна їжа!”
“Хороший ресторан і смачна їжа. Найчудовіше, що їжа халяльна. Швидке обслуговування від персоналу.”