Огляд каталогу
- 1,737 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1737 результатів
Перегляньте м'ясо у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,737 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 1,058,545 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає м'ясо з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Вишневе та інших міст.
“Знов заглянули, щоб скуштувати смачні реберця. Гарна атмосфера, нам з обслуговуванням допомагала Софія, дуже емпатична, гарно пояснила щодо вибору реберець і пива, смачні напої і їжа, начос)!”
“Смачна кава, приємне обслуговування, можна присісти як в середині, так і на дворі. До напоїв є смаколики.”
“Скажу чесно, тут не все смачно, вибачте) наприклад, бургери замовляти різні, жоден не зайшов А от, шашлик і стейки - просто вогонь! Ще й відносно дешево) Що хочеться відмітити, завжди все свіже, тільки з вогню. А ще тут працює світловолоса продавчиня - вона просто золото) тільки хоча б через неї завжди хочеться до вас повертатись!) І, звісно, радує україномовне обслуговування)”
“Дуже гарний магазин! Приємний персонал, обслуговування на найвищому рівні! Надзвичайно смачні суші!!! Обов'язково ще повернусь за покупками не один раз!”
“Чудові працівники зали, щиро намагаються допомогти. Магазин з великим вибором товарів, чистий. Зручно, що знаходиться прямо біля метро.”
“Чудове співвідношення ціни та якості, сподобався сніданок на даху.”
“Доброго дня. Хочу висловити велику подяку за найсмачніший шашлик! М'ясо просто тане в роті, це щось неперевершене! Соуси до м'яса, теж дуже смачні, особливо Такемалі. Замовляли також пироги з м'ясом та хачапурі. Все просто супер! Замовляйте, не пошкодуєте.❤️❤️❤️❤️”
“Дуже приємне місце. Ціни не захмарні. Їжа просто 10/10. Замовляла ще кімчі, хоч і написано що гострота 3/3 ,але по факту там 1,5/3 (гострота). Дуже сподобалось. Заздалегідь резервували столик. Тому була хоча б якась приватизація. Замовляли курочку золотий Бонсай з ананасами(10/10),салат Лола з качкою та апельсинами (10/10). Кімчі,і курячий суп 10/10. Брали ще лимонад(маго-маракуя) і коктейль Лагуна блу-10/10. Зауважте,що порції не маленькі. Тому якшо ви не багато їсте, спокійно можете брати одну порцію на двох брати. Дуже все сподобалось. Прийдемо ще. Були тут у вихідні. Треба трошки почекати на їжу,але вони того варте.”
“Завітавши у 365 вперше мене зустріла дуже мила дівчина, порадила популярні позиції їхнього меню, з яких мій вибір припав на незмінну класику- сирники. Одразу відчулося дуже вдале поєднання кисленького конфітюру з ніжним кремом, самими сирниками та посипкою з хрусткого горішка. Цю страву 100% має спробувати кожен поціновувач сирників! За атмосферою- дуже світле, стильно оформлене та просторе приміщення з працюючим фортепіано у вільному доступі. Особисто для мене заклад став неймовірною знахідкою для зустрічей з друзями або ж тихих посиденьок з книжкою:)”
“Робила замовлення на день народження. Пироги були смачні з великою кількістю начинки. Доставка була вчасно. Буду замовляти ще.”
“Уютна атмосфера, приємні ціни, смачні коктейлі та обіди. Рекомендую. ❤️”
“Дуже сподобався заклад, обслуговування, а головне дуже смачно! Рекомендую”
“Гарний Сільпо, Сільпо в найкращих своїх традиціях: цікаве оформлення, не бездушний супермаркет, є чим малих розвіяти. Кафе, бари, великий вибір (дуже великий) їжі на будь який гаманець. Розміщений на мінус другому поверсі, одразу біля підземного паркінгу, що буде багато кому зручно. Гідний супермаркет гідного торгового центру”
“Сервіс на високому рівні! Дуже смачно!!! Дякую тобі Маmamia:) Доброго вечора! Сьогодні замовили піцу Прімавера. Були дуже розчаровані:( Рукола,яка присутня в піці була зовсім брудна! Пісок тріщав на зубах. Адміністратор,зверніть ,будь ласка,на цей недолік свою увагу!”
“Фантастично смачні суші, привітний персонал, швидко готують. Всього два столики, але атмосфера дуже приємна і затишна. Бажаю вам розвиватися та вдосконалюватися”
“Прийшли з подругою всіх обкрисячить , але все буле занадто смачно тому наїли пуза) смачно смачно всім рекомендую Рахунок на 2 вийшов у 1210 грн ( 5 страв та 2 чая)”
“Смачна кухня та привітний персонал. Деякий передоз сирними соусами з грибами, але то напевно, був такий наш вибір. Хороші ціни, як на великий асортимент та якість страв. Приміщенню не вистачає затишку.”
“Чудовий на з першого погляду невеличкий ресторанчик, але місця всім вистачає, навіть для того щоб провести шоу для маленького іменинника) Мені цікаве, вибору вистачає на будь який смак як на мене, дуже ввічливий і приємний персонал, і наш офіціан особливо) Рекомендую заклад! Є можливість як посидіти, відпочити маленькою компанією так і відсвяткувати якийсь захід!”
“Святкували День народження. Місце популярне, тому треба бронювати заздалегідь. В закладу один зал розділений на зони. Вбиральня в підвальному приміщенні. Красивий інтер'єр, багато цікавих деталей декору. Обслуговування ввічливе та швидке, офіціанти допомагають розібратись по меню. Меню дуже велике, кухня звісно ж орієнтована на м'ясо, але є також рибні страви. Куштували коктейлі, теж сподобались. По стравах можу рекомендувати свинячі ребра барбекю - такого м'якого і соковитого м'яса я ще у Києві не куштував. Також заклад привітав мене з днем народження, подарували гостинець, що було дуже неочікувано і дуже приємно. До речі, знижка на меню кухні для іменинника 20%. Однозначно рекомендую.”
“Я під дуже приємним враженням після цього закладу. Починаючи від їжі і закінчуючи атмосферою. Сервіс топ, однозначно підкажуть, якщо ви не впевнені у виборі. Смак: 5 з 5 Сервіс: 5 з 5 Ціна: 4 з 5”
“05.04.2025 року позвонив в заклад, адміністратор швидко відповіла і зарезервувала столик на 6 людей. В загальному нам все сподобалось, блюда, зал затишний та як на мене атмосферний, на фоні грає грузинська музика, на теліках шикарніші крєвиди Грузії. Обслуговування просто на рівні, блюда подавались відносно швидко але воно того варте. Відмічю деякі блюда: люля з баранини - смачніші я ще ніде не їв, дуже сочний та мега смачний. циплята табака, хачапурі, салати - все сподобалось. Чача - це прям напій богів)) Шикарна) Що не дуже сподобалось то це тільки хінкалі, асорті та фірмові, тісто дуже смачне а вот мясо не сподобалось, не відчули спецій та кінзи. Взагалом нам все сподобалось)”
“Улюблене місце для святкування дня народження або просто кави з друзями. Завжди неймовірно смачно, чисто, швидке обслуговування. Прийдемо ще раз обов'язково!”
“Казковий інтер'єр у східному стилі. Смачна східна кухні. Нормальні ціни. Однозначно рекомендую!”
“Не була тут з 2021 року І повернулась знов Тут чудово. Місце, де можна дійсно відпочити і переключитись. Неймовірно смачно! Це найкращі суші, що я їла + адекватний прайс! Є бізнес ланчі. Хочемо повернутися і спробувати їх.”
“Заходили на обід, оскільки мали справи неподалік. Місце дуже сподобалося. Смачно, чисто, красивий інтер'єр. Нас повідомили, що у разі повітряної тривоги заклад закривається. На щастя, тривоги не було) Замовляли борщ та деруни з грибами. Враження приємні! Думаю, що завітаємо ще!”
“Гарний заклад, чудова атмосфера, кухня смачна, враження чудові. Трошки складно персоналу бо офіціантів якось мало для вечора суботи, хотілось більше уваги!”
“Що саме основне притягує мене до даного онлайн магазину. Так це вічливість персоналу, доступна ціна на продукцію, великий асортимент і завжди є Акції. Я дуже люблю Акції, а ще більше люблю коли вони на потрібний для мене товар)). Тому рекомендую тим хто любить натуральну продукцію і Акції тут вони часто”
“Дуже затишний та атмосферний заклад. Приємний та уважний офіціант, одразу видно, що людина вболіває за свій заклад. Меню різноманітне. Дуже смачний шашлик. Замовили ще салат, приємно вразило, і смак, і презентація. Кухня та напої на вищому рівні. Однозначно рекомендую!!!”
“Добрий день, було смачно, мені сподобалося. Бургери були ситні, без цибулі, як я і просив, соус був трохи засолодкий, але це не претензія, просто враження. Не писав цього в глово відгуках, бо це суб'єктивно, адже можливо я звик до соусів в бургерах у Макдональдсі. Думаю мені варто спробувати різні бургери, адже у вас досить широкий асортимент. "Комбо фрі" теж був смачним, там всього потроху і на мій погляд досить збалансовано В цілому все чудово, я залишився задоволений”
“Отже це були мої перші стейки в закладі. Обслуговував дуже класний офіціант, дав дільні поради. Ми взяли для порівняння 3 стейка - Європа міньйон, та два види японського вагю. Вагю найдорожчий але вихід можливий від 100 грам. Це було дуже смачно, мій фаворит - тендерлойн, дуже ніжно і соковито, хоча і жирно. Стріплойн ще жирніший тому менше сподобався. І на третьому місці європейський міньйон, як на мене нічого особливого просто посмажене на пательні мʼясо, в мене таке вдома через день. А от вагю тепер розумію чому так дорого. До стейків подають варений прісний рис з яйцем - це гарно доповнює стейки щоб заїсти жирне, а також биті огірки солоно-гості. Замовленого на фото було предостатньо на двох людей. Окрема подяка офіціанту, він був майстер своєї справи. Браво! Повернусь за бургером ще однозначно)))”