Огляд каталогу
- 848 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 848 результатів
Перегляньте масло у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 848 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 111,569 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає масло з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“СТО супер. Все швидко та якісно. Перед приїздом обдзвонив пару станцій, відповідь у них одна приїдете ми скажи ціну на ремонт. На цьому СТО сказали відразу телефоном, домовилися на час коли під'їхати. Дякую, тепер ремонт машинки буде лише у них.”
“Рекомендую! Дуже грамотно та головне з позитивним результатом. Майстер вирішив питання протягом години з форсунками та заміною фільтрів на ГБО. Двигун троїв як буревій.”
“Все швидко, і дуже хорошо) майстри дали свої рекомендації як правильно і що зробити. Як для дівчини все гарно пояснили що для чого і навіщо )) рекомендую!”
“Користуюсь сервісом не вперше, повністю задоволений якістю обслуговування, останнє моє звернення було по причині не справності АКПП, ситуація трапилась ввечері під кінець робочої зміни даного СТО, дочекались поки я доставлю авто, та ще на годину затримались для діагностики причини поломки, проблему вирішили на протязі декількох днів, поставили нове зчеплення, зробили адаптацію, вирішили проблеми про які я повідомляв та проблеми на які я не звертав уваги, обійшлось все за доволі адекватною ціною для даного типу несправності, після того як я забрав авто власник особисто зателефонував, поцікавився чи все гаразд, чи задоволений поведінкою авто, та розповів детально про зроблену роботу та причину поломки. Рекомендую!”
“Знайшов Вас через Гугл карти. Персонал привітний. Був в Києві проїздом, приїжджав прикрутити форсунки на ауді, все зробили швидко та чітко! Дякую!”
“Проводив ТО - заміна оливи, фільтра. Зробили все добре і швидко. Ціни доступні. Самі додатково виявили ще деякі недоліки, дали консультацію. Рекомендую”
“Кожного разу, їдучі в гості, заїзджаю і купую щось смачненьке. Завжди свіже, великий вибір.”
“Дуже круто, кругом чисто і вічливі люди.”
“Звертаюсь вже не перший раз, все чудово!ціни адекватні!”
“Найкраще СТО, рекомендую всім знайомим. Довіряю Ромі на 100%”
“Великий інститут. Тут проводиться кожного року Бал незламної країни. Виступають найкращі переможці конкурсів бальних танців. Дуже гарно.”
“Обслуговування на вищому рівні. Надали якісну необхідну допомогу в ремонті автомашини. Я задоволений і в подальшому буду користуватись послугами цієї СТО. Всіх з Новим 2020 роком і Різдвом Христовим. Здоров'я, благополуччя і миру !”
“СТО гарне, завжди знаходять в чому проблема і гарантовано ліквідують її. Відносно не дорого. Завжди є чек на зроблені роботи. Рекомендую. В Києві користуюся тільки їхніми послугами.”
“Дякую працівникам тих станцій за якісне та швидке обслуговування!”
“Більше 3-х років обслуговую в ремонтую у них різні машини. Роботою дуже задоволений. Рекомендую!”
“Мала нагоду відвідати СТО «АВТОДОК» на Бориспільській, 30 у місті Києві. Мені довелося звернутися до них для фарбування царапин на моєму автомобілі, і я залишилася вкрай задоволена результатом. Підбір фарби був здійснений ідеально, що надзвичайно важливо для мене як власника автомобіля. Робота була виконана на найвищому рівні, і я впевнена, що це СТО займає лідерську позицію в Києві щодо лакофарбових робіт. Щодо інших видів робіт, я вражена професіоналізмом їхньої команди. Вони провели повне технічне обслуговування мого автомобіля, виявили проблему з ходовою та виявили причину чому автомобіль стукав на ходу, здійснили ремонт та заміну певних деталей, після цього моє авто почало їздити по відчуттям як нове, стукіт зник, при поворотах автомобіль став м’яко повертати. Команда професіоналів має особливий підхід до кожного клієнта та автомобіля, що, безперечно, заслуговує на визнання. Я рекомендую цю станцію технічного обслуговування всім, хто цінує якість і професіоналізм. Вони точно заслуговують на відзнаку та поширення доброї репутації.”
“Audi80,1991г, клинили задн.супорта тросики ручника урвища. на тих СТО де ремонтувався-відмовилися перебирати супорта: зрозумійте, машина стара, там все згнило, купіть нові супорти або норм. дізнався, б/в =2500грн/шт, нові-свавілля ціни на sto-support зробили всю роботу за 5 годин. По 450грн за рем.супорта +ремкомплект (гумки)+торм.циліндри(рідні поржавіли)+прокачування торм.системи +заміна тросиків ручн.гальма =2100грн все працює, старенька 《живіше за всіх живих》 ...до речі "автоклад" підвів із ремкомплектами, продали не те, що потрібно. Майстер "sto-support" врятував, за 1годину у суботу(!!!)привезли від постачальника те,що треба було. (А машинка а цей час висить на підйомнику) В автокладі я чекав 5 днів. 5+”
“Дуже задоволена обслуговуванням Альони та Віталіни ) Завжди витримані, чемні та приємні дівчата ) Залюбки приходжу пити ранкову каву саме сюди”
“Кінг Авто— новий дизайн, все для авто в одному місці, ціни доступні. І навіть каву можна випити ☕️.”
“Дуже задоволена обслуговуванням у компанії АТЛ. Широкий вибір автозапчастин за адекватними цінами, все є в наявності. Персонал компетентний, швидко допоміг підібрати потрібні деталі. Також скористалась послугами сервісу – зробили все якісно та в обумовлені терміни. Рекомендую!”
“Чудовий сервіс! Швидко, доступно пояснюють. У нас була проблема з акумулятором, то пішли на зустріч. Підзарядили у себе спершу, і ми забрали наступного дня. Врешті все одно довелося віддавати на сервіс, але за два дні все перевірили і сказали в чому проблема. Окрема подяка майстру Івану за добре виконану роботу!”
“Гарне СТО, китайський автопром найкраще ремунтують ТУТ!!!”
“Допомагають військовим, рівень сервісу найвищий. Пунктуальні та ввічливі.”
“Гарне СТО. Швидко прийняли машину на ремонт і через пару днів забрав її. Рекомендую цей сервіс.”
“В самому магазині не була, тому не можу рекомендувати. А ось про Інтернет-магазин Napoli є, що сказати. У мене до цього магазину лише одна претензія - вони більше не продають мій улюблений сир Pecorino Romano!!! Усе інше мені дуже подобається. Швидко, чітко, завжди все свіже, відмінно запаковане, вчасно доставлене. Дуже рада, що є такий магазин! Завітайте, не пожалкуєте!”
“Хороший магазин з великим асортиментом і чудовий персонал! Допомогли підібрати взуття і устилки на проблемні ніжки”
“Дуже смачні круасани, великій вибір начинок та смачне какао Але лимонади не раджу брати, вони занадто хімозні”
“Чудове місце для відпочинку після роботи, обслуговування топ. Але у вас весь час як ми приходим один офіціант на роботі, працювавши колись в закладах і знаю що це важко. Але вона все одно встигала. Їжа смачна у вас , мама шава топ, один раз прийшли за вашою шаурмою, а її не було, порадили козацький бургер. І що ви думаєте ?! Ми не пожалкували, це дуже смачно. Шо ти бомба, пиво також. А саме головне чому я прикріпив чек, це не дорого. В наш час дуже важко де можна відпочити за такі гроші”
“З нашими весняними дорогами настав час передніх сайлентблоків і стійки переднього стабілізатора, на моєму Renault Kangoo. У хлопців беру запчастини не вперше, як завжди спрацювали на ура і порадували ціною. Порекомендували "Sasic" (саме Франція), а взагалі якщо чогось у них немає, то протягом 30 хвилин усі знаходять. Всім рекомендую!”
“Обслуговуючи на STO-BUS біля восьми років. Все швидко і надійно.”