Огляд каталогу
- 848 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 848 результатів
Перегляньте масло у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 848 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 111,569 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає масло з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Робив діагностику ходової. Одночасно підказали всі недоліки, запропонували варіанти, що в першу чергу під заміну, що ще може пожити, але не довго.”
“Чудове обслуговування за адекватні гроші. Все зробили у визначений строк і дешевше, ніж мені оцінили на двох інших СТО. Щодо якості виконаних робіт зауважень поки не маю.”
“Рекомендую! Індивідуальний підхід, все швидко, чітко, якісно. Хлопці молодці, знають свою справу! Дякую!”
“Петро Мостовий. Користуюсь сервісом СТО "Мустанг" 4 роки. Добросовісне відношення фахівців до технічного стану автомобіля. Немає проблем з пошуком запчастин та матеріалів - це робить СТО. Обслуговуванням задоволений. Дякую.”
“Придбала фольваген фокс з рук, через 10 км не завівся двигун , сів акум і загалом машина померла. Хоча 10 км тому виїхала з недосто. Евакуатор довіз до Вована) Хлопці перебрали всю машину. Пофіксили все щоб ця мертва пані знову поїхала. Зробили швидко і якісно. Так, ціни не найнижчі, але сервіс топ! Краще тут ніж в «батіних гаражах». Хлопці знають свою справу. Дякую. Тепер я з вами допоки цей корч в мене))”
“Дуже задоволений СТО. Перед купівлею автомобіля провели повну діагностику і розповіли про проблеми які були, назвавши ціну на запчастини і роботу по їх заміні. Також запропонували додаткові послуги для кращої роботи автомобіля. Завжди приємний персонал,особливо менеджер Сергій, який допоможе і знайде найкраще вирішенні вашої проблеми не за всі гроші світу. Дуже рекомендую це СТО.”
“Хочу написати відгук СТО «КРС-ТІМ» . Обслуговую свою машину на сто вже три роки. Робила ремонт рульової рейки на BMW та планові ТО. Я задоволена працею хлопців. По-перше, адекватні ціни, по-друге запис відповідає часу, по трете- швидкість ремонту . Хочу виділити майстра Олександра – «автомобільний доктор», та електрика Сергій – це професіонали своєї роботи. Та й взагалі приємно там перебувати, поки машину обслуговують: дуже чисто, акуратно та є кімната відпочинку де Вам чудова Наталія запропоную випити каву. Всім своїм близьким та друзям рекомендую тільки Вас!”
“Декілька років тому купував у Києві Peugeot 2008 і пригнав до них на повну діагностику. Знайшли всі проблеми по ходовій, також зробили повну комп'ютерну діагностику. Все обійшлося в адекватні гроші і за рахунок цього був значний торг по машині.”
“Змінював на цьому сто зчеплення на своєму Фіаті 500l з коробкою роботом. Вибирав за відгуками, за запитаною ціною та за враженням від телефонної розмови. Що сподобалося: відчувається, що фахівці не вперше мають справу з такою коробкою; що все вчасно, як домовлялися; ціна найнижча з трьох варіантів, які я розглядав; необхідні рідини докупив прямо на місці. Зробили за день, результатом дуже задоволений. Що не сподобалося: туалет жахливий.”
Fast Line Studio — салон краси, що працює у дружньому форматі. Тут виконують корекція та фарбування брів, нарощування вій, жіночі та чоловічі стрижки, догляд за бровами.
GOL’DA music/bistro — це атмосферний заклад у Печерському районі Києва, на вулиці Шота Руставелі, де поєднуються бістро-формат і музичний настрій вечора. Сюди приходять за яскравими смаками близькосхідної кухні та невимушеною, «живою» атмосферою в центрі міста.
“У хлопців все в наявності і в оригіналі! Приїхав і відразу взяли в роботу”
“Автоелектрик Андрій, найкращі рекомендації та велика подяка, за 15 хвилин розібрався із проблемою, вирішив питання, дав рекомендації. Дякую. рекомендую”
“Ремонтуюсь тільки тут.... Круті”
“Сподобався сервіс. Закупили і встановили запчастини, поварили лонжерони,”
“Обслуговую регулярно своє авто Volvo v50, на даний момент в цілому задоволений. Завжди все швидко і якісно, без нарікань. Хоча прибрали послугу виклику таксі клієнту ( за рахунок авто сервісу) наче дрібниця, а було приємно. Все інше на вищому рівні”
“Робив вчора тут машину. Зроблено все на найвищому рівні, без проблем. Ремонт обійшовся недорого в порівнянні з іншими СТО на котрих я бував. Вони цілком заслуговують на 5/5 зірок”
“Звичайний магазин "все в одному" з привітливими продавцями і помірними цінами.”
“Замінював зимні шини на літні - Хундай Акцент 2016. Два хлопця робили. Виконали роботу дуже класно. Респект.”
“Рекомендую !!!!!Адекватні ціни і якість в обслуговуванні”
“На початку листопада 2021 року трапився неприємний інцидент, а саме потрапив у невелику ДТП, у якій пошкодив передню частину автомобіля (Opel Vivaro 1.9). Природно постало питання пошуку сервісу з оцінки та проведення ремонту. Шукав СТО, дзвонив і питав і що дивувало, так це те, що на багатьох СТО мені вартість робіт та ремонту озвучували по телефону, не бачачи пошкоджень ;) І ось, за порадою друга, який обслуговується на "Планеті", я звернувся по телефону. На дзвінок відповів керуючий/менеджер Олег Миколайович (Олег, міг неправильно назвати посаду, бо точно не знаю, вибачте), який запросив відвідати їхню станцію і все оцінити. Буквально за годину мене прийняли. Одразу впало в око, що машину дивилися багато фахівців, в результаті було знайдено та озвучено проблеми, не пов'язані з ДТП. Хочу наголосити на наявності великого досвіду роботи з такими автомобілями, як у мене. Співробітники дуже добре знають автомобіль. Після оцінки збитків та діагностики (безкоштовної та без зобов'язання ремонтуватися у них) ми зайнялися підбором запчастин (я хотів все під заміну: бампер, підсилювач бампера, радіатор) і домовилися, що заженемо машину на СТО, коли приїдуть усі основні запчастини. Хочу зазначити, що Олег особисто займався підбором запчастин та регулярно інформував мене в телефонному режимі та у Вайбері з фотографіями про запчастини, які він знайшов. Я або давав добро, або не давав добро на їхнє придбання. Були надані абсолютно всі чеки, а не від ліхтаря ціни озвучувалися. За мірками ДТП моя аварія була "подряпиною", проте треба було фарбувати капот і витягувати підсилювач бампера, щоб зняти. Хочу відзначити наявність станції стапеля, тобто. професійне обладнання для відновлювальних робіт. Жодної кустарщини у вигляді молотка і зубила. Професійне обладнання – це добре, але наявність професіонала, який з цим обладнанням працює – безцінно! І ось, хочу окремо відзначити майстра Кобу, який справді професіонал і, крім того, очевидно, що любить свою роботу:) Тому все виходить! Він врахував і виконав усі мої додаткові "хотілки" (встановив захисну сітку від каміння на бампер для захисту радіатора, і відполірував фари), Олег знайшов чудовий новий бампер. Машина виїхала зі станції у кращому стані, ніж була до ДТП. Хочу наголосити, що наявність слова "сервіс" у назві компанії - це не просто частина назви. Роботи були виконані під ключ, мене пригощали кавою під час відвідування та постійно інформували про хід робіт. Мені дзвонили та писали в месенджерах. Олег практикує ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД, що для мене було сюрпризом, бо досвід відвідування різних, зокрема офіційних, сервісів у мене великий, але такого ніде не бачив. Зважаючи на те, що був на СТО вперше, впевнений, що так ставляться до всіх клієнтів. Однозначно підписуюсь під усіма позитивними відгуками, всім рекомендую і надалі обслуговуватимусь тільки тут! Усіх вітаю з наступаючим 2022 роком та бажаю безаварійного досвіду. А якщо така неприємність, все ж таки, станеться, то ви знаєте, де вам допоможуть :) Компанії та її співробітникам бажаю процвітання та благополуччя. З вдячністю, Сергій (Opel Vivaro).”
“СТО зручно розташоване, нормальний сервіс.”
“обслуговую своє авто на станції 11 років. пройшов кожного з майстрів. все позитивно, жодних нарікань. хлопці знають свою роботу. жодного навʼязування, все по ділу”
“Дуже гарно роблять розвал, рекомендую!”
“Дуже вдячна хлопцям, що день у день прийняли та відремонтували автівку військового товариша. Така підтримка в наш час дуже важлива.”
“Останнім часом ремонтую та обслуговую авто тільки тут. У мене Мерседес-Бенз w164, 3.5, пробіг 200к. ТО кожні 10-12 тисяч км. Майстри та адміністрація професійні, лишнього не радять. В черговий раз завітав до цього сервісу 04.07.2027. Коротко про головне. Замінили по гарантії компресор кондиціонера, який міняли у лютому місяці, перевірили та заправили. Роботи обійшлись в 0 грн. На іншому сто нарахували 44500. Перевіряйте систему кондиціювання завчасно, щоб не пітніти в машині!!! Ставлю мішленівські пʼять зірок!!!”
“Одне з найулюбленіших місць на Позняках. Атмосферний зал, в літню пору є столики на вулиці, часто є сезонне меню. Круасани дійсно смачні. Найкраще місце щоб вийти з друзями чисто на каву, тому що поблизу нічого на противагу нема (або я погано шукала). Єдине хотілось би щоб лимонади були трошки насиченішими по смаку, та повернули безкоштовні сиропи до кави)”
“Я залишився задоволений співпрацею з цією компанією! Запчастини на моє авто, були в наявності. Що приємно! Під час розмови з менеджером попросив знижку, спочатку відмовили, але потім передзвонили – сказали, що зможуть надати знижку 10%. Загалом приємне враження. Запчастини встановив, все ок – працює як треба.”
“Доброго вечора! Всім рекомендую цей магазин, звʼязалися зі мною відразу та підібрали швидко по він коду! Деталь підійшла на моє авто пасат б7 Америка , як говорив менеджер.”