Огляд каталогу
- 848 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 848 результатів
Перегляньте масло у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 848 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 111,569 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає масло з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Дякую за допомогу. Запрошую на цей шиномонтаж”
Наріне — салон краси у вулиця Юрія Литвинського 29/15. Тут надають манікюр, перукарські послуги та стрижки та оформлення брів.
“Хлопці ремонтують гарно! Як завжди ремонт на висоті! Рекомендую!”
“Дякую дуже! Профі своєї справи. Потрібно було терміново зробити машину, війшли в положення, швидко і якісно все зробили. Ще раз дякую. Ви круті!”
“Дуже гарний автосервіс! На якому можна досконало перевірити авто перед купівлею. Тому якщо саме вам потрібно перевірити авто перед купівлею, то звертайтесь саме сюди! Сервіс на 10 з 10, рекомендую!”
“Дуже задоволена сервісом. Гарне поєднання якості обслуговування та ціни. Швидко знаходять необхідні запчастини за привабливими цінами. Рекомендую, хоча б спробувати і ви станете,як я, постійним клієнтом.”
“Дуже добрий майстер. Робить швидко та якісно. Вибирає оптимальні варіанти ремонту!”
“Робив на цьому СТО не одне авто, все швидко , якісно і по норм цінах. РЕКОМЕНДУЮ!”
“Величезна подяка автосервісу за швидку та якісну допомогу! Звернувся з несподіваною поломкою, і мене прийняли без зайвих зволікань. Майстри оперативно діагностували проблему та швидко її усунули. Дуже приємно, коли сервіс працює так чітко та злагоджено! Рекомендую всім, хто цінує швидкість і професіоналізм!”
“Користуюся послугами цього сервісу вже 2 роки і дуже задоволений тим, що нарешті знайшов місце, де дійсно можу довірити обслуговування свого авто. Персонал клієнтоорієнтований, все швидко і не за всі гроші світу. В разі необхідності ремонту акцентують увагу виключно на тому, що треба замінити, а не напарюють замінити ще купу всього, аби тільки розвести клієнта на гроші.”
“Робив ТО на додж джорней! Швиденько підібрали фільтра масла і замінили! І не дорого!”
“Сервіс супер, робили ТО на тільки придбаному авто Cadillac, все швидко обережно та якісно. Ніхто не намагається наваритися, як деякі тут пишуть. Надалі обслуговуватися буду тільки в них. Хлопці дійсно добре знаються на американських авто”
“Хороше СТО, дуже зручне розташування, не далеко від центру, можна залишити авто зранку і піти по своїм справам, а ввечері вже забрати справне авто. Майстри з досвідом, знають свою справу”
“Сьогодні в перше відвідав цей заклад, і був приємно здивований. Я часто відвідую подібні місця, але ще такого гарного і затишного не зустрічав. Ще мені сподобався великий асортимент, в мене був обмежений бюджет, але я повноцінно пообідав і випив кави( особливо смачним був Цезар з курятиною і Окрошка)). Швидке та приємне обслуговування, і на касі вас зустрінуть з посмішкою. Дякую Вам! Ви зробили мій день)))”
“Гарне співвідношення ціна-якість! Підхід до робіт системний, не розводять на непотрібні роботи та запчастини.”
“Проходив тут ТО своєї бмв. Менеджер Максим був дуже ввічливим та відповів на всі мої питання. Рекомендую, майстри!”
“Ремонтуюсь на цій СТО вже більше ніж півтора роки, і за весь цей період один позитив, міняв тут все від ходової, заміни всіх рідин, заміни шин та інших робіт. Хлопці все роблять швидко і якісно, особливо хочу відзначити авто-слюсарів Олександра і Івана, до яких доречі дуже важко попасти на ремонт. Був у мене на цій СТО один випадок, якось Я приїхав сюди, щоб поміняти масло двигуна, а поперед мого авто, стояло авто БМВ-5, ну і хлопці Олександр і Іван міняли на цьому авто тормозні колодки, ну Я і запитую у власника авто, чому мовляв тут міняєш, а не в офіціалів, на що він мені дав таку відповідь, в офіціалів буде набагато дорожче, а якість не краща ніж на цьому СТО. Так що хто захоче тут поремонтувати своє авто , не пошкодує ні свого часу, ні грошей за ремонт. Кому цікаве це СТО рекомендую.”
“Звертався до Automod, з надією на професіоналізм, для обслуговування своєї Audi A3. І не помилився. Замінили головний пристрій, всю акустику в салоні, і все це за 1 день, враховуючи те, що до задніх дверей, потрібно було прокладати нову проводку з нуля. Я повністю задоволений результатом. Зокрема і матеріалами, які є звісно вартісними, але вони і коштують тих грошей. Тому можу сміливо рекомендувати.”
“Відмінний автосервіс з гідними цінами і виконанням робіт в термін.”
“Чудове СТО! Гарні стенди та хороший підхід до діагностики. Тут мені вперше по-людськи зробили огляд. Приїжджав із різними дрібними проблемами по авто (зайві шуми під час їзди та за різних ситуацій), знайшли причини, допомогли виправити. Без проблем здвійснюється запис за телефоном. Можна в комфорті посидіти та попрацювати за ноутом/телефоном, поки відбувається огляд авто. Ціни дуже навіть прийнятні. Високий рівень професіоналізму.”
“Обслуговуюсь тут уже протягом років 2-3, шкода а5. Завжди все чьотко, ціни адекватні, все гуд, однозначно рекомендую!”
“Широкий вибір запчастин на різні авто”
“Дякую персоналу за підбір деталей, замовляла кронштейн капота,все підібрали чітко , правильно і швидко Консультанти уважні та привітні!! Дякую!”
“Врятували в холодні зимові дні маючи в наявності в магазині пуско-зарядні пристрої, що дуже важливо!”
“Ремонтувала авто після невеликої аварії: вирівнювали кришку багажника, бампер, фарбували. Дуже задоволена роботою: машина виглядає краще, ніж до аварії. Зробили якісно, швидко та за адекватну ціну. При чому ціна протягом ремонту не підвищилась: скільки нарахували після первинного огляду - стільки і заплатила по факту. Дуже задоволена! Дякую!”
“Шановні водії, ситуация така що спеціалістів зараз катма, а скоро може не бути взагалі. Тому ставлячи одну зірку добре подумайте, хто буде ремонтувати ваше авто згодом. Нормальне сто, можна домовитись і за ціну і за фронт робіт. Та ще й у центрі. Буду звертатись і надалі.”
“Я не знаю якими шляхами і засобами, але є в них зараз один з найкращих коробочників в Києві. Робили в нього машини для хлопців на передову, але в іншому місці, тому коли почались проблеми з особистим гольфом, дуже засмутився що не має того мастера, і змінивши 3 сто і витративши кучу бабла, зрадів побачивши його тут. Машинку вилікував, рекомендую, дає гарантію”
“Беру тут запчастини на свою Chery M11 вже не перший рік. Дуже порядні хлопці! Всі замовлення виконуються вчасно і відповідають заявленому. Рекомендую!”
“Хороше СТО, майстри знають свою справу. Машину зробили якісно й без затримок.”
“Нещодавно скористалась послугами даного СТО на Глибочицькій. Рекомендую, обслуговування на вищому рівні.”