Огляд каталогу
- 848 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 848 результатів
Перегляньте масло у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 848 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 111,569 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає масло з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Дуже досвідчені фахівці, швидко знайшли причину несправності.”
“Звернувся з питанням заміни підшипника вала компресора кондиціонера на Шкоді Октавії. Офіціали таким не займаються, а розрекламований Генстар загнув за роботу більше 10-ти тис. В Майстер Сервіс мені порахували 5 тис. заміна і до 7-ми тис. кап. ремонт. Я вибрав кап. ремонт, а по факту все обійшлось мені в 6 тис., а не так, як багато СТО рахують по максимуму. Звертаюсь до цієї компанії не вперше, - раджу!”
“Взагалі я не залишаю відгуки, але тут я був настільки задоволений якістю та швидкістю обслуговування, що все ж таки вирішив поставити 5 зірок. Ціни абсолютно адекватні!”
“Я відвідала автосервіс для проведення розвалу-сходження, і хочу висловити свою подяку фахівцю, який виконував цю роботу. З самого початку мене приємно здивувало увагу до деталей та професіоналізму майстра. Він ретельно перевірив усі параметри та пояснив мені, які саме налаштування будуть виконані та чому це важливо для мого автомобіля.”
“Якісно, не космічного дорого, завжди на зв'язку.”
“Свіжий новий новус. Все є, ціни помірни де не де, звісно не без понтів також. Радує хлібний відділ, багатий вибір. М'ясо - сало теж. Пиво - особливо Литовське імпортне саме Новусом - окремий респект!”
“Користуємось вже ДОСИТЬ тривалий час. В першу чергу професійно, я б сказав чесно. Ставлення власника до наших авто як до своїх. РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Дякую майстру Геннадію за якісну зроблену роботу . Приїхав зробити розвал сходження не було черги зробили відмінно та за адекватні кошти. Рекомендую”
“Дуже хороший сервіс, адекватні ціни, фахівці знають пристрій та специфіку мого автомобіля. Робили заміну тннд, дуже швидко і за ціною вдвічі менше, ніж мені запропонували на іншому сто, а також почистили впускний колектор, де на інших сто мені не могли це зробити, не хотіли зв'язуватися, дуже проблематично знімати впускний колектор. Думаю, що знайшов сервіс.”
“Оце я називаю сервіс. В мене жодного разу не БМВ, на жаль, а старенька renault kangoo, яка вже досить багато бачила. Лопнув патрубок антифрізу, він вилився, двигло перегрілося... патрубок знизу, дістати можна тільки з підйомнику. Це був найближчий сервіс. Зателефонували "на удачу", бо думали, що відмовлять. Але ж хлопці сказали - приїзджайте, подивимось. Подивилися і зробили за півгодини, взяли дуже маленьку суму, як на мене, бо, звісно, рідних запчастин в них на мою шкарабанку в наявності не було, тому прийшлося проявити фантазію. Але ж машина їде і не гріється. Тому дуже вдячна хлопцям за оперативну допомогу і хороше ставлення, не дивлячись на те, що я жодного разу не віп клієнт.”
“діагностика ходової. сама послуга коштує не дорого. розказали все, що треба зробити. порахували все ремонт. за 2 дні все зробили. задоволений. рекомендую та і сам планую і надалі обслуговуватися. ще великий плюс - персонал. відсутній оцей підхід як на де-яких інших СТО "це ти нам винен, а не ми тобі..."”
“Неодноразово обслуговувалася на СТО, прям захотілося написати відзив вдячності, бо завжди йдуть на зустріч і допомагають. Приємний привітний персонал, професійно обслуговують авто, оперативно усувають всі поломки. Рекомендую.”
“Супер швидко допомогли завести авто коли сіла батарея. Рекомендую”
“Робив тонування на кросовер. Дуже швидко і якісно. Ціни норм. Дякую.”
“Відмінний сервіс, яких небагато. Компетентні, професійні, ввічливі працівники. Нормальні ціни. Обовʼязково буду звертатись ще. Дуже раджу. P.S. Робили ремонтні роботи по вихлопній системі”
“Найкраще СТО у Києві, ремонтую тут свій мерс, дуже грамотні хлопці, ніколи нічого зайвого не роблять. Дякую вам!)”
“Вже обслуговую свою машину 2 роки, все чудово, швидкий та якісний сервіс, зручний застосунок та поради по обслуговуванню”
“Хочу щиро подякувати працівникам сто за професійну та оперативну роботу, а також підбір запчастин. Дуже виручили! Всім рекомендую.”
“Майстри своєї справи. Рекомендую.”
“Чудовий сервіс, привітний персонал. Допомогли вирішити проблему та дуже швидко виконали свою роботу за мінімальну ціну. Рекомендую”
“По розвалу взагалі претензій нема.Заїхав пару днів тому на"лачіке".Кажу хлопці треба зробити,на що чітко відповіли ,15хвилин заїзжай.Все супер.Дякую! Завтра думаю хлопці зроблять і ходовку на бусі.”
“У мене хонда акорд побував на різних сто ніхто вирішити мою проблему не зміг по бідній суміші і нестабільній роботі двигуна пропонували міняти запчастини методом тику, вирішив приїхати до Андрія вирішив мою проблему за 5 хв. я йому дуже вдячний майстер своєї справи тепер обслуговування проводитиму тільки у нього, і ніде більше! Реально раджу.”
“Звернувся із приводу заміни бензинової трубки. Прийняли позачергово. Оперативно замінили. Ціна адекватна. Обслуговуватимуся, поки все подобається.”
“Відірвав собі вихлоп катаючись бездоріжжям. Хлопці за добу зібрали і приварили новий, тепер машина мурчить. Дуже дякую :)”
“Пробили трубку задньої пічки.Витік весь антифриз.Самі з іншого міста.Звернулись на сто бо були найближче до нього о 17.00.Все зробили.Дякую велике!”
“Зверталася до KivAuto для ремонту свого авто – залишилася дуже задоволена! Майстри уважні, все пояснили зрозуміло і нічого зайвого не нав’язували. Роботу виконали швидко та якісно, ціни адекватні. Приємно, що до клієнтів ставляться з повагою, навіть якщо ти не дуже розбираєшся в автомобілях. Тепер знаю, куди звертатися, якщо знадобиться ремонт! Рекомендую!”
“Зробив ТО, все зроблено якісно і без затримок !”
“обслуговувався неодноразово, хлопці добре працюють, рекомендую”
“Доброго дня, після придбання авто БМВ Х3 з Америки, як зазвичай потрібно було повністю обслужити. Звернувся до цього СТО. Був приємно вражений швидкістю і якістю роботи, цієї команди. По двигуну поміняли цепки (БМВ-ки знають), всі масла і рідини, відреставрували рейку, передивились ходову. Рекомендую до обслуговування ваших авто.”
“Суперова станція. Роблять як для себе. Лишніх робіт не виконують і не навязують. Навіть відмовляють, якщо ти сам собі щось придумав щодо авто.”