Огляд каталогу
- 740 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 740 результатів
Перегляньте піцца у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 740 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 390,418 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає піцца з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Сама найкраща піцерія,завжди привітні кур’єри,найсуперовіші піци)) Це ЛЮБОВ)”
“Завжди замовляємо тут піццу і суші. Нас дуже виручає опція "Забери сам", можна їхати з роботи, забрати гаряче замовлення і мати чудову вечерю. Якість ще ніколи не підводила. На рахунок доставки - часто замовляємо у часи пік, пишуть, що доставка 1.5-2 години, але завжди привозять раніше. Дуже рекомендую даний заклад, особливо, відділення на Героїв Космосу.”
“Завжди дуже смачно! Правду пишуть на коробочці, що гарячим смакує краще, бо тільки но спечена піца це просто шось неймовірне. Ні разу не було такого, щоб бортики були сухі, а піца не смачна з будь-якою начинкою(хоча я дуже перебірлива в їжі). Дуже сумно, що персонал розмовляє тільки по скрипту, хотілось би, щоб більш людський діалог виходив, але то таке. Постійний гість, і надалі залишатимусь ним)”
“Смачно і дуже швидко. За 10-15 хвилин готують піцу. У п'ятницю є піца "П'ятниця" на чорному тесті (дуже смачно). Є доставка”
“Немов спустився бог-пицейола і зробив мені цю піцу. Особливо люблю піцу "Цезар". Вона дійсно чудова. Багато начинки, смачний соус, тісто не дуже тонке і не дуже товсте. Так само люблю фірмову. Порадував тек ж подарунок на День народження у вигляді 4 (!!!) смачних ролів (не пам'ятаю скільки їх, але багато), знижки та дуже миленький листівки. Доставка вчасно, персонал ввічливий”
“На чеку заявлений адресу Олеся Курбаса, 5 ФОП Дулін, але хтось зробив позначку на гугл мапі тут, на тлі кущів, тому залишу свій відгук тут. Я замовляла піцу в "Піццбург - доставка піци". Моє замовлення відразу підтвердили і вже хвилин через 40-50 піца була у мене. Свіжа і гаряча. Брала мексиканську і Пепероні 32 см. Гострі, смачні і ситні. Їх вистачить на 4-х чоловік. Також замовляла лимонад і він прийшов холодний :) ура! Серветки були запаковані в паперовий мішечок, а не кинуті в пакет абияк, як буває у всіх. Приємно здивована, рекомендую цю доставку піци. І ще одне! Я довго шукала, де залишити хороший відгук. Зараз все люди довіряють відгуками. Не будьте такими скромними, зробіть норм сторінку на гуглі від ФОП, щоб люди могли писати відгуки на послуги. або на самому сайті у себе.”
“Замовляли суші в Новосілки вже не раз. Всі рази - сети, куштували різні. Щоразу швидка доставка - не більше години. Всі сети сподобались. Бачу відгуки щодо кількості васабі чи імбиру. Замовте додаткові! В чому ж проблема? Ціни на сети, без перебільшення, - смішні. 300-400 грн за сет 700-900 грамів - хіба багато? Це неймовірно мало. У конкурентів дорожче та/або не смачніше. Якщо любите суші - придбайте додому пляшечку соусу, баночку імбиру та замовляйте тут. Раджу.”
“Я завжди впевнений, що в нашому місті немає кращого сервісу або смачнішої піци, незалежно від того, де ви купуєте піцу в ресторані Monopizza. Швидкий та зручний сервіс від замовлення до отримання.”
“Робили замовлення з доставкою. Доставка приїхала вчасно, піца смачна! Все сподобалось! Буду рекомендувати друзям!”
“Декілька разів замовляв тут піццу через інтернет. Повинен відзначити дуже оперативну доставку і зручне замовлення онлайн через сайт, без залучення операторів. На смак піцца чудова, дякую. Сьогодні замовляв середню піццу "Карбонара" безпосередньо в самій піццерії В зв'язку з акційною ціною, то обійшлася вона мені за 99 грн, самовивизом забрав. Знову смачно, приготували за 20хв.”
“Маленька кафешечка в районі вокзалу. Можна випити кави та перекусити. Недорого. Піца, хот-доги, пиріжки зі скоєного тіста. Хороший вибір кави. Рекомендую. Швидко, якраз для людей які їдуть повз, у них мало часу для пересадки”
“Взагалі хлопці молодці, знижка на самовивезення, все швидко і смачно! А ціни приємно тішать!”
Pizza Day — це піцерія з доброзичливими працівниками та швидким обслуговуванням. Персонал завжди готовий допомогти з вибором та розповісти про склад піци. Замовлення готують всього за 5 хвилин, а піца завжди ідеально прожарена.
“Шалені, шикарні бургер. Прийдемо ще!))”
“Дуже смачна піца Дякую за обслуговування”
“Заїхали, замовили три велики піци з собою. Персонал працював швидко, чекали всього 15 хв. Все смачно як завжди. Рекомендую!”
“Задоволені замовленням, запечений з куркою просто ❤️ будемо ще замовляти)))”
“Дуже сподобалося! Замовили два цезарі із креветками, піцу 4 сири та літровий узвар. Все дуже смачне, винесли швиденько та за помірними цінами. Рекомендую!”
“Смачна піца доставки на жаль немає”
“Скільки не замовляла – готують швидко. Піца смачна, зручно, що під боком, не потрібно кілька годин чекати на доставку, так само можна зробити замовлення на час. Бракує тільки додаткових інгредієнтів крім сиру та м'яса.”
“Беру тут піццу вже більше року. Замовяю через додаток: обрав зручний час, прийшов, оплатив, забрав. Зручно та швидко. Завжди дуже смачно, багатий вибір та адекватні ціни.”
“Нам дуже подобається піца з пекарні. Беремо мʼясну сімейну і чотири сири. Очікування 15 хвилин і «святкова» вечеря на пʼятничний вечір дітям готова. Іноді буває акція за дві піци в подарунок пляшка пепсі чи коли… не памʼятаю що саме, бо ми не пʼємо таке, але приємно. Завжди привітний персонал.”
“Це просто диво, дуже смачно, дуже швидке обслуговування!”
“Дуже подобається заклад і працівники ,завжди можна звернутися з порадою що є смачненьке . Солодка і солона продукція смачна дуже,більше того - подорожуючи за кордон завжди з їжі беру лише продукцію з пекарні ,а так як дорога не близька (мінімум 2 доби)все завжди до останнього свіже і смачне Круасани шоколадні везла родичам теж за кордон,всі завжди чекають з нетерпінням!”
“Дуже смачні торти, велика кількість різноманітних напоїв. Ціна відносно висока, але воно того варте. Приємно посидіти на диванчиках, інтер'єр (якщо так його можна назвати) хороший. Також на ваше прохання можуть запакувати все з собою і дати столові прилади. Дрібниця, але приємно.”
“Восторг! Рідко де зустрінеш таку увагу - відчула себе дуже важливим гостем. Загалом, супер місце, шикарний дизайн, відмінне обслуговування, дуже привітні все і раді допомогти, шалено смачно і професійно всі готується і подається. Сюди точно потрібно повернутися!”
“Дякую за все . Вкусно-якісно-вигодно. Офіціант Тімур красава”