Огляд каталогу
- 494 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 494 результатів
Перегляньте режим у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 494 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 104,291 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає режим з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Буча та інших міст.
“Самий кращий бармен, офіціант, топ мужик та дівчина приємна. Кухня супер”
“Суперове відділення! Обслуговування дуже швидке. Ввічливо завжди! Приємно приходити. Молодці)”
“Вічливі консультанти та персонал. Був незадоволений покупками та обслуговуванням”
“Вітаю. 28.09 склалась ситуація, що я замовила на подарунок конструктор лего. І він мав приїхати в цей день. Але із-за тривоги машина з товаром затрималась. І приїхала майже в час коли ми мали бути на дні народженні вже з подарунком. Але в Комфі Бориспіль працюють супер спеціалісти. Які готові завжди допомогти. Вони для мене розібрали в першу чергу палату де було моя лего і віддали мені його. І ми встигли на день народження з своїм подарунком. Хочеться дуже подякувати дівчинці (на жаль не знаю як звати) за допомогу та організацію всього процесу. Дякую дуже!”
“Типовий магазин компанії "АТБ-Маркет". Зручне розташування, нормальний асортимент товарів, адекватні ціни.”
“Розташування зручне, здебільшого проблем з отриманням чи оплатою не виникало”
“Маленький продуктовий магазин, поки не було Лотка, почував себе непогано. Тепер це магазин каштану. Ребрендинг по дврзовськи!”
“Мережа магазинів АТБ мені подобається, бо в магазині є все необхідне для повсякденного життя. Ціни в магазині прийнятні, продукція свіжа, а на ті товари, в яких закінчується термін придатності, роблять знижки. Роблять акції та знижки і на ті товари, в яких термін придатності тільки розпочався, підтримуючи людей і заохочуючи до покупок. Овочі та фрукти в магазині свіжі та недорогі. Хліб, молоко, м'ясні вироби тощо в основному купую в АТБ. Раджу магазини цієї мережі, персонал старанний, ввічливий, завжди готовий допомогти. У магазині дотримуються правил запобігання короновірусу, є години для обслуговування літніх дітей, людей з дітьми. Товари можна замовляти і через Інтернет.”
“Дякую співробітникам лікарня за оперативність та професіоналізм”
“Асортимен і ціни, акційні товари. Цей мупермаркет найкращий в цьому оайоні!!!”
“Вперше замовляли у Сушия. Через Глово. Хоча суші їмо постійно, маємо навіть рідкісні віп карти деяких закладів. І приємно здивовані, гарна подача, професійна нарізка та компановка. Замовили два сети "із го" та "хітовий" роли не великі, але гарно подані. Зважили з коробками і вийшло 1800грам рівно, без коробок думаю 1500 що нормально за таку ціну. В Сушия був кілька разів, дуже давно і завжди цей заклад відносив до преміум сегменту (мабуть тому що тоді щє був студентом). Зараз з праймом у Глово та знижкою -30 та -20 відсотків, це топ! Дякую! Якщо будете підтримувати таку якість - будемо постійними клієнтами!”
“Дякую. Привітна продавець консультант з чарівним та не звичним імʼям підібрала мені потрібний розмір джинсів”
“Великий вибір, помірні ціни. Навіть не знаю де б ще шукав взуття для всієї сім'ї.”
“Давно користуюся, гарний сервіс.”
“Невелика аптека з асортиментом усіх основних ліків. Провізори грамотні та ввічливі”
“Непоганий сервіс, при замовленні через інтернет - гарні знижки.”
“Чудова майстерня по ремонту. Якісно та швидко зробили моє взуття. Я задоволений. Дякую вам”
Розташована на вул. Оноре де Бальзака, 80 у Деснянському районі Києва, «СТОМАТОЛОГІЯ на БАЛЬЗАКА, 80» — це клініка, куди звертаються за зрозумілим планом лікування та практичним підходом до здоров’я зубів. Заклад орієнтований на сімейну стоматологію, тож тут однаково уважно працюють і з дорослими, і з дітьми.
“Дякую працівниці відділення за доброзичливе обслуговування під час отримання нами з дитиною посилки від Святого Миколая. Дійсно приємно, що є такі привітні працівники, які можуть трішечки підіграти і для дитини в цей день стає ще більше радості та віри в диво!”
“Адміністрація кінотеатру справжні професіонали) Дякую за приємні емоції”
“Доставка вантажу до 20 кг. На свята – вихідний, не відправляють.”
“Дуже гарна компанія, допомогли в навчанні дитини, нарешті ми можемо слідкувати за успіхами малого. Дякуюємо Вам.”
“Смачний раф, приємні ціни, в теплу погоду є місця на вулиці в тіні”