Огляд каталогу
- 902 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 902 результатів
Перегляньте цікавості у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 902 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 164,131 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає цікавості з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Займаюсь пригоном Авто. Усі машини ремонтую у хлопців на СТО Кан. Багато років співпрацюємо разом. Мені подобається чесність, порядність та професіоналізм хлопців. Рекомендую!”
“Однозначно рекомендую це СТО. Проходив ТО на VW Tiguan , міняли масла, фільтри, ремені. Усі запчастини були в наявності. Є своя розбірка. Комфортна зона очікування. Хочу подякувати майстру Ігореві, який професійно та відповідально підходить до своєї роботи.”
“Чудовий вибір будматеріалів,для будівництва. Рекомендую!))”
“замовляла локшину удон на днях. Точніше в пятницю. Господи шо це ща їжа богів була. Дайте премію повару, що готував! В мене був гастрономічний оргазм без перебільшення. Таку локшину я ще ніколи не їла. за неї можна продать душу. Корочше, цьомкі бомкі вашим поварам”
Стоматологія RuTa — це сучасна стоматологічна клініка у Києві, у Подільському районі на проспекті Правди. Тут роблять акцент на комфорті пацієнта: від спокійного інтер’єру та затишних кабінетів до уважного супроводу під час лікування.
Клініка з ретельним лікуванням і поясненням кожного кроку. У відгуках — помірні ціни, приємний сервіс і фаховість лікарів.
“Найсмачніші суші, які доводилось їсти! Рису мінімум- начинки максимум! І ще й все дуже швидко приготовлено!”
“Купую в магазині не вперше. Задоволена і товаром, і якістю обслуговування. Детально проконсультували, відповіли на всі питання. Рекомендую!!!!”
Салон Вероника + — салон краси, де поєднують професійність і простоту. Заклад пропонує послуги догляду за зовнішністю.
“Вже не перший раз купую тут речі. Цього разу дуже приємно здивували. Замовляла онлайн офісне крісло. Хлопець доніс важку коробку до моєї машини та погрузив в авто. Це говорить що клієнтоорієнтовність на високому рівні. Шкода що в мене не було готівки йому віддячити( Дуже дякую компанії. Дякую що продовжуєте працювати в такий складний час. Цінуйте та бережіть своїх співробітників!”
“Микола Петрович - чудовий лікар-ветеринар, професіонал!”
“Чудовий ресторан) Святкували весілля в цьому закладі 22.02.2025. Все пройшло краще, ніж ми уявляли) У нас був малий панорамний зал, для нашої кількості гостей те що треба(18 людей), просторий та теплий .Їжп ну дуууууже смачна, ми та на наші гості залишилися задоволені. Персонал дуже привітний, допоможуть з будь-яким питанням. Окреме дякую адміністратору Вікторії за організацію та допомогу в складанні максимально класного меню, їжі було більше ніж вдосталь. Прекрасне місце для святкування важливих подій ❤️”
Your Style - Салон Краси — салон краси у вулиця Київська 247. Тут надають манікюр та перукарські послуги та стрижки. У закладі підтримують чистоту та гігієну, панує затишна атмосфера.
“Дуже люблю це атмосферне місце, не вперше його відвідую. Складно знайти смачний чай, саме у My kava можу насолоджуватися по-справжньому смачним. Гарний вибір десертів! Приємний персонал, завжди привітні та вміють порадити смачні новинки під настрій. Раджу своїм усім випити кави та чаю саме у вас. Дякую за приємні емоції. Бажаю вам успіхів і процвітання!”
“Смачний і ароматний кави. Великий вибір ласощів”
“Велика заправка окко, всередині є зона для перекусу та зарядки гаджетів”
“Приємні консультанти, гарний вибір товару”
“Все дуже добре, а особливо це ВАШ ДАВАНДОВИЙ СИРОП він не перевершаний! Все смачно, найкращі тістечка це горіхове та яблучний крамбл Дуже уважне ставлення Керила!!”
“Часто забігаю за кавою та посидіти перепочити під час прогулянок центром. Трохи втомлені меблі. Чистий туалет. Привітні бариста.”
Салон Кравченка — салон краси у вулиця Теодора Драйзера. Тут надають манікюр. У закладі панує затишна атмосфера.
“Задоволена якістю і цінами на товар. Шкода що люди занижають оцінку магазину без пояснень, звідци і такий рейтинг магазину. А тим хто говорить що ціни тут завишені як для секонду, то рекомендую ходити в Хуману, там і ціни, і якість, і запах - саме те що Вам потрібно!!! (ті хто там насправді був, мене зрозуміють). Єдине чого не вистачає в магазині - це чоловічий одяг. Але це проблема не магазину, це наші чоловіки зношують все до дир, а те що з дирками - доношують їхні машини, або відправляється на село для розпалки в піч))) Дякую Вам за те що ви є!”
“Хороший магазин, чудові та якісні речі. Але асортимент не повний...”
“Чудовий і великий вибір, дуже гарна якість! Все сподобалось! Всім раджу:)”
“Класно все. Бармен чудовий, гарно знає асортимент, гарно орієнтується в меню і асортименті, коктейлі готує смачні. Замовила деруни з беконом, швидко, смачно.”
“Кетчуп став для нашої компанії друзів справжнім місцем зустрічі) На жаль закладів такого рівня у нашому мікрорайоні не вистачає. Великий вибір бургерів з першого погляду може розгубити, але обравши будь-який ви не помилитися, наша компанія за роки скуштувала майже всі і завжди були задоволені, правда не всім було доснаги впоратися з півкілограмовими монстрами). Варто зазначити, що меню регулярно оновлюють і додають окрім нових бургерів, ще різні салати та інші страви. В закладі завжди є вибір пива, темне, світле, нефільтроване, завжди можна обрати. Замовляли різні коктейлі, все на рівні, окремо варто вказати про фірмові настоянки, широкий вибір смаків, додасть до вашого відпочинку трохи настрою) Тут ще можна взяти різні настільні ігри. Інтер’єр закладу оформлено у американському стилі, грає неголосно відповідна музика, на проекторі показують американські мультики, симпатична атмосфера.”
“В пʼятницю ввечері майже весь заклад зайнятий, тому краще бронюйте стіл. Попали на святкування дня Патріка, були спеціальні коктейлі та пиво, а також ведучий, настільні ігри та бірпонг, дуже доповнювало атмосферу. Їжа смачна, вже не перший раз тут, все подобається. Єдине нарікання, трохи довго несли частину замовлення і пиво, напевно через кількість людей.”
“Дуже затишно, ввічливий персонал, смачна їжа і кава. Мали чудовий час. Дякуємо.”
“Категорія «приємно здивований». Зайшли на каву, буквально на пару хвилин і залишилися на півтори години. Заклад виглядає як кав'ярня, але насправді це повноцінний бар з досить широкою барною картою і меню кухні. Особливо хочеться виділити саме кухню, мало того, що порції величезні, смачні так і ціна значно нижча, ніж у конкурентів. Коктейлі теж на рівні. Сервіс гуд. Рекомендую максимально”
“Я як професійний YouTube блогер, можу сміливо рекомендувати Crema Caffe для посиденьок з одним. Гаряча кава і тепла атмосфера, а що ще треба ?!”
“Улюблений заклад на Печерській, хоч я не дуже люблю випічку, але сюди інколи заходжу, бо не можу відмовити собі в смачному сніданку) Круасан з хамоном і вʼяленими томатами створює настрій на весь день! Дівчата теж завжди приємні, навіть коли багато людей, стараються робити все швидко!)”