Огляд каталогу
- 541 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 541 результатів
Перегляньте шеф кухарі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 541 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 263,014 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає шеф кухарі з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Крюківщина та інших міст.
“Випадково потрапив до цього закладу на дитяче свято. Дуже сподобалось розмежування залів з доброю звукоізоляцією між собою. Смачна східна кухня (особливо м'ясо) та досвічені офіціанти. Зали кондіціонуються. Є жива музика. Для курців - окрема зона на вулиці, тому в приміщенні немає табачного запаху. Поруч зручна транспортна розв'язка, є паркувальний майданчик.”
“Дуже хороший перевізник. Замовляю через нього тривалий час. І хочу сказати, що ніколи особливих проблем не було. Так, можливо, інколи посилки їдуть на пару днів довше, ніж у деяких, але все доїжджає. У мене була ситуація, коли посилка згубилась, але все вирішилось. І винен там був не перевізник, а поштовий сервіс США. Співробітники - всі супер, працюють тривалий час. І завжди відповідають на всі питання. Від себе додам, що навіть, коли були форс-мажори (а таке інколи буває під свята в США) - при нормальному спілкуванні (без грубощів і іншого) завжди все розрулюється.”
“Мені лужне подобаються їх сети. Смачні. Доставка вчасно і швидко. Атмосфера ввічлива і приємна.”
“У ресторані "Суші Майстер" замовлення робимо вже 3 місяці майже. У редную замовляємо 1-2 рази в тиждень. Сервіс обслуговування нормальний, не доводиться довго чекати кур'єрів. Оператори молодці, часто згадують про акції, іноді бувають дуже вигідні пропозиції. Роли за якістю нас цілком влаштовують. Цей ресторан поки найкращий.”
“Смачна їжа, хороший персонал, чисті вбиральні. Єдине, я не впевнена в чистоті посуду бо стакани, які нам принесли для напоїв були брудні і з відбитками пальців. Суші, які замовляли були смачні і за ціною, яка порадувала. За глінтвейн сказати нічого не можу. Смачний, але мені на мить здалося, що він б/а, хоча замовляла і наголошувала саме на алкогольний. Загалом, ресторан цей люблю, тому ставлю 5 не дивлячись на ці дрібні недоліки, бо вірю, що це ненавмисно, а через те, що в той час була запара і куча людей”
“Можна замовити багато суші за невеликі гроші. Готують середньо, але деякі роли дуже смачні. В загальному враження приємне, рекомендую.”
“Заклад дуже гарний. Офіціантка була дуже чемна, привітна, щвидко обслуговувала. Замовлення довго не чекали. Їжа дуже сподобалася!”
“За гостями , які сильно напились , не слідкують, бійка вийшла .. але взагалі красиве місце”
“Це не для тих хто мріє про ресторани якісь там, це просто класна домашня кафешка з шашликом, все було дуже смачно, а ціни взагалі дууууже супер як на сьогодні ! Також можно і доставку доречі замовити !”
“Мені подобається ціни відносно низькі,локація не погана”
“Прекрасне місце, чудова їжа, дуже затишно і неймовірний чай. Мені все сподобалось”
“Вдала локація, є де припаркувати авто, інтерʼєр цікавий, кухня різноманітна і сезонна.”
“07.08.2021 Відсвяткували весілля ,все пройшло на вищому рівні ,велика вдячність всьому персоналу ,та особисто Шефу з великої літери Вараздату ! І саме місце і атмосфера празника неперевершені всі блюда дуже смачні, доброзичлива аура зробила свято яке запам‘ятаеться на все життя,як нареченим , так і гостям, ще раз Велика Вдячність за професіоналізм, так держати завжди!!!! Рекомендую всім найкраще місце для такого свята! Андрій.”
“Хороший затишний ресторанчик. У мене там сестра зі своїм тепер уже чоловіком весілля грала. Банкетний зал нарядили в тематичний весільний декор, все було в білих тонах, так красиво. З приводу меню, я все не перепробував, але те, що вдалося з'їсти (а їжі було багато), було досить смачним. Особливо мені сподобалися голубці і філе риби в тесті кляр. Хотілося б якось знову відвідати цей заклад.”
“Гарно, комфортно, помірні ціни.”
“Яке ж я в цей раз вчора отримала смакове задоволення! Давно так дуже смачно не було в ЯМ! Останні рази якось посередньо,але все одно замовляємо тільки у них завжди. Не знаю,де їх робили-в Ірпені чи в Бучі в цей раз,але,нарешті,вони такі ж смачні як з самого початку. Все свіжесеньке,спіле,доготоване. Привезли в цей раз на хв 30-40 раніше,кур'єр мужчинка в роках такий,-дуже ввічливий. АЛЕ! Вибісило те,що не вказано на жодному їхньому сайті,що в Гостомель доставка від 600 безкоштовна. Завжди виходила більша сума,а в цей раз для 1 замовляла,то вийшла менше 600. І оце потім віднімання часу, передзвони ці,думати що ще додати до суми... То і перехочеться потім ті суші. Неважко ж написати цю інформацію. Але дякую в цей раз за безкоштовну доставку і за смак.”
“Якість на вищому рівні, співвідношення риби та рису приємно дивує, все свіже та якісне! Рекомендую!”
“Було чудове місце. Ходили із задоволенням. Замовили доставку "Цезар з лососем" - привезди стухшу рибу в салаті. Окей. Знаємо Ігоря, хороша Людина. Все буває, десь не догледіли. Пртйшли в заклад. Дали 2й шанс. Замовлення зробили о 19:00,отримали о 20:40 : піца,картопля по домашньому,салати. Це жах. 19.04 зайшли випити шампанського о 20:30. Розумію,свято,нас не чекають, але стоячи на сходах з під лоба : мт працюємо,але кухні немає. Шановна офіціант ,Ви на роботі - виконуйте свої посадові обов'язки.”
“Замовляли на доставку суші сет Каліфорнія. Обіцяли за годину, приїхало за 40 хвилин, спочатку я думав що це розіграш, проте ні, за цю ціну (400 гривень здається) приїхали такі суші, яких хотілось ще і ще, сиру Філадельфія в них багато, риба свіжа (на фото видно особливо) комплектація як у всіх, тут нічого не скажеш, рекомендую і точно замовлю ще.”
“Чудове місце для відпочинку, кухня смачна, обслуговування на високому рівні, рекомендую всім для проведення бенкетів, також є 2 непогані номери в готелі, можна спокійно відпочити”
“Не погане місце, з того, що знайшов в Вишгороді - це найкраще, щоб випити пива чи сходити на піццу. Дуже сподобались фірмові сухарики. Непогана піцца.”
“Завжди охайно,всі цінники відповідають товару,ввічливі касири”
“Дуже зручний та швидкий пункт самовивезення.”
“Доїхав до Курортного без проблем, хоч був єдиним пасажиром з Білої Церкви (всі з Києва), заїхали за мною в місто та забрали із зупинки. В дорозі все спокійно, без ексцесів, привітний водій. Надіюсь на подальшу співпрацю.”
“Нажаль ,Манка більше не існує!Окупанти його спалили на початку березня 2022 року .Пряме попадання .В підвалі сиділи люди.Був непоганий і відносно недорогий заклад.Місцеві мешканці його любили.”
“Смачно готують , вчасно подають. Замовити за телефоном можливо в будь який час.”
“Це смак дитинства! Надзвичайно смачно і свіжо завжди!”
“Дуже професійний баріста, хороший і приємний чоловік, бачив як він налаштовує помел через вологість, це щось, кава дуже смачний, вівчарик глянцева, взагалі шикарно, мені дуже сподобалося !!!”