Огляд каталогу
- 864 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 864 результатів
Перегляньте 10 вечора у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 864 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 390,688 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 10 вечора з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Гарний ринок, на якому можно придбати все і трошки більше!!! Овочі, фрукти, м'ясо,,кондитерські вироби пиломатеріали, електрику, будівельні матеріали, добрива... Та все, все, все.. Відремонтувати побутову та будівельну техніку, автомобіль... Рекомендую!”
Ресторан «МОСТИ» розташований у Вишгороді на вулиці Шолуденка, 17 — це місце для тих, хто хоче смачно поїсти та провести вечір у живій, невимушеній атмосфері. Заклад добре підходить як для дружніх зустрічей, так і для сімейних посиденьок або святкувань у компанії.
“Знаєте ,найбільше подобається там стихійний ринок як у нас говоять.Можливо з самого ранку купити завжди свіжі овочі,молоко Домашне.Свіже сало та м'ясо.Все що виросло на присадибних ділянках.Як у нас модно говорити Єкологично чисте.Продавці ввічливі,можна поторгуватись.Скупляюсь часто у них.”
“Дуже смачна кава, обслуговування на висоті.”
“Атмосфера приємна, сидячі місця є зручними. Замовляли комплект (суп, картопля, салат та компот), співвідношення ціни та ситості дуже хороше. Раджу до відвідин”
“Це тихе затишне місце. Ціни порадують око. Душевно, смачно, чисто... Найсмачніше морозиво та кава...і не тільки... Дівчатка просто найкращі! Всім добра”
“Дуже сумлінно проводять тренування”
“Дуже гарний садочок. Ходять туди діти моїх знайомих. Гарні співробітники і умови”
“Всім ресторанам ресторан, цікаве меню.”
“Найсмачніша кава і холодні напої)))”
“Тут фора, тренажерка, аптека та ветаптека”
“Відвідую цю студію, а саме ходжу на стрейчінг до Лілії. Задоволена заняттями, відношенням та дружною атмосферою”
“Смачно і гостинно! Буваю тут часто, завжди смачно годують, особливо деруни - це СУПЕР!!! Готують під замовлення ,роблю висновок з того, що приносять дуже гаряче і хрустке)”
“Звернулася до цієї турфірми за рекомендацією знайомої з університетом. Дівчата молодці, все продумано і складно організували. Не раз ще звертатимуся і сама всім РАДІЮ!!”
“Зайшли до вас перекусити, дуже смачно, привітний персонал, швидке обслуговування, хотілося б побачити змін в інтер'єрі, ремонт не робили дуже давно.”
“Були сьогодні в вашому магазині на Льва Толстого. Дружині дуже сподобалася підготовка продавців і асортимент в магазині. Ставлю 5 за неї (=”
“Чудово! Дуже різноманітне меню! Смачно!”
“Дуже смачно і якісно ,але авокадо твердий”
“Привітні дівчата працюють, допоможуть з будь-яким питанням. Підберуть розмір, колір ,мені обслуговування сподобалось! Прийду ще! Асортимент величезний і багато супутніх товарів!”
«Гарнізон» – це паб, розташований у підвальному приміщенні історичного Пасажу на Хрещатику. Концепція закладу поєднує в собі атмосферу класичного англійського пабу з унікальним військовим антуражем. Інтер'єр пабу нагадує справжній музей, де зібрано безліч військових артефактів та фотографій.
“Дуже смачна кухня) все сподобалось ціни приємні”
“Круте місце, де можна провести з гарною компанією.Приємна музика, караоке, гарне обслуговування.”
“Раніше це був "космо", зараз "простор". Стало набагато краще! Космо загинався, на полицях не було декоративної косметики, один продавець на весь магазин. Тепер нарешті є нормальний асортимент, косметика, креми, акції, знижки. Рекомендую до відвідування”
“Добра якість за мінімальні ціни.”
“Затишна кав'ярня з чудовою кавою та атмосферою! Замовляла капучино та шматочок Наполеона – і те, і інше було просто чудовим. Кава ароматна та насичена, а Наполеон ніжний і смачний. Особливо хочеться відзначити привітне та уважне обслуговування. Персонал був дуже ввічливим і створив приємну атмосферу. Загалом, це чудове місце, куди хочеться повернутися. Рекомендую всім, хто цінує якісну каву, смачні десерти та затишок! Обов'язково завітаю сюди ще раз.”
“Смачна кава і гарна кухня. Привітний персонал.”
“Дуже рекомендую!!! Вже не знала,як спасти моє плаття, дошла таки до цього ательє і зробили саме те,чого я хотіла. Велике дякую майстрині)))”