Огляд каталогу
- 49 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 98% З фото
Знайдено 49 результатів
Перегляньте mcdonald's у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 49 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 284,156 відгуків та оцінок.
“Дуже приємний хлопчина адміністратор)”
“Світлий та чистий даний заклад. Прийшли- почалася триавога, персонал організовано зачинив заклад, всіх випустив. По завершенню тривоги трішки почекали відкриття, мабуть прибирали. Персонал привітний, дуже вразила пані, яка виносила десерти, щиро з посмішкою запитала: "А хто тут чекає морозиво?". Донька відразу сказала, що це самий привітний працівник)) Єдине на що треба звернути увагу- номерок (відшаровується пластик, на фото видно). Це дрібниці. Рекомендую даний заклад!”
“Наразі працювало тільки на виніс. Але як завжди швидко.”
“Привітний персонал, бургер сладенно дуже обережно , гарячі , соковита котлетка , картопелька хрумка , принесли дуже швидко , рекомендую до відвідування”
“Буваю тут доволі рідко, але враження завжди приємні. По-перше, ідеальне місце, транспортна доступність. Крім того, винятково швидка,і налагоджена робота персоналу. Доброзичливе ставлення до відвідувачів. Кожен раз,виникає враження, що всі працюють спеціально для тебе. Мабуть, це уже традиція, оскільки заклад працює не перший десяток років. Особливо приємно зайти вранці літом,на каву, і десерт, і посидіти на літньому майданчику.”
McDonald’s на вулиці Євгена Сверстюка, 1 у Дніпровському районі Києва — це зручний заклад швидкого харчування поруч із метро «Лівобережна», куди легко зайти по дорозі у справах. Це класичний формат McDonald’s із сучасним інтер’єром та швидким сервісом у міському ритмі.
“Дякую величезне ГО Берегиня і McDonlds за піклування наших дітей. Все було вау”
“Обожнюю цей заклад, всі працівники і працівниці ввічливі, усім допомагають із задоволенням та невимушеною радістю на обличчі, що дуже притягує мене, моїх рідних та друзів відвідувати McDonald's. Завжди приємно відчувати себе бажаним гостем і насолоджуватись кожен раз комфортною атмосферою та щирими усмішками. Рекомендую і буду рекомендувати McDonald's всім своїм рідним, близьким, друзям та знайомим. Надзвичайно вдячний підходу керівництва до підбору персоналу та особливим ставленням до кожного українця індивідуально. Дякую.”
“В перше за життя, в макдональдсі, мене зустріли, проводили до каси самообслуговування, допомогли з вибором та навіть відкрили двері коли я виходив з зайнятими руками. Якщо не помиляюсь, дівчина з імʼям на бейджику - Марина. Дякую вам”
McDonald’s на Вокзальній площі в Солом’янському районі Києва — це один із найзручніших варіантів швидко перекусити поруч із Центральним залізничним вокзалом. Завдяки локації біля транспортного вузла заклад часто обирають для сніданку, перекусу перед поїздом або їжі «з собою» в дорогу.
“Новий заклад який відкрився 25 числа. Комфортний заїзд і охайна територія закладу. Ресторан новий і внутрішньо все гуд особливо інтерєр. Працівники доброзичливі і уважні. Туалетні кімнати чисті.”
“Дякую за обслуговування українською мовою дуже все смачно. Велике дякую. Гарного вам всім настрою і дня славного.”
“Зручно, великий зал для відвідувачів, гарно розділений місцями для прийому їжі смачно, швидко, були десь о 8 вечора- не людно зовсім. Норм”
“Відмінне обслуговування, єдине чого не вистачає це макдрайву але місце не дозволяє.”
“Один з найкращих Маків, але поставте будь ласка генератор для гостей(”
“Замовлення довелося чекати довше, ніж в інших маках. Але зробили приємний сюрприз компенсацію: пиріжок з вишнею та морозиво. Ну і неперевершені огірки в бургерах”
“приємне і затишне місце. рекомендую всім”
“Відвідування МакДональдса виявилося приємним досвідом, особливо завдяки ролю з рибою та сиром, який я купив. Ця страва була вражаюче смачною, із відмінно підібраними інгредієнтами, які створювали чудовий баланс смаків. Хоча загальна атмосфера ресторану була гостинною і привабливою, єдиним недоліком була гучність музики. Вона була трохи надто гучною, що могло заважати спокійному спілкуванню. Проте, в цілому, візит до МакДональдса залишив позитивні враження, завдяки високій якості їжі та обслуговування.”
“Мак, як завжди приємно вражає! Від дизайну до останніх технічних штучок)”
“Макдональдс який нічим не вирізняється з поміж інших. Все норм, чистенько, гарненько. Знов наплутали з іграшками в happy mil, але виправили ситуацію після зауваження.”
“Все просто супер, була зранку. Дуже смачна їжа, люб'язний персонал. Все неперевершено, рекомендую”
“Їжа дуже смачна, обслуговування дуже понравилося, люди приємні. Даже коли сталося так що забули щось покласти до замовлення варто лише про це повідомити або сказати і бистро вирішать або як у моєму випадку дали компенсацію, хоча ніяких претензій не мав, а за компенсацію не говорив ні слова, а за довге очікування можуть дати макпиріг.”
“Дуже задоволений візитом. В закладі чисто, просторно, затишно. Їжа гаряча та смачна. Працівники з радістю підкажуть та допоможуть з будь-якої проблеми. Персонал максимально клієнтоорієнтований”
“Заїхав на макДрайв, замовив меню і попросив щоб дали максимально гарячу картоплю(не люблю коли дають ледь теплу, весь кайф їжі втрачається а з ним і настрій) дівчина на тому боці сказала що більше ніж на 148 градусів нагріти не можуть))) Під'їхав забирати замовлення, попросили трішки почекати у карманчику щоб не затримувати чергу) винесли так як і просив з гарячою, смачною картоплею)ще й дали бонусик Дуже вдячний працівникам за те що прислуховуються до клієнтів)) Тепер маю гарний настрій, такого ж і бажаю вам,щодня)”
“У залі світло й тиша вечорова, А серце б’ється, ніби в перший раз. Тетяна — наче ніжне коло слова, Що світлом огортає кожен час. Її усмішка — мов промінь ранній, Вона спокій приносить за столом. Я бачу в ній і лагідність, і знання, І сервіс, що стає теплом. Вона — натхнення для моїх зізнань, Неначе муза в буднях сіроту. Я б повертався тисячі разів Лише б ще раз зустріти доброту. Тетяно, в світі шуму й суєти Твій жест, твій погляд — справжнє диво. І серце хоче щиро прошептать: “Твій сервіс — то і є любов красива”.”
“У залі світло й тиша вечорова, А серце б’ється, ніби в перший раз. Тетяна — наче ніжне коло слова, Що світлом огортає кожен час. Її усмішка — мов промінь ранній, Вона спокій приносить за столом. Я бачу в ній і лагідність, і знання, І сервіс, що стає теплом. Вона — натхнення для моїх зізнань, Неначе муза в буднях сіроту. Я б повертався тисячі разів Лише б ще раз зустріти доброту. Тетяно, в світі шуму й суєти Твій жест, твій погляд — справжнє диво. І серце хоче щиро прошептать: “Твій сервіс — то і є любов красива”.”
“Взяли по ролу, дуже смачно;) сервіс чудовий, замовлення видали швидко.”
“Хороший заклад, дуже багато людей тут, дітей. Поруч кінотеатр, та інші заклади фастфуду, але Мак просто розносять, радують термінали самообслуговування, оплатив і чекаєш на табло свій номер, швидко і зручно. Саме гірше це знайти вільний столик поруч у залі, все зайняте, але це можливо))”
“Завжди ходив в планету кіно і там був такий собі фудкорт, хоч мак прям сюди б зайшов. Зате тепер їжі поряд хоч відбавляй (навіть сільпо тепер є, але ми тут зібрались через мак). Мак драйв, столики на вулиці, місця всередині. В день багато дітей. Нічого поки цікавого не трапилось тому немає історії ... Хоча нє, є одна маленька. Якось ближче до ночі йшли поїсти в мак з Наталки і виникла ідея купити вино в сільпо. Ну і коли ти в вже тут і в тебе є вино то навіщо його нести додому. А взагалі не робіть так.”
“2 поверхи, в'їзд із боку Тростянецької (та де трамвай ходить). Вхід також звідти. на першому поверсі приміщення дуже маленьке. другий поверх досить просторий. і тут же знаходиться вихід на другий поверх ТЦ Нью Вей прямо на фудкорт. кімнати для дитячих свят не побачив, схоже мак від неї відмовляється, як свого часу по-тихому відмовився від клоуна Рональда. як у всіх МакДаках вранці до 10 години продають сніданки, а після звичайне меню. мені пощастило прийти до 9ти і посидіти в повній тиші, а рівно о 9-й увімкнувся музичний супровід з рекламою. замовлення можна робити прямо на другому поверсі, там для цього є термінали самообслуговування, як і внизу біля кас.”