Огляд каталогу
- 5,936 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 5936 результатів
Перегляньте restaurant у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 5,936 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 2,534,529 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає restaurant з таких міст як Львів, Трускавець, Дрогобич, Східниця, Шептицький та інших міст.
“Як для сільського населення то ідеальний магазин, є все необхідне:хліб, овочі/фрукти, бакалія і побутова хімія, плюс є бар в якому тепло, є тв, і молодь може спокійно собі посидіти”
“Прекрасний варіант для відпочинку на природі”
“Замовляли шафу у квартиру, сучасного дизайну,все сподобалося, і терміни доставки та якість обраних матеріалів. Окрема подяка менеджеру, і хлопцям, які встановлювали шафу. Велике дякую. Будемо рекомендувати Вас.”
“Вже багато років зупиняємося в Трускавці лише тут. Власники чудові, змогли створити атмосферу затишку, доброзичливості, турботи та безпеки навіть в ці буремні часи. Пані Віра надзвичайно смачно готує в кафе на першому поверсі. У травні 2023 були сніданки та вечері такі, що не могли все з'їсти фізично, бо великі порції. Номери зручні та охайні, пані Галя регулярно прибирає. У нас були дуже зручні ліжка, я не всюди можу нормально спати без болю в спині, а тут просто чудово. З техніки є холодильник, телевізор, фен. У нас в номері була електрична сушарка для рушників, що дуже зручно. Господарі живуть в цьому ж готелі, тому всі питання вирішуються максимально швидко. Готель має незалежне опалення, взимку тут було світло в усьому готелів завдяки генератору. Єдине що варто враховувати тут треба підніматися в номер по сходах, тому людям з проблемами опорно-рухового апарату може бути важко.”
“Усе чудово: господарка привітна, у дворі краса, номер чудовий, чистенько.”
“Дуже гарне місце чудовий власник пан Іван .”
“У цьому ресторані неймовірна атмосфера та надзвичайно смачна кухня. Тут працюють справжні професіонали. Ми святкували наше весілля саме тут, і все було бездоганним: вишукані страви, бездоганний сервіс та уважні, привітні офіціанти. Ми завжди із задоволенням повертаємося як до готелю, так і до ресторану, адже кухня вражає різноманіттям і смаком, а рівень обслуговування на найвищому рівні. Окрема щира подяка директору ресторану Володимиру. Він неймовірно приємна людина та справжній професіонал своєї справи. Завдяки його увазі до деталей і щирій турботі про гостей кожен момент у ресторані був особливим.”
“Дуже класний ресторан. Дуже смачні страви і ціни нлрмальні. Навіть самі банальні страви готують неймовірно смачно. Також можна заходити на комплексні обіди, з якими не і близько не стоїть жодний заклад де я був. На поточний стан комплексний обід коштує 55 грн. Але він вартий і більшого, дуже смачно. Плюс шикарний сервіс і дуже ввічливі офіціанти. Рекомендую попробувати всім, я після відвідування був в захваті.”
“Гарний заклад, великий, є зона всередині і на вулиці, що є зручним у літній час. Сервіс гарний, дякую за обслуговування. Замовляли піцу і десерти, все було смачно і швидко принесено)”
“Все супер! Атмосфера просто бомба, персонал привітний та дуже класний☺️ Кожен раз приходиш і кожен раз йдеш з відси з посмішкою та з хорошим настроєм)”
“Замовляв Борщ, Картопляно-сирні боули з фіолетовим крем-сиром та Сирнички з ванільним кремом. Борщ класичний, сподобався, смачний і наваристий. Не сильно люблю сало, але на грінках воно було смачне, майже як масло. Картопляні боули наче і проста страва, але мені сподобалась. Зазначу що очікував все ж трохи більше сиру всередині. Однак крем-сиру було достатньо на порцію і це заповнювало цю прогалину. Сирнички були дуже ніжними, ванільний крем дуже вдало доповнював смак. Очікування 15 хвилин на все. Атмосферне місце. До походу в Faber мені та дружині вже встигла зіпсувати настрій компанія доставки води (у вечір 8го березня), але це змогли виправити в закладі, а також дали келих шампанського дружині як комплімент в честь свята.”
“Комфортні умови проживання! Чисто та охайно! Постіль та рушники, скатерка є. Дуже смачна їжа, кожного разу інша, підлаштувалися під алергії дочки. Пані Леся справжня кулінариня! Затишно та комфортно! Привітні господарі! Хай вам зустрічаються лише вдячні вам люди!”
“Гарне місце для відпочинку на вихідні. Є альтанки, місце для купання, дрова, мангали.”
“Привітні господарі. Гарна садиба, затишні кімнати. Штори добре закривають світло, влітку можна поспати. У ванній тепла підлога. Дуже класно зроблений сад та місце відпочинку: гойдалки на терасі та у дворі, пісочниця, будинок для гри дітьми, басейн. Піч-мангал. Тераса взагалі вся зроблена для відпочинку: затишні та зручні крісла, диванчик, квіти висять. Садиба майже на виїзді, тому не має шуму, є алея для прогулянки, тихо. Бажано приїжджати на машині, бо всі пам'ятки доволі далеко, якщо з дитиною.”
“Улюблене місце відпочинку! Для чоловіка це ідеальне місце для рибалки. Дуже вдячні пані Лесі за завжди теплий прийом.”
“Візуально заклад бажає кращого. Але так, як там готують - космос. Так смачно, що хочеться приїздити в це місце багато разів. Раніше, для мене була найсмачніша грибна юшка на Драгобраті. Після цього закладу , можу сказати, що у мене є два улюблених місця з грибною юшкою. А, повірте, куштувала я її багато де.”
“Вперше в життi жив хостелi i не розчарувався- все дуже зручно: э де приготувати ,зручнi лiжка i дуже затишно,дякую господарю- привiтна i доброзичлива людина, обов,язково приiду ще”
“Поки що улюблена моя доставка ролів. Всі акуратні, збалансовані і смачні. Раджу також спробувати тут гарячі роли!”
“Замовляв на вечерю на двох людей: Запечений моно з лососем, Запечений моно з креветкою, Філадельфія грін з креветкою, Філадельфія з вугрем та Фелікс з креветкою. По акціїї 4 + 1 найдешевший рол йшов у подарунок. Замість Запеченого моно з креветкою отримали Запечений сирний з креветкою, проте цей інцидент вирішили доволі швидко з адміністратором. Це моє перше замовлення, тому в подарунок також отримав ще дегустаційний запечений рол з креветкою. В ролах багато начинки і вона дуже відчувається, набагато більше ніж в ролах середньої цінової категорії, відповідно і ціна вища. Ролами я залишився задоволений. Найбільше сподобалися Запечений моно з лососем та Філадельфія з вугрем, до речі, такого смачного вугра я ще не їв. Загалом варто хоча б раз спробувати роли цієї цінової категорії, щоб порівняти із середньою ціновою категорією. Іноді краще взяти меншу порцію за ту саму ціну, але якіснішу. Замовив о 19:19 і отримав приблизно о 20:00.”
“Ми тут обідали після екскурції в Трускавець 365 та ми їли 2 порції картоплі з салом на мангалі та чай безкоштовно за рахунок Трускавець 365 За свої кошти купували бограч та грибну юшку це разом коштувало 300грн Та мама купувала якісь 3 пляшки вин за які коштували 600грн”
“Смачні десерти, чудова кава! Без проблем - смачно поїсти - цілодобово. Персонал ввічливий та любʼязний.”
“"Дуже сподобалось у цьому клубі – стильний інтер’єр, якісний звук і світло, смачні коктейлі. Ідеальне місце, щоб весело провести ніч із друзями!"”
“Дуже смачно, велиці порції, божественна кава, привітні господарі, приємна атмосфера. Рекомендую. Дуже атмосферне і затишне місце.”
“Чудовий ресторан, дуже смачно. Живемо поруч але якось не заходили. Все потім та потім, наразі шкодуємо що не відкрили його для себе раніше. Дякуємо, обов'язково прийдемо ще.”
“Звичайна забігайлівка, де можна випити смачного глінтвейну, медовухи, хріновухи, скуштувати домашніх голубців, млинців і т.д. Меню не багате. Комфорт - посередній, так чисто зайти не на довго.”
“Рекомендую всім! Дуже смачно за помірні ціни.”
“Дуже привітні чемні хазяїни смачні ї страви дуже великі порції пробули довше зазначеного терміну велика подяка”
“Класне, прям супер смачне м'ясо. Ціна теж приємна, посидіти під пивко на вечір просто те що треба. Завжди ходимо з хлопаками!”
“Приємно здивувала швидкість — замовлення видали буквально за кілька хвилин, все гаряче та свіже. Персонал усміхнений, порадили, який янтик обрати, бо я прийшла уперше. Атмосфера дуже дружня, відчуваєш себе бажаним гостем.”
“Спокійний відпочинок для тих, хто хоче відпочити від "городской суетьі". Навколо вілли "У лікаря" - ліс, можна сказати, що вілла потонула в зелені, гарні доріжки, які ведуть до джерел та в місто. Дуже гарна природа! Це не вілла, я б сказала, що це міні-санаторій. Тут є електропроцедури, озокерит, масаж. До речі, масажист Іван гарний фахівець, добросовісна людина. Кухарки Леся і Марія склали різноманітне меню та дуже смачно готують їжу. Хочеться їм подякувати. Щиро дякую медичну сестру Надію. Гарний колектив підібрав володар вілли Роман Миколайович - добра, гостинна та щира людина. Це він створює затишну атмосферу на віллі. Дякую всім, хто дбає про здоров'я відпочиваючих. З повагою Меланія.”