Огляд каталогу
- 341 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 341 результатів
Перегляньте бар кухня в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 341 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 135,506 відгуків та оцінок.
“Цей готель-найкраще співвідношення ціни та якості! Чистий номер з усім необхідним, душ, кондиціонер, телевізор, фен. Старовинні будівлі в центрі міста, в пішій доступності всі визначні пам'ятки Одеси. Обов'язково приїдемо ще й порекомендуємо своїм знайомим! Окремо приємно, коли адміністратор привітала з днем народження фірмовою одеською шампанською!”
“І так готель я приїхав в 11 годині , і мене відразу заселили, це приємно здивувало, номери непогані, охайні. Дуже хороше розташування, в центрі Одеси. Номер перед заселенням показали, а також і інші номери в які можна було заселитися. Дуже приємний і ввічливий персонал.”
“Коли буємо на Привозі завжди заходимо в SunCity тому що, тут дуже смачно, ціни хороші, навіть синуля знайшов собі страву до смаку. І цього разу залишилися задоволені, прийдемо ще.”
“Їжа справді заслуговує на похвалу.”
“Чудовий ресторан з вишуканими стравами в затишному місці. Якщо вам до смаку морепродукти, завітайте - не пошкодуєте. Обслуговування на найвищому рівні”
“Прекрасне місце, щоб поїсти дуже смачного шашлику із телятини або свинини на нічній алеї пляжу "Аркадія" Офіціант Вікторія дуже привітлива та хороша дівчина, яка може порадити кращі страви закладу) Всім раджу відвідати)”
“Найкращий та найулюбленіший наш заклад в Одесі. Завжди відвідуємо. Надзвичайна атмосфера, привітний персонал. Дуже смачні страви, одеська тюлечка взагалі відпад”
“Напевно найсмачніший шашлик який ми куштували за останній час. Затишна атмосфера і загалом прийдем ще не один раз. Рекомендую!”
“Дуже смачно, класний інтер'єр, ввічливі офіціанти.”
“Це перше місце в Одесі, куди прийшла після довгої відсутності у місті! Дуже смачно!”
“Вперше зробили замовлення у цьому ресторані додому. Суші сподобалися. Щільні, не розвалюються, добре начинені. Сервіс та доставка відмінні. Велике спасибі!”
“Святкували весілля подруги, якісне обслуговування та смачна кухня)”
Ohlala coffee & wine — це затишний міський заклад в Одесі, у Приморському районі на вул. Генуезька, поруч із районом Аркадія. Тут поєднали формат кав’ярні та винного бару, щоб однаково комфортно було зайти на ранкову каву або на вечірній келих вина.
“Оператор Олена дуже ввічливо та професійно вирішує різноманітні питання, які виникають у клієнтів.”
“Бронювали номер для сім’ї 2+2 на липень 2025. Начитавшись відгуків, хвилювались, особливо щоб діти не були голодні. Траса Київ-Одеса була не загружена, при вʼїзді в Чорноморськ до Оптіми, навігатор повів неправильно, вимушені були зупинятися і запитувати у місцевих як проїхати. Заселили швидко, номер чистий, вид з балкону шикарний. В номері все продумано до найменшого. По меню: сніданок, обід та вечеря, їжі більш чим достатньо. Так як кормлять в Оптіма, то можна привезти додому лишні кілограми. Чоловік працює шеф-кухарем сказав що все приготовлено смачно, продукти свіжі, смакові якості Шефа Оптіми хороші (йому привіт). Були деякі «маленькі» зауваження по приготуванню Кускус та булгур, шеф мабуть зрозумів:) Басейн чистий, t води +26 зранку, для дітей була пінна вечірка, вечорами включали мультфільми або кіно. Вихід на пляж через калітку ( сканується картою від номеру). Біля Оптима є парк, дитяча площадка, через парк АТБ. Можемо зробити підсумки: нам все сподобалось, нарешті в Україні є такого типу готелі! До вас приїдемо обов’язково!”
“Цікаве місце, і дуже незвичне для цієї частини України. Ніколи нічого схожого не бачив. Особливо гармонійно вписується у місцевий ландшафт восени :)”
“Картопля була смачна, спокійно за проханням перейшла офіціантка на українському”
“Відпочивали у Затоці, їздили поїсти декілька разів до Причалу в Овідіополь, вражені сервісом і якістю страв. Офіціант Марк професіонал своєї справи, уважний, доброзичливий, уважний, рекомендував найсмачніші страви, приємно поспілкуватися. Дякуємо!”
“Дуже гарний курорт для дітей. Пісок на пляжі відносно чистий (навіть чистіший чим в деяких дитячих пісочницях міста Києва), однак з кожним роком стає все більш забрудненим. А от море дуже чисти і для малечі є де побавитись (є місця де досить мілко).”
“Дуже сподобалось! Привітний персонал, гарні послуги і адекватні ціни на номери.На території працює їдальня де дуже смачно готують, однак ціни дещо завищені. Неподалік безліч магазинів та ресторанів. Море теж поряд. Для сімейного відпочинку саме те. Рекомендую!”
“З номеру відкривається прекпасний вид на море, привітний персонал, є власний ресторанчик та басейн. Дуже тихе і затишне місце”
“Кава смачна, сосиска з сиром мій фаворит) Брали капучино і хот дог 52 гривні, доступно напевно кожному.”
“Класний ресторанний, святкували ювілей, все супер”
“Дуже подобається тут відпочивати. Кухня чудова.”
“Працюють консультанти чудово. Зателефонувала, уточнила наявність, відклали товар без проблем. Приїхала, забрала. Високий рівень обслуговування завжди. Рекомендую.”
“Тут можливо створити чудове свято в форматі бенкету. Дуже правильне сервірування страв, є вибір як кухні, так і напоїв.”
“Можна зробити попереднє замовлення — зручно.”
“По-перше, дуже здорова атмосфера, мило, затишно та комфортно. Все грамотно обіграно та зроблено. По кухні та бару питань немає. Все на висоті та гідно Сирники взагалі просто космос Смачні лимонади та смачна кава. Обслуговування теж дуже хороше і заслуговує на похвал. Милі дівчата, всі знають про меню, пояснюють та розповідають. Upd (обов'язково читати) Мабуть, перегляну свою думку щодо обслуговування, бо персонал дуже тугий і довгий, ну прямо дуже. Приносять холодну закуску разом із шашликом, брудний посуд не прибирають, здогадатися, що пляшку порожню і не одну треба прибрати, дуже складно, треба просити, треба нагадувати, треба кликати. Це взагалі як? Нехай звучить суперечливо, одна частина відгуку позитивна, а інша, протилежна, але це дійсність, у якій за два тижні буквально, у тебе змінюється думка про заклад. До речі, за цей час я відвідав заклад ще чотири рази і щоразу ця думка йшла на спад, і сьогодні наважився доповнити відгук.”
“Дуже смачна шаурма, мій фаворит Шаурма зі свининою «Асорті». Приємний персонал та приємні ціни. Рекомендую.”
“Чудова піцерія! Піца дуже смачна — тісто ніжне та хрустке, начинки багато і все свіже. Персонал привітний, замовлення приносять швидко. Атмосфера затишна, приємно провести час як з друзями, так і з родиною. Ціни адекватні за таку якість. Обов’язково повернуся ще й раджу всім!”