Огляд каталогу
- 1,221 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1221 результатів
Перегляньте вечеря в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,221 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 705,112 відгуків та оцінок.
“Дуже дуже смачна кава і круасани! ☕”
“Давно чув про цей заклад, давно хотіли відвідати сім'єю. На вихідних зірки зішлись в правильному місці”
“Молодий зростаючий ресторан. D-6 приємне місце: одеський колорит, найсмачніший шашлик та уважний персонал! Приходьте на Чорне море СЮДИ!”
“Нещодавно відвідали кафе “Штрудель” — і залишилися дуже задоволені! Затишна атмосфера, приємна музика та неймовірно смачні десерти. Особливо вразив класичний яблучний штрудель — хрустке тісто, соковита начинка з яблук та кориця, яка створює справжній аромат домашнього тепла. Кава — на високому рівні, подача дуже естетична. Персонал ввічливий, привітний і завжди готовий допомогти з вибором. Інтер’єр оформлений зі смаком — ідеальне місце для зустрічей із друзями або спокійного чаювання наодинці. Ціни приємно здивували — співвідношення “ціна-якість” чудове. Обов’язково повернемося ще раз і радимо всім, хто цінує справжні домашні смаколики! Оцінка: 5/5 ⭐”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“Дуже гарний сервіс, привітний персонал, ввічливі, уважні до клієнта. Менеджер Анастасія - є зіркою закладу. Компетентна, ввічлива, пропонує новинки в асортименті так, що ще й не спробував, а вже хочеться скуштувати. Респект закладу, а особливо працівникам!!!!!!”
“Все сподобалось: піца, пиво, оформлення, місце, лиш офіціант довго ходить :-)”
“Дуже смачні еклери із справжнім заварним кремом. І дуже недорого)”
“Такий собі гіпермаркет замовлень... То, мабуть, щось з далекого майбутнього... Ідеальна чистота, ввічливий персонал, все швидко і ніяких несподіванок... Дякую, Розетка...”
“Морозиво філадельфія з інжиром - це дуже прикольно:) треба повернутися спробувати ще:)”
“Найкращі десерти, все завжди свіженьке та смачне. Хороше обслуговування)”
“Дуже смачна кава Mad coffee. Довго готують страви, але воно того варто: гарна подача, якісно і смачно! В цілому вишуканий заклад з цікавою атмосферою. Дякую офіціанту за українську.”
“Дуже сучасний і крутий ігровий клуб !рекомендую !”
“Кращий бар з коктейлями в Одесі. Якість на вищому рівні”
“Дуже смачна піца. Брали на виніс. Піца з креветками навіть холодна була дуже смачна. Єдиний мінус що у персонала між собою були сварки при клієнтах, моя думка що такого бути не може в такому закладі.”
“Ці сирнички вже дуже постаріли - явно видно що перетримано, краще не подавайте підгорілого. 17.08.24 завітали знову, і повар знову не в настрої (Вас би кавою пригостити, щоб краще працювалося), який повинен бути соус? - Подивіться на фото цього і минулого разу). Дякую адміністратору за комплімент) Надіюсь що наступного разу їжа буде без помилок, адже нам тут подобається, і дякуємо що Ви Pet friendly!”
“З подругою відвідали заклад і були приємно вражені. Замовили гарячу сковорідку з мідіями та салат з морепродуктів, це було дуже смачно. Порції великі. Фірмовий чай - насичена насолода. Затишна атмосфера, музика, ввічливе обслуговування, смачна кухня, дуже швидке приготування, практично без очікування .. все це залишило приємний присмак та бажання повернутися у майбутньому. Рекомендую!!!”
“Найсмачніша їжа на Лузанівці. Заклад просто супер як для сніданку, обіду так і романтичної вечері. Чорний цезар смачний.”
“Дуже смачні мідії в котелку з вершково часниковим соусом, а також запечені в вершковому соусі. Сервіс хороший, але офіціанти дуже завантажені, тому може доведеться почекати зайвого при замовленні. Але мідії найкращі в Одесі, тому рекомендую!”
“Замовляли декілька страв. Рулька з тушкованою капустою була дуже смачна, грибний суп пюре в м'якому хлібі дуже насичений та дуже смачний. Кисіль кайфовий. Інтер'єр вражаючий та не забутній. Обслуговування гідне зірки Мішлен. Дуже рекомендуємо відвідати цей заклад.”
“Замовлення принесли швидко. Їжа була дууужеее смачною. В офіціантів настільки відпрацьоване відчуття такту- підходили вчасно і разом з тим все було не навʼязливо.Це те місце, куди схочеться завітати ще.”
“Цей ресторан дійсно має душу! Обожнюю всім серцем за теплоту та шарм яким його наповнює неймовірна команда,затишні вечори та неперевершену кухню!”
“Пишу свіжий огляд. Були 03.05.2024 року. Напишу зразу якби не обслуговування то оцінка без сумніву 5+ з 5, а так 4/5. Ми були на пропозиції вечері за 799 грн. з безлімітним вином. 1. Атмосфера прекрасна. Дуже затишний ресторан в чудовій локації з цікавим інтерʼєром. 2. Їжа просто супер. Все було смачно. Замовляли паштет, карпачо з телятини, салати цезар і з індичкою сувід, дорадо на грилі та стейк зі свинини. Порції великі і саме головне дуже якісно і смачно ! Шеф повару і персоналу кухні дуже Дякую! Ви супер) 3. Щодо обслуговування. Для кращого розуміння постараюсь описати коротко - відчуваєш себе не комфортно. Обслуговувала жінка за 40, з якимось призрінням! Ні смачного не побажати, келихи вина виносились з якимось відчуттям що ми щось повинні цій жінці! Не підходила спеціально бо бачила що щось необхідно! В загальному відчуття що ти винен щось їй! Коли виходили ні допобачення ні чого( В загальному заклад хороший, їжа супер, інтерʼєр клас і локація зручна ) прийшов би ще із задоволенням і не тільки на таку вечерю, але з іншим обслуговуванням! Хотілось залишити чайових по максимуму але відбило все бажання( Інколи в дуже посередніх закладах достойне обслуговування, але в такому класному на жаль тут його немає….”
“Дуже приємна і колоритна атмосфера, сюрприз від закладу у вигляді грінок з намазкою, дуже смачна кухня і обслуговування на високому рівні! Ми були з дитиною шести років,якій одразу принесли олівці і розмальовку, за що окрема подяка!”
“Чудове місце, тепле та затишне. Смачно готують, ввічливий персонал. Відмічали день народження, зробили нам комплімент від закладу - дуже приємно було! Дякую вам всім!”
“Ресторан "Огонь " як чудово що ви в нашому мікрорайоні, на мене дуже зручно росташований заклад,,це чудовий заклад в якомому завжди зустрінуть щірі і милі офіціанти з посмішкою ,зочу відмітити офеціціанта Іннусю вона неймовіра душевна,жіночна,Сергій уважний,теплими обіймами ,увагою,неймовірні-уважні офіціанти ,чудові кухарі,шаленні музиканти,прибиральниці -золоті ручки ,адміністратори які підлаштовуюттся під ваш настрій і задовольнять ваші потреби ,цей заклад особисто відвіюемо з дня відкриття і наші друзі і родичі і знайомі ,Огонь знають не тільки в Одесі але і в області і за межами ,можна писати багато ,але треба прийти і відчути цей вайб....”
“Заклад нещодавно відкрився, чисто затишний. Привітне обслуговування, готують смачно, великі порції.”
“Молодці! Такої смачної сирної піци я у Одесі ще не куштував) І сервіс ну прям не одеський - офіціант була ну просто молодчиною) Так тримати!”
“Дуже ввічливий персонал і смачна кава.”
“Найсмачніша їжа на Лузанівці. Заклад просто супер як для сніданку, обіду так і романтичної вечері. Чорний цезар смачний.”