Огляд каталогу
- 176 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 176 результатів
Перегляньте гарна їжа в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 176 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 80,543 відгуків та оцінок.
“Дуже смачні роли! Завжди свіжі, розмір хороший, в порівняні з іншими суші-барами. Швидко роблять. Іноді проблеми з доставкою (доставляли пошкодженими), тому краще забирати самим. А головне ціна — топ!”
“Вечеряли з друзями, все дуже класно Атмосфера приємна, їжа надзвичайно смачна Обслуговування швидке та комфортне Будемо приходити ще”
CityBUFFET — це класне місце, де можна смачно, охайно і дешево поїсти. Тут гарно і якісно все розставлено і організовано. Їжа смачна і свіжа, а вибір страв великий.
Ресторан Ester – це атмосферний заклад, розташований у самому серці Одеси. Він вирізняється гарним сучасним інтер'єром та якісним обслуговуванням. Заклад спеціалізується на європейській кухні, приділяючи особливу увагу неаполітанській піці.
“Дуже атмосферне кафе, великий різновид блюд, все дуже сподобалось. офіціанти були дуже доброзичливі до нас, Атмосфера дуже крута, тому це місце для великої компанії тут ви зможете відпочити і познайомитися з одеським вайбом, РЕКОМЕНДУЮ.”
“Селена вразила приємними цінами і дуже смачною кухнею!!!!”
“Дуже приємний заклад. Їжа якісна, смачна. Страви куштували в закладі, а також з доставкою. Усе супер! До речі, доставка швидка )”
“Круасан з мигдалем та кремом смачний, все новеньке, свіже.”
“Замовляли тако двічі з доставкою через Глова - все смачно. Як на мене тако або буріто програють шаурми, але для різноманітності рекомендую.”
“Обожнюю цей заклад. Найсмачніший шашлик у всій Одесі! Правда офіціанти не завжди привітні...”
“Черноморка це гурманіка. Обслуговують швидко, професійно. Офіціанти як бджоли. Кухня це неперевершено, смачно, гарно, кухня відкрита. Але місця треба бронювати. Обов'язково треба цей заклад.відвідати”
“Це просто люди ПРОСТО дуже смачно!! Порції здоровенні і смачнющі!!”
“Це єдине місце куди я напишу гарний відгук (не склалось з перевізником Київ-Одеса-Київ). Не знаю хто пише погані відгуки, бо нам за 2 ночі і три дні перебування на цій базі не було до чого причепитись! Хоча їхали і дуже переживали саме через нижче написане. Дуже привітні люди, особливо пані Тетяна, яка нас тепло прийняла та проводила додому. Абсолютно все показала, розказала, де що знаходиться, як пройти краще до моря і тд. Номер чистий, постіль була свіжа, рушники дали. В номері є працюючий холодильний та вентилятор, стіл, два стільця та приліжкові тумби, цього для двух дівчат було більше ніж достатньо. Душ і туалет спільні на кожному поверсі (є також і на вулиці, але ми ними не користувались), там теж не було до чого придертись, гаряча вода є, умивальник є, постійно прибирається ( підлога взагалі постійно була чиста). Також є спільна кухня на якій є все необхідне для приготування (єдине беріть з собою якогось маленького рушничка), поруч столики з лавочками і до кожного раковини з водою, є мангальна зона. Бассейн теж великий, чистий, є лежаки. Хто їде машиною - є паркомісця прямо на території. Вай-фай працює теж дуже гарно. До моря пішки хвилин 10, треба спускатись по сходам до низу і потім трішки пройтись (ми взагалі знайшли коротший шлях, прямо по коліям по ліву сторону, але це для сміливих). Окремо додаю, що цей сімейна база, там більшість було з дітками, тому тихого відпочинку там не буде (але маю зауважити, що в нас всі дотримувались правил готелю і вже після 23:00 було тихо) . Ясно, що база не нова, вони про це самі кажуть, але за такі кошти це супер варіант! Хто хоче більш люкс - 1-2 лінія моря від 2-3 тисяч за добу, але нам було і тут добре. Власникам бажаю вдячних гостей!”
“Дуже смачно, соковито та не дорого. Такого не знайдеш, там реальне м'ясо”
“Дуже класне місце. Допомагає вчити англійську”
“Дуже сподобалося, все мало, свіженька продукція, акуратно і ціни прийнятні.”
“Затишне місце. Гарна кухня. Приготували дійсно при нас.”
“Відмінні суші, завжди вчасно! раджу)”
“Замовляв смачні макаруни для дружини із різними начинками. Братимемо ще”
“Прекрасна кухня.Привітний персонал. Ціни - нижче плінтуса для такої якості та обслуговування. Рекомендую.”
“Приємний обслуговуючий персонал Затишна атмосфера”
“Дуже смачно! Можна добавити трошки сиру в сирні позиції і замінити булочку на менш солодку. Але все одно - смачно, швидко, гарне пакування. Дякуємо!”
“При виборі кухні звертався в 11 меблевих салонів, і саме даному салоні мені найбільше сподобався професійний підхід до проекту кухні. Було відразу звернуто увагу на всі деталі, в тому числі на різні нюанси, про які багато фірм не говорили. Зокрема хотів би виділити Дмитра, який виконав якісний дизайн-проект з урахуванням всіх моїх побажань, і Денніса, який збирав кухню і приділяв увагу кожному міліметру, і кожному механізму, щоб все виглядало і працювало ідеально. Щодо вартості, то вона була середня серед інших 10 салонів. Єдиний момент, що не багато затримали з термінами, але при цьому у мене завчасно уточнювали наскільки для мене це критично. Для мене це було абсолютно не критично, думаю в іншому випадку хлопці б виконали всі в строк.”
“Смачні суші, обожнюю гарячі роли. Команда на Семена Палія топ. Рекомендую)”
“Дуже уважний, приємний та доброзичливий хлопець працює. Місце, зрозуміло, не саме вишукане, шаурма це не лобстери, але важливіше як персонал ставиться до гостей. Ну і так, шаурма була смачна.”
“Відмінне місце для здорових занять спортом. Дуже уважні та професійні тренери. Після тренувань чудовий настрій і завжди хочеться якнайшвидше повернутися.”