Огляд каталогу
- 176 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 176 результатів
Перегляньте гарна їжа в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 176 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 80,543 відгуків та оцінок.
“Взимку - затишна місцина випити пива. Влітку не був.”
“Очі розбігаються від кількості їжі.Смачно та не дорого.Рекомендую)”
“Вечеряли у закладі. Замовлення винесли швидко. Дуже смачно було.”
“Фото не робила,на жаль.Мій улюблений ресторанчик.Подобається все,починаючи з їжі і напоїв та закінчуючи атмосферою)Затишно,приємно,смачно)Особливе дякую за вечори з у вас в блектаути)Так,я ваш відвідувач не один рік,як то кажуть,в радості і горі)Процвітання вам)”
“Справляє враження великий вибір продукції, Київські Сільпо програють.”
“Дуже смачна кава, приемний персонал,савжди чисто та охайно. Молодий пкрсонал,дуже приємні вічливі та роблять саму смачну каву ,яку я коштував в мережі Merry Berry!”
“Давно замовляємо там, ціна-якість відповідає, з доставкою не підводили ніколи, все смачно!”
“Їжа дуже смачна, інтер’єр цікавий, офіціанти молодці! Що суботи жива музика яка надає чудову атмосферу.”
“Топове місце із видом на море, гарний вибір страв, підійдуть як вегетаріанцям так і мясоїдам. Більш за все вразив лимонад, який змінює колір.”
“Не їм м`ясо, але кажуть що там смачно. І завжди хтось щось їсть))”
“Дуже смачно, швидко і якісно! Великі порції! Думаю, і ті, хто полюбляє класичні смаки, і ті, хто хоче чогось екзотичного, точно знайдуть щось для себе у меню! Для мене особливий знак, якщо в ресторан китайської кухні ходять етнічні азіати, значить, тут все дійсно справжнє)”
Ресторан «Зодіак» розташований у Київському районі Одеси та відомий як затишне місце для неспішного відпочинку й смачної трапези. Заклад вирізняється теплою атмосферою та інтер’єром, у якому комфортно як завітати на швидкий обід, так і провести вечір у компанії.
“Усім задоволена, дуже смачна шаурма)) приємний персонал))”
“Дуже привітний та кваліфікований персонал ! Все дуже смачно! Раджу спробувати усі страви!”
“Замовив у хлопців піцу та рол Філаделфія. Молодці. Привезли за півгодини як і пообіцяли. Все дуже смачно! І справді роли найбільші в Южному. Усміхнули жуйки Love is... )))) А так само що замість паличок до суші поклали трубочку для напоїв)))) Буває, претензій немає, реально посміявся)))) Дякуємо за смачну їжу та позитивчик. Так тримати і розвиватись далі.)))”
“Затишно обстановка ,приємно,спокійно . Уважний персонал . Три зали з різними тематикою. Літній майданчик з пледом не замерзнете. Десерти смачні та кава. Вільний wi Fi. В блек аут тут спокійно працювала .”
“Приємний заклад із дуже смачними варениками (і не тільки), які подаються великими порціями; дуже гарне оформлення закладу, є літня тераса. Мінус - високі ціни, щоправда, виправдані.”
“Була з подругою) замовили два теплі салати з телятиною, попросили приготувати якнайшвидше)) чекали хвилин 15) Було смачно, але жирновато(”
“Найкращий заклад в Одесі! Атмосфера та їжа неперевершені! Заслуговують на позачергову зірку Мішлен!”
“Шкода, що обсужили російською( Зірочки поставила дівчаткам, де можна було купити всякі солодощі. Ви класні!”
“+смачнна піца, яка подається разом з великою кількістю додаткового соусу +оптимальні ціни +швидке обслуговування, привітні офіціанти +рок-музика, що відома кожному) +літня тераса +заклад розташований в 3 хвилинах ходьби від центральної набережної міста”
“Кава Французький хот дог Гамбургер Сендвіч багет Лимонад Снеки Вода Сік Віскі в широкому асортименті”
“Дуже сподобалось і місце і їжа. Смачно, лояльні ціни, гарний сервіс, є що замовити дитині і дорослим.”
“Це мій найулюбленіший макдональдс, хожу дуже часто, персонал завжди привітний та столи чисті. Замовлення завжди виконують точно і чекати довго не заставлять”
“Чорновола 14, новий висотний будинок в Одесі, а всередині двору чудовий мурал на всю стіну сусіднього двору. Потрапляєш туди, і око радіє. Таке в совку точно не дозволили б зробити. Дуже здорово і красиво. Раджу туристам потрапити туди та подивитися цей мурал.”
“Вітаю. Частенько замовляю в Смайлі. РолДоги новинка смакували дуже сподобалось з куркою теріякі. Піци це бомба”
“Класний ресторанний, святкували ювілей, все супер”
“Хочу залишити свій відгук про ресторан "Змор'я". Ми там учора відсвяткували ювілей мого чоловіка. Чесно сказати, я дуже хвилювалася як все минеться, тому що ми часто справляємо сімейні свята в ресторанах, мені є з чим порівняти. Але я даремно хвилювалася, тому що ми і всі наші гості залишилися просто в захваті! Кухня найсмачніша! Порції величезні! Все-все було приготовлено, як ми любимо - з душею і по-домашньому!) В основному, всі гості у нас з Черемушка і Таїрова, і вони всі одноголосно сказали, що свято вдалося. І, що заради такої смачної кухні, варто поїхати до Лузанівки відзначати) З приводу персоналу. Дякую офіціантці Юленьці, дуже привітна та уважна. Також перед банкетом до нас підійшла господиня закладу Валентина Олександівна. Теж приємна жінка, все розповіла про страви, де яке. Адміністратор Денис чітко допоміг скласти меню та радив "родзинки" кухні ресторану. Що ще дуже сподобалося, то це те, що нам запропонували їх діджея. 800 грн. за цілий вечір. Музику ставив чудову. Танцювали все) Місця для танців дуже багато. Простір) Туалети чисті, є диванчики та літня веранда, що теж дуже в тему) Замовили ми банкет на 16 осіб і були в залі одні, а це було одним із критеріїв у виборі закладу. на 610 грн. з особи це вже з обслуговуванням. І їжі було море. Забрали додому і ще роздавали гостям) Порції та різноманітність страв супер! Дозволили принести свій торт і алко, б/а напої, що важливо. Отже, всім раджу цей заклад) А ресторану процвітання та вдячних клієнтів! Хочеться ще не раз відзначити у вас свято)”
“Ціни на сайті не відповідають дійсності, на сайті ціни значно нижчі. При замовленні телефоном кажуть "ціни на сайті невірні". Круто, а нащо тоді такий сайт? Шаурма по факту від 140 грн, а на сайті 85/90/110 грн”