Огляд каталогу
- 574 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 574 результатів
Перегляньте де поїсти в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 574 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 350,409 відгуків та оцінок.
“Ми намагалися знайти гарне місце, де можна поїсти в центрі Одеси о першій ночі. Це було одне з небагатьох відкритих місць, і ми вирішили спробувати. Їжа була якісною та обслуговування також. Зверніть увагу, що було майже 2 години після півночі. Гарна робота!”
“Неймовірний заклад! Їжа готується "з під ножа", є можливість зробити замовлення за телефоном. Дуже багато подорожував країною та бував у різних закладах але такого смачного стейку з ошийку ще не куштував. Це самий великий та смачний стейк з ошийку який я коли нибудь бачив. Дуже смачно!”
“Непогано , нічого погано чи не смачного не було тому можу порекомендувати”
“Дякую закладу за мега круте обслуговування !”
“Дуже смачно, атмосфера і обслуговування на вищому рівні!!!”
“Замовляємо тут вже не перший рік. Все завжди неймовірно смачно. 10/10”
“Смачна їжа та великий вибір страв.Меню у кафе просто чудове! Тут можна знайти як традиційні українські страви, так і різноманітні європейські наїдки. Борщ з пампушками був просто незабутній – насичений і ароматний. Вареники з картоплею та грибами також вразили своєю ніжністю та смаком. А на десерт я замовив медовик, який став ідеальним завершенням вечері. Я дуже задоволений якістю їжі і великим вибором страв.”
“Чудовий ресторан з вишуканими стравами в затишному місці. Якщо вам до смаку морепродукти, завітайте - не пошкодуєте. Обслуговування на найвищому рівні”
“Гарне розміщення, смачна банкетна кухня”
“Дуже привітний персонал. Смачний гарячий шоколад”
“Найкращий та найулюбленіший наш заклад в Одесі. Завжди відвідуємо. Надзвичайна атмосфера, привітний персонал. Дуже смачні страви, одеська тюлечка взагалі відпад”
“Дуже смачно, затишна атмосфера, приємний інтер’єр і дуже уважний персонал. Їжа була смачна, подача красива, а коктейлі — просто ідеальні. Особливо сподобалося, що не довелося довго чекати замовлення. Обов’язково повернуся ще й пораджу друзям!”
“Смачна їжа ,привітливе обслуговування і дуже атмосферний заклад для проведення гарного часу .”
“Надзвичайно смачно! Ресторанчик новий і як для торгівельного центру має дуже високий рівень обслуговування. Столиків багато, приміщення просторе, гарний інтер'єр і чудовий вигляд з вікна. Класична піца Маргарита на стільки бездоганна, що впевнено посідає перше місце з усіх одеських піцерій. На кухні панує чистота й порядок, а офіціанти немов метелики встигають все: і принести рахунок, і страви,і серветку забрати, і просто всміхнутись. Процвітання! І не зіпсуйтесь, будь ласка!”
“Святкували весілля подруги, якісне обслуговування та смачна кухня)”
“Великі порції, смачний натуральний лимонад. Всі лишились задоволені.”
“Маленьке чудо міста, гарно підібрані композиції грають у так руху води виглядає чарівно)”
“Дякуємо великому персоналу СТО. Приїхали у справах, трасою обірвало нижню опору КПП, подзвонили, нас прийняли. Усі зробили досить швидко. Дякую, спасли. А то їхати з 2-ма передачами (3 та 4) 250 км не посміхається)”
“затишне місце в центрі Одеси. Привітний персонал, офіціант Влад - крутий) на своєму місці, кайфує людина від роботи) Устиці скифії - смачні, паста, салат - все дуже круто! Єдиний мінус: столик на терасі хитається на всі боки від найменшого руху бокалом, ви б якось їх вже виставили, щоб гостям було комфортно)”
“Дуже вайбове кафе частенько там сиджу все дуже якісно і вкусно”
“Зразкове обслуговування. Смачні страви, кальяни та доступні ціни.”
“Це просто неймовірний заклад Дуже смачно, ціни помірні, дуже швидке обслуговування і привітні офіціанти Особливо хочу відмітити офіціанта Сашу, він найкращий) Все чітко, зрозуміло, ненавʼязливо і з усмішкою Страви смачні , дуже великі порції, брали потім все по 1 порції на двох)) Загалом дуже і дуже рекомендую заклад”
“Хочу від усього серця подякувати найгостиннішому та найкрасивішому ресторану Чорноморська! Готують надзвичайно смачно, діти були просто в захваті! Спасибі дбайливій та уважній господині цього закладу - Вікторії Олегівні, чудовим офіціантам Мілєночці та Максиму і всім, хто доклав руку та часточку душі у наші страви! Зичимо Вам багато вдячних гостей та процвітання!”
“Молдавська та українська домашня кухня. Ціни помірні. Рекомендую.”
“Їхали з чоловіком проїздом і заїхали на обід. Неочікувано смачно і гарне обслуговування! Дякую!”
“Гарне місце щоб поїсти. Смачна їжа, демократичні ціни, ввічливий персонал та багато комфортних місць.”
“Дуууже смачно. Раджу від душі. Чебуреки, манти і шашлик - просто неймовірно смачно. Порції і ціни приємно радують. Якщо ви не знаєте де поїсти в Затоці, не втрачайте нагоди, зайдіть до них. З виду заклад не виразний, але атмосфера і кухня компенсують все.”
“Дуже сподобалось і місце і їжа. Смачно, лояльні ціни, гарний сервіс, є що замовити дитині і дорослим.”
“Це мій найулюбленіший макдональдс, хожу дуже часто, персонал завжди привітний та столи чисті. Замовлення завжди виконують точно і чекати довго не заставлять”
“Сервис найкращій в Затоці. Дуже приємна музика. Думаю джаз робить гарну атмосферу. З'їла суп курячий з перепелиним яйцем, дуже легкий, такий як хотіла. Лаваш з сулугуні теж смачне.”