Огляд каталогу
- 1,385 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1385 результатів
Перегляньте друзями в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,385 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 493,513 відгуків та оцінок.
“Чудове затишне місце! Не віриться, що таке можливо в Білгороді. Раптом занурюєшся в атмосферу затишних кав’ярень західної Європи. І чудове обслуговування від доброзичливого і уважного персоналу. Усім рекомендую!”
“Повз це місце щодня приїжджають пару хороших кондитерів. Ще десяток домогосподарок, які знають, як робити карколомні дессерти. Десятка три чоловіки, які вміють відрізнити заварний крем, від "заварнухи" в еклерах. Ще стільки ж, хто знає відмінність еклера від профітролю. Людини дві, фанати класичних дессертів за строгою технологією. Пару сотень людей, які стежать за якістю та "здоровістю" їжі. Людина десять, що нізащо не проміняють на Різдво, ароматний і насичений штолен, на панетон, або калачик. Людини, напевно, чотири, хто не замовляють фраппе у нас, тому що не хочуть псувати пам'ять про це літнє щастя в Греції, або Італії. (Так-так, з натуральними, жирними вершками, які виколупують з пакета ложкою) Людина вісім, які залишаться без копійки на хліб, але наполеон, має бути тільки таким. Один тужливий по хрумкому зовні і тягнеться всередині справжньому бізе (причому за копійки). Ще один, хто знає, що в естерхазі верхи йде абрикосовий сироп. Як мінімум ТИЩА людей, хто любить пінку латте викрябувати зі стаканчика трубочкою. Людина п'ятдесят, які проти дріжджів у хлібі та не проти натурального виду бездрожжового хліба. Тисяч п'ять людей, які забули, що кекси можуть бути пишними без "білих порошків", а шоколад, виявляється, не горить, а тане на відкритому вогні. На непоказному літньому майданчику цього закладу, у чотири столики, як завжди, сидять два водії зерновозів і потягують зернову каву. Їм, як правило, байдужі всі ці тонкощі кондитерського мистецтва. Вони так само байдуже дивляться на людей, які їдуть з нізвідки в нікуди. Але саме вони, і ще сотні три-чотири випадкових клієнтів, просто щасливі, що є така кондитерська.”
“Відпочивали тут з друзями, з сім'єю вже разів з 5. Хороші умови, хороша розв'язка. Гарне відношення з боку господарів. Марина Вікторівна супер. Приїдемо ще)”
“На днях побували у кафе Шале,враження від закладу залишились неймовірні❤️супер привітний персонал,веселий керуючий, можна пограти з ним в теніс☺️ кухня-пальчики оближеш Найвищий рівень сервісу в Грибівці”
“Дуже хороше кафе із смачнющою їжею, і відносно не дорого. Є дитяче меню (на смак, чисто домашня кухня) Поки чекаєте на замовлення є чим зайнятись. По можливості обов'язково відвідайте, навіть якщо проїздом.”
“Чудова кухня, дуже професійний і уважний персонал. Окреме дякую офіціанту Олені і мангальщику. Дуже сподобалося.”
“Дуже гарний сервіс, їжа та атмосфера. Окрема вдячність адміністратору Андрію та всьому колективу. Ресторан дуже підходить для любителів дальнесхідної кухні. Щиро рекомендую відвідати ресторан.”
“Крута ідея, класний антураж і відмінне рішення для проведення часу як для великих, так і для маленьких компаній. Неймовірна кількість настільних ігор. Смачна кухня та напої. Сама гра марципанова мафія – це щось неймовірне. Дуже затягує і потрапивши один раз уже не можеш зупинитись)))”
“Замовили піцу та суші. Привезли протягом години. До піци 2 коробочки із соусом. Все красиво та смачно – не розвалюється, співвідношення інгредієнтів оптимальне. Ще роблять знижку на день народження.”
“гарне місце розташування та доволі не маленьке меню. Добре оздоблений інтерєр . Мені з дружиною сподобалось у вас”
«Сушибосс» — це заклад у місті Ізмаїл на проспекті Миру, де зручно замовити улюблену їжу на щодень або для компанії. Формат закладу орієнтований на швидкі та зрозумілі замовлення з акцентом на популярні позиції японської та європейської кухні.
“Чудове місце для прогулянок!!!Багато кав'ярень.”
“прекрасне місце, дуже гарний бариста, все було дуже смачно, чудова кава, видно що працюють професіонали, Валерія дуже ввічлива і приємна дівчинка, приходитиму тепер сюди частіше”
“Дуже гарна місцина)) Мальовничий краєвид. І звичайно, можливість загадати бажання)).”
“Муж здесь бывает чаще, но и всей семьей захаживаем иногда. Место,конечно, не подойдет для экспертов вроде Ольги Фреймут и всяких ревизоров (думаю, понятно излагаю мысли)) Но, здесь вкусно и недорого. Конечно, это не ресторан высокой кухни, но вкусно и колоритно покушать здесь можно.”
“Надзвичайно смачна їжа. Порції здоровенні, ціни доступні.”
“Один із найкращих хостелів Одеси, дуже гарне місце розташування, поряд центр та морвокзал, не дивлячись на близькість порту – відчувається тиша та спокій, бо хороша звукоізоляція. 3 туалети та 2 душових що дуже добре. Дуже м'які ліжка та дуже ніжне одне з двох ковдр. Чисто та білизна при подачі у доглянутому вигляді було. Вай-Фай швидкий. Адміністраторка ввічлива, розумна, добра, чесна та прекрасна жінка.”
“Автентичний заклад справжньої в'єтнамської в самому серці Одеси. Подружжя господарі закладу приїхали з В'єтнаму та радують одеситів і гостей міста національними в'єтнамськи стравами а також продуктами з В'єтнаму. Надзвичайно смачний та поживний суп Во Бо тут напевно кращий в Одесі. Дуже раджу його скуштувати та оцінити особисто. Ви маєте змогу змінювати гостроту додаючи спеції та приправи, які очікують вас на столиках. Інтер'єр дуже простий, але більшого й не треба, коли хочеш з'їсти наваристого супчика Фо Бо. П.С. цей суп просто ідеальний на ранок після гучної вечірки :)”
“Дуже смачно та привітлива дівчина обслуговує. Дякую за смачні емоції”
“Місце зустрічі зі старими знайомими, що знаються на музиці!”
“Roastery — чудове місце з атмосферою затишку й аромату кави. І особлива подяка Катерині за її щирість і турботу. Вона зустріла з посмішкою, порадила напій, створила настрій — наче старий добрий друг, який знає, що саме зараз потрібно. Кава, атмосфера, обслуговування — усе на найвищому рівні. Хочеться повертатися знову й знову.”
“Відмінна кава, найулюбленіша і найнижча за ціною по всій алейці!”
“Люблю це місце. Люблю цю атмосферу. Люблю їх каву. Рекомендую”
“смачно не дорого, хороше обслуговування, загалом все ок але нічого надзвичайного”
“Був дуже радий зупинитися у вас! Хочу відмітити персонал! При виселені з номеру , я забув навушники. Зі мною звʼязались і відправили їх новою поштою! Персонал привітний! Великий плюс це підземний паркінг! Дуже цікавий інтер’єр!”
“Дуже приємні працівники, а те, що вони готують, просто шедевр. Дуже ситні і смачні страви.”
“Приємне місце, гарна випічка. Рада що ви нарешті відкрились знов!”
“Був у четверг, приємний персонал, швидко приготувала каву, дякую вам! Обов'язково прийду ще!”
“Маленька затишна кондитерська. Якісні мусові та звичайні класичні тістечка. Не дешево, але професійно і смачно. Можна посидіти в закладі або взяти тістечка з собою. Кава звичайна, не здивували. Втім це найкраща кондитерська України 2020 року! Респект, рекомендую!”
“Позитивна атмосфера , смачні сендвічі. Великий вибір напоїв та смаколиків як для до рослих так і для дітей. Також є дитячий майданчик .”